Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
atom

Premium
 • Content count

  599
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About atom

 • Rank
  Zawodowy inwestor

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  https://zahacz.pl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Zarabianie przez internet.

Recent Profile Visitors

2174 profile views
 1. To raczej nie sprzedaż transferu internetowego, a wykorzystanie kart graficznych i procesora do wydobycia krypto.
 2. [SCAM] bitplam.com- 4 lub 5% dziennie[piggybank]

  Jak zapowiada się portal? Warto dołączać, czy już za późno? Większość po 3 miesiącach się zawija. Jak czujesz z tym programem? Ile jeszcze pociągnie? Dziennie ilu nowych przybywa? Są statystyki nowych wpłat - jeśli tak to jakie kwoty dziennie wchodzą - nowe wpłaty, a nie reinwestycje.
 3. Cześć. Możesz zarabiać reklamując np. produkty/oferty z programów afiliacyjnych. Ale proponowałbym Ci utworzenie własnej strony, ponieważ FB potrafi zablokować stronę i Twoje poświęcenie pójdzie na marne.
 4. Aby otrzymać urządzenie po zalogowaniu się na ihub.global w lewym menu klikasz na Reserve a gotspot. następnie klikasz "Go to HeliumTrack.app" logujesz się tymi samymi danymi co na ihub.global - jeśli pierwsze logowanie się nie uda odczekaj z 10 min. Po zalogowaniu się z prawego menu wybierz "Reserve your Free Hotspot" W pierwszym okienku wpisujesz kod pocztowy, w drugim adres.
 5. Rejestrując się na iHub otrzymasz za darmo urządzenie do udostępniania hotspota. Urządzenie pobiera 5W czyli w przeciągu miesiąca zje prądu na ~ 3zł. Jest to HotSpot do zwiększania zasięgu urządzeniom loT. Są to lokalizatory zamieszczane w autach oraz breloczki indywidualne. Im większy zasięg tym lepsza lokalizacja danego urządzenie. Dzięki Twojemu wsparciu zasięg jest większy i za Twą pomoc otrzymujesz wynagrodzenie. Wynagrodzenie otrzymujesz w kryptowalucie HELIUM (HNT) dostępnej np. na Binance. Zarobki uzależnione są od Twojej lokalizacji. Jeśli mieszkasz w małej miejscowości początkowo będziesz mało zarabiać - aby to zmienić rozreklamuj system by pojawiło się na mapie dużo iHubów - zrób to swoim linkiem polecającym, a otrzymasz 10% od każdego aktywnego iHuba. Mieszkając w dużej miejscowości np. w Warszawie miesięcznie zarobisz $500 (uzależniając od kursu HNT) Jednak musisz się śpieszyć. W Warszawie jest już dużo iHubów, a minimalna odległość to 300m od urządzenia. Jeśli w tej odległości będą iHuby nie otrzymasz urządzenie - pozostaje Tobie jedynie promować iHub i zarabiać 10% od poleconego, Rejestracja dostępna pod adresem: https://ico.ihub.global/ihubregister Twój link polecający zawiera Twoją nazwę użytkownika. Mój login to ico. Nie ma możliwości dołączenia do systemu bez posiadania zaproszenia. Zatem jeśli wejdziesz na https://ihub.global rejestracja będzie zablokowana.
 6. Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą - system budowany od ponad 3 lat w końcu ujrzał światło dzienne. Jest to jedyny taki system DropShippingu współpracujący z Polskimi Hurtowniami z różnych branż. Co nas wyróżnia? - Budujesz własną markę - Masz pełnię władzy - sklep postawiony na Twojej domenie i Twoim hostingu. - Sklep działa na WP - możesz instalować płatne/darmowe wtyczki i szablony diametralnie zmieniając wygląd i funkcjonalność sklepu. - Wysyłka produktów z PL - Gwarancje/zwroty/reklamacje realizowane w PL - Nasz dział wsparcia dla Twoich Klientów - czat na Twoim sklepie - Darmowa dostawa uzależniona od końcowej wartości koszyka Jak to DropShipping - działalności zakładać nie musisz - wszystko odbywa się po naszej stronie. Ty otrzymujesz prowizję od sprzedanego produktu. W naszym panelu masz wgląd jaką kwotę otrzymasz za konkretny produkt. Import produktów: Proces ten nikomu nie sprawi trudności. - Pierwszym etapem jest utworzenie w sklepie kategorii i podkategorii. - Drugi etap to wybór produktów z naszego panelu, przypisanie kategorii z Twojego sklepu i pobranie produktów. Cena: - 0zł (jeśli znasz WP i samodzielnie postawisz sklep - możesz również skorzystać z naszych poradników) - 500zł (w przypadku kiedy nie chcesz samodzielnie stawiać sklepu) Rejestracja: https://Sklep.i-Ty.pl - utwórz konto jeśli samodzielnie stawiasz sklep. https://i-Ty.pl/kontakt - napisz jeśli chcesz, aby sklep został utworzony za Ciebie. Hosting: Jeśli nie masz hostingu polecam firmę SEOhost.pl 25% taniej z kodem: HostingSTART
 7. PTCShare :: ptcshare.com

  Ja będąc w grupie 7 dziennie dostaję $0.4 Dość szybko od startu program padł. Aby wyjść na zero brakuje mi do wypłaty jeszcze 97$... Niby pracują nad programem, aby naliczenia wróciły, ale czy im się uda czas pokaże. Naliczenia się zmniejszyły ponieważ nie było wpływów nowej gotówki.
 8. PTCShare :: ptcshare.com

  Aby mieć reklamy w to w poprzedni dzień musisz wyklinać reklamy aktywacyjne czyli te 8 reklam co dają punkty BAP. Byłeś nie aktywny więc i reklam nie dostajesz. Swoją drogą. Przez czas bycia nie aktywnym gdy dostawałeś płatne reklamy i w nie nie klikales punkty BAP były Ci zabierane.
 9. PTCShare :: ptcshare.com

  Cześć. Od kilku miesięcy nie reinwestuje i nie reklamuje programu. Obecnie jestem w nim tylko, aby odzyskać wpłacone pieniądze. Niestety nastąpiły słabe naliczenia i np. w grupie 7 dziennie dostaje około 1$. Firma próbuje ulepszyć kondycję robiąc różne promocje, lecz na obecną chwilę nie polecam programu. Widać, że działają - być może za pewien czas naliczenia będą lepsze. Nie będę pisać czy inwestować czy nie - ta decyzja należy do Ciebie. Być może zainwestujesz i nic się nie zmieni lub zainwestujesz i kondycja po pewnym czasie się poprawi.
 10. PTCShare :: ptcshare.com

  Teraz mamy do dyspozycji 2 strony przechwytujące: [---] Znajdziesz je pod swoim reflinkiem.
 11. PTCShare :: ptcshare.com

  Ostatnio nie było mnie na forum, stąd też nie miałeś odpowiedzi na PW. W wiadomościach jest informacja czy wiadomość została odczytana oraz możesz zobaczyć kiedy ostatnio użytkownik był na forum. To takie info na przyszłość zanim oglosisz alarm. Teraz nie mam czasu. Wieczorem przeleje obiecane punkty.
 12. PTCShare :: ptcshare.com

  Możesz zasilić konto PTCshare bezpośrednio z BitBay, lecz trzeba pamiętać, że wypłatę bedzie można zlecić na konto z którego dokonało się wpłaty czyli inwestujesz z BitBay i na BitBay dostajesz wypłaty.
 13. PTCShare :: ptcshare.com

  Znajdziesz to w ustawieniach konta pod adresem: https://www.ptcshare.com/member/account-data Możesz też podać mi swoją nazwę i sprawdzę czy jesteś u mnie w grupie.
 14. PTCShare :: ptcshare.com

  $1 = 2360 punktów BAP
 15. Sprzedam skrypt ATmass do prowadzenia email marketingu. Demo: http://demo.atmass.pl login: ATadmin hasło: ATmassDemo Test sprawdzający Twój serwer pod względem wymagań skryptu: http://atmass.pl/test/test.zip Ceny: 500zł - coroczne odnawianie 3200zł - zakup jednorazowy 5000zł - możliwość dalszego odsprzedawania pod własną nazwą.
×