Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Justa

Forumowicz
 • Content count

  237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Excellent

About Justa

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Female

Recent Profile Visitors

755 profile views
 1. Obiło mi się kiedyś o uszy, że jeśli ma się taką zdolność kredytową to można kupić mieszkania od spółdzielni w Niemczech czy coś takiego i jakoś na tym zarabiać... ktokolwiek wie coś na ten temat?
 2. Dziwi mnie, że Pietruszka nie zakłada sam HYIPa? Może się mylę
 3. Co było poprzednim "wielkim" upadającym? Zastanawiam się, co sprawia, że wokół TM jest tyle szumu. To jest kolejny "biznes bez ryzyka" Kolejny w długim rządku. Czy będzie przełomowy do świadomości jeleniowatej? Czy w ogóle Waszym zdaniem tego typu HYIPY to coś, co kiedyś wyginie, bo nie znajdą się masy, które robią "bufor"?
 4. Ten biznes reklamowy to nabijanie kasy na niewiedzy jeleni ^^ Nie znają systemu, nie wiedz w co "inwestują" i tyle. Ależ oczywiście, że w nowy ponziak Karola można bardziej inwestować. Coś założy, Pietrucha i spółka zaraz będą klepać farmazony o złym rządzie i powstaniu z popiołów, ale lud niczego nie lubi tak bardzo jak powstanie umęczonego, szykanowanego i pobitego przez system Karola. Na tym "jezusowaniu" Karol może zarobić i to sporo.
 5. Myślę, że jakiekolwiek roszczenia są z góry skazana na porażkę przez: 1) koszty sądowe 2) czas 3) musiano by udowodnić stratę; niby można prześledzić wypłaty itd, ale cóż - czy danym od Charlesa i procesorów można ufać? Nie sądzę. Także moim zdaniem kto stracił na TM nie zobaczy pieniążków nigdy. Co do samego Charlesa - czasem sądzę, że może zwyczajnie nie przeżyć TM.
 6. Gdzie jeszcze są rejony, gdzie nie ma zasięgu? Środek oceanu. Dalece wątpię w jakieś roszczenia od Pietruszki.
 7. Myślę, że to przekonanie w Polsce, że system jest zły, skorumpowany, zarabiają tylko ci ze znajomościami, a przeciętny Kowalski nigdy nie dojdzie do niczego. Owszem mentalność w Polsce nie jest łatwa, nadal jest oparta w dużej mierze na systemie komunistycznym (tj. partia ma być szczęśliwa, papier wszystko przyjmie). Korupcja, zawiłość prawna, buble prawne, poleganie na znajomościach, nie działanie dla dobra ogółu tylko wykorzystywanie stanowiska do osiągnięcia "normy" i awansu, ustawienia się. Przychodzi potem taki Karol, stawia się za jakiegoś Jezusa, który nie jest jak wielkie korporacje, on się dzieli zyskiem z owieczkami... Owieczki w ogóle nie wiedzą, na czym polega reklama w necie, reklama kontekstowa, geotargetowanie - nie wiedzą nic, idą w ogień wiedzenie nadzieją na lepszy los, czekając na zbawiciela.
 8. Smuci mnie, że jest tyle ludzi pragnących dostatniego i bezpiecznego życia, którzy wierzyli (i o zgrozo nadal wierzą) w TM i inne "fight the power" inicjatywy mające na celu odmianę ich życia. Realne biznesy reklamo, Boże broń PONZI. Dlaczego SEC stosunkowo późno zajęło się sprawą? Przecież takie rzeczy powinno się w zarodku zaduszać?
 9. Działanie na emocjach, na tej silnej potrzebie cudownej odmiany swojego losu przyprawione gadką o wyjściu ze strefy komfortu Nikomu nie dziwię się, że utopił te pieniądze, nie dziwię się, że pojawiają się kolejne jelenie, ale te i temu podobne dyskusje mają na celu "odstrzał" chociażby jednego jelenia i OK
 10. https://www.youtube.com/watch?v=F_-gmK5qRrY Jako, że lubię tego aktora to chciałam się pochwalić xD Nie znalazłam tematu odnośnie brokera to wrzucam tutaj. Śmieszy mnie ta cała koncepcja samca alfa na forexie, ale cóż - chleb dla wybranych
 11. Wy się nie znacie, ja Wam powiem jak było. 7 dnia Bóg nie odpoczywał, On tworzył TM, biznes na lata bez ryzyka! Ja tak mówię, ja wiem i nie ma, że nie, jak tak ^^ Ciekawe, kiedy definitywnie koniec nastąpi TM. Chyba, że to już?
 12. Potem pisał o tym człowieku "Od hejtera do lidera", bo podobno on jednak wszedł w ten cudowny biznes bez ryzyka... Co rzecz jasna ściemą było i jest, nie wiem co na ta kancelaria Pietruszki ^^
 13. [SCAM] BeOnPush - beonpush.com - 150%

  Jak to się teraz ma? Nie jeden HYIP z tego skryptu jadł, więc jak tylko widziałam skreny z backoffice to dosłownie czekałam co z tego wyniknie.
 14. Nie no przecież czy ktoś tu wierzy, że PP "odblokuje środki" i dawaj eldorado bez ryzyka? ^^
 15. Co nam da ta paplanina? Dla potomności. Oczywiście, że każdego oszusta należy tępić, każde bezprawie, ale nie jest to na pewno droga łatwa, prosta i taka ludzka sprawiedliwość nie zawsze idzie w parzę w prawem.
×