Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
atom

Premium
 • Content count

  593
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About atom

 • Rank
  Zawodowy inwestor

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  https://zahacz.pl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Zarabianie przez internet.

Recent Profile Visitors

1701 profile views
 1. Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą - system budowany od ponad 3 lat w końcu ujrzał światło dzienne. Jest to jedyny taki system DropShippingu współpracujący z Polskimi Hurtowniami z różnych branż. Co nas wyróżnia? - Budujesz własną markę - Masz pełnię władzy - sklep postawiony na Twojej domenie i Twoim hostingu. - Sklep działa na WP - możesz instalować płatne/darmowe wtyczki i szablony diametralnie zmieniając wygląd i funkcjonalność sklepu. - Wysyłka produktów z PL - Gwarancje/zwroty/reklamacje realizowane w PL - Nasz dział wsparcia dla Twoich Klientów - czat na Twoim sklepie - Darmowa dostawa uzależniona od końcowej wartości koszyka Jak to DropShipping - działalności zakładać nie musisz - wszystko odbywa się po naszej stronie. Ty otrzymujesz prowizję od sprzedanego produktu. W naszym panelu masz wgląd jaką kwotę otrzymasz za konkretny produkt. Import produktów: Proces ten nikomu nie sprawi trudności. - Pierwszym etapem jest utworzenie w sklepie kategorii i podkategorii. - Drugi etap to wybór produktów z naszego panelu, przypisanie kategorii z Twojego sklepu i pobranie produktów. Cena: - 0zł (jeśli znasz WP i samodzielnie postawisz sklep - możesz również skorzystać z naszych poradników) - 500zł (w przypadku kiedy nie chcesz samodzielnie stawiać sklepu) Rejestracja: https://Sklep.i-Ty.pl - utwórz konto jeśli samodzielnie stawiasz sklep. https://i-Ty.pl/kontakt - napisz jeśli chcesz, aby sklep został utworzony za Ciebie. Hosting: Jeśli nie masz hostingu polecam firmę SEOhost.pl 25% taniej z kodem: HostingSTART
 2. PTCShare :: ptcshare.com

  Ja będąc w grupie 7 dziennie dostaję $0.4 Dość szybko od startu program padł. Aby wyjść na zero brakuje mi do wypłaty jeszcze 97$... Niby pracują nad programem, aby naliczenia wróciły, ale czy im się uda czas pokaże. Naliczenia się zmniejszyły ponieważ nie było wpływów nowej gotówki.
 3. PTCShare :: ptcshare.com

  Aby mieć reklamy w to w poprzedni dzień musisz wyklinać reklamy aktywacyjne czyli te 8 reklam co dają punkty BAP. Byłeś nie aktywny więc i reklam nie dostajesz. Swoją drogą. Przez czas bycia nie aktywnym gdy dostawałeś płatne reklamy i w nie nie klikales punkty BAP były Ci zabierane.
 4. PTCShare :: ptcshare.com

  Cześć. Od kilku miesięcy nie reinwestuje i nie reklamuje programu. Obecnie jestem w nim tylko, aby odzyskać wpłacone pieniądze. Niestety nastąpiły słabe naliczenia i np. w grupie 7 dziennie dostaje około 1$. Firma próbuje ulepszyć kondycję robiąc różne promocje, lecz na obecną chwilę nie polecam programu. Widać, że działają - być może za pewien czas naliczenia będą lepsze. Nie będę pisać czy inwestować czy nie - ta decyzja należy do Ciebie. Być może zainwestujesz i nic się nie zmieni lub zainwestujesz i kondycja po pewnym czasie się poprawi.
 5. PTCShare :: ptcshare.com

  Teraz mamy do dyspozycji 2 strony przechwytujące: [---] Znajdziesz je pod swoim reflinkiem.
 6. PTCShare :: ptcshare.com

  Ostatnio nie było mnie na forum, stąd też nie miałeś odpowiedzi na PW. W wiadomościach jest informacja czy wiadomość została odczytana oraz możesz zobaczyć kiedy ostatnio użytkownik był na forum. To takie info na przyszłość zanim oglosisz alarm. Teraz nie mam czasu. Wieczorem przeleje obiecane punkty.
 7. PTCShare :: ptcshare.com

  Możesz zasilić konto PTCshare bezpośrednio z BitBay, lecz trzeba pamiętać, że wypłatę bedzie można zlecić na konto z którego dokonało się wpłaty czyli inwestujesz z BitBay i na BitBay dostajesz wypłaty.
 8. PTCShare :: ptcshare.com

  Znajdziesz to w ustawieniach konta pod adresem: https://www.ptcshare.com/member/account-data Możesz też podać mi swoją nazwę i sprawdzę czy jesteś u mnie w grupie.
 9. PTCShare :: ptcshare.com

  $1 = 2360 punktów BAP
 10. Sprzedam skrypt ATmass do prowadzenia email marketingu. Demo: http://demo.atmass.pl login: ATadmin hasło: ATmassDemo Test sprawdzający Twój serwer pod względem wymagań skryptu: http://atmass.pl/test/test.zip Ceny: 500zł - coroczne odnawianie 3200zł - zakup jednorazowy 5000zł - możliwość dalszego odsprzedawania pod własną nazwą.
 11. Zapłaciły hyip/revshare lipiec 2019

  Wypłaty z PTCShare
 12. PTCShare :: ptcshare.com

  Trwa aktualizacja serwera stąd czasem strona może nie działać.
 13. PTCShare :: ptcshare.com

  Prowizje przy wpłatach: Bitcoin - 0.5% Litecoin - brak Perfect Money - 1% Solid Trust Pay - 3.5% + $0.50 Payeer - 4%
 14. PTCShare :: ptcshare.com

  Polecam przez kryptowalutę Litecoin ponieważ nie pobierają przy niej prowizji.
 15. PTCShare :: ptcshare.com

  Im wyższa grupa tym szybciej zarobisz. Dokładnie kiedy paczka się zamknie nikt nie wie. Jest to uzależnione od ilości inwestowanych środków przez użytkowników. Jeśli nie masz czasu na klikanie włącz filtr. Jednorazowa opłata to $10. Filtr będzie blokować reklamy o małych sumach. Ja osobiście filtr wyłączyłem. W grupie 8 dostaje około 80reklam wartych w sumie około $11.
×