Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
atom

Forumowicz
 • Zawartość

  557
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Dobry

O atom

 • Tytuł
  Zawodowy inwestor

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://Zarabiaj-z-Nami.pl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  http://PromoPager.i-Ty.pl - Nowa odsłona MLM bez inwestowania. SEO + MLM = PromoPager


  Teraz tworzenie stron internetowych jest dziecinnie proste. Przekonaj się. Wejdź na http://WEBatom.pl i stwórz swoją pierwszą stronę.

Ostatnie wizyty

1054 wyświetleń profilu
 1. FLEXKOM - flexkom.com

  Tak wyglądał wpis z Bet At Home: (zachowała się niepełna kopia) http://web.archive.org/web/20151204064228/http://punkty-wee.pl:80/punkt/5-bet-at-home Idę na ugodę za ~1300zł. Sprawę bym spokojnie wygrał, ale jak się dowiadywałem, to prawnik by wziął więcej.
 2. FLEXKOM - flexkom.com

  Od urzędu Celno-Skarbowego
 3. FLEXKOM - flexkom.com

  W 2016 roku prowadziłem portal z informacjami które firmy dołączyły do wee http://web.archive.org/web/20160912233458/http://punkty-wee.pl/?limitstart=0 Był tam między innymi Bet at Home: http://web.archive.org/web/20151204064228/http://punkty-wee.pl:80/punkt/5-bet-at-home Aktywnego łącza do Bet at Home nie było, a osoby zainteresowane kierowane były pod: http://web.archive.org/web/20160801170603/http://punkty-wee.pl/dla-klienta Teraz prowadzone jest przeciwko mnie postępowanie z racji tego, że na stronie reklamowałem Bet at Home. Dostałem 2 opcje. 1. zapłacić ~3500zł 2. iść do sądu Czy ktoś miał podobną sytuację? Warto iść z tym do sądu czy raczej sprawa jest przegrana?
 4. Bitcoin - co się dzieje?

  Rejestrowałem się tam, lecz jeszcze nic na temat tej giełdy powiedzieć nie mogę - nie miałem jeszcze czasu by zerknąć tam.
 5. Nowy system wymiany linków. (akceptowane są wyłącznie dobre strony, co znacznie poprawia pozycjonowanie naszej strony) Strony nie są akceptowane z automatu, moderator przed podjęciem decyzji sprawdza czy: nazwa domeny w rażący sposób nie różni się od treści strony? grafika w rażący sposób nie jest inna niż treść? strona jest estetyczna? treść jest czytelna i nie ma podejrzeń o teksty z generatorów? treść jest unikalna? linki systemowe rozproszone są po szablonie strony? linki są umieszczone poza stopką strony? strona jest polskojęzyczna? strona została prawidłowo opisana tagami (przy zgłaszaniu jej do systemu) strona ma prawidłowe linkowanie wewnętrzne do zgłaszanych podstron (czy link do nich widoczny jest przynajmniej po 2 kliknięciach ze strony głównej- w praktyce czy na stronie głównej są linki do kategorii lub podstron ze spisem artykułów) Jako wydawca - osoba udostępniająca powierzchnię reklamową otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na reklamę u innych wydawców lub spieniężyć na wewnętrznej giełdzie. Po więcej informacji odsyłam bezpośrednio pod stronę: http://linktak.pl/?info=282 Zapraszam do rejestracji z mojego refa. http://linktak.pl/?typ=strona_rejestracji&p=atom System posiada program partnerski: Rejestracja poleconego użytkownika - 10 kredytów jednorazowo Utrzymanie stron przez poleconego - 3% od ilości zdobytych punktów Utrzymanie linków przez poleconego - 3% od ilości punktów przeznaczonych na linki
 6. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Jak chcesz zarabiać OnLine to radzę odpuścić sobie tę niby firmę i poszukać odpowiadającej Tobie formy zarabiania np. tu na forum. ... i to bez płacenia abonamentu.
 7. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Nie chodzi mi o Klientów, a o partnerów - czego z resztą dotyczy ten wątek.
 8. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Coś mi Twój post śmierdzi autoreklamą - choć mogę się mylić.... Jeśli chcesz do nich dołączyć - proszę bardzo, ale zastanów się czy chcesz płacić im abonament za to, że wkładasz własną pracę by ich promować.
 9. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Jak polecałem program (nie chwaląc się byłem w top 50) miałem wielkie plany co do tego projektu, teraz to żałuję, że poświęciłem mój czas na reklamowanie tego badziewia. Nigdzie nie słyszałem by ktoś coś tu zarobił, czy to Partner czy osoba zgłaszająca spam (a znam osoby, które wysłały listę spamu). Więc niestety ten cały projekt to wielkie oszustwo - ich celem było chyba zbieranie adresów email... Zastanawia mnie czemu Pan "Daniel Kubach", podpisał się pod ten projekt.
 10. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Nie ma tu nic do rozwijania. Projekt gdy startował był słyszany na forach, fb itp.. Miał wielki potencjał co zresztą mogliście sami zaobserwować. Po starcie programu, gdy dowiedzieliśmy się jakie chore zasady dotyczą "Partnerów" nagle projekt umarł i zamiast dalej go reklamować ludzie zaczęli narzekać - czemu się nie dziwię.
 11. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Można się było tego spodziewać. Projekt ciekawy - by ruszył bez problemowo, jednak zarząd sam siebie zniszczył.
 12. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Czytają fora, widzą słabą frekwencję więc starają się to zmienić. Przed startem był wielki BUM i masa ludzi się przyłączała - po starcie same negatywy w Ich stronę lecą. Powinni skupić się na Partnerach i znieść opłatę rejestracyjną - bo wiadomo, że sami nie zarobią dużo.
 13. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Ciekaw jestem czy zniosą abonament dla Partnerów - dzięki którym przecież firma "będzie istnieć" Choć jak korespondowałem z Danielem w którejś odpowiedzi napisałem czemu uważam, że opłata jest bez sensowna - do dziś już się nie odezwał - zatem walą sobie w kolano lub po prostu chcą mniej zarobić - zarobić z abonamentów - z naiwnych ludzi. Bliska mi osoba wysłała Im spamy i nic w tej sprawie się nie dzieje - więc niestety Daniel lub jego doradcy niszczą Mu reputację.
 14. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Czy ktoś z forumowiczów wpłacił ? Jestem ciekaw czy ktoś dał się skusić i czy ewentualnie dostał odszkodowanie za spam lub zarobił z poleceń.
 15. Odszkodowania 2.0 - Jak zarabiać na spamie?

  Mnie wczoraj nie było (sprawy rodzinne przeważyły) ale jeśli ma być opłata abonamentowa to wielka porażka, to raczej Oni powinni nam płacić za ściąganie im Klientów... 1 spam to jedna kwota. Czyli mając 10 spamów zapłacisz 200zł i jeśli te 10 smapów nie będą spamem zapłacisz 300zł
×