Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
DBoniem

Forumowicz
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O DBoniem

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Opole
 • Zainteresowania
  Sport
 1. Ustawa hazardowa

  Czy ktoś zagłębiał się w treść ustawy hazardowej, bądź posiada konkretne informacje czy wszelkie procesory płatnicze, programy typu revshare oraz inne w których można dokonywać depozytów po wprowadzeniu ustawy hazardowej (najprawdopodobniej od 1 stycznia 2017 roku zacznie obowiązywać) ? Otóż może dojść do takiej sytuacji, że wszelkie programy zostaną zablokowane, według obecnego projektu ustawy firmy bukmacherskie zagraniczne będą blokowane, a państwo będzie miało monopol jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie
 2. [SCAM] GoldVsOil - www.goldvsoil.com

  Plany inwestycyjne: DO 5% dziennie przez 21 dni (depozyt wraca) DO 9% dziennie przez 21 dni (depozyt wliczony w naliczenia) Co oznacza depozyt wraca ? czyli przy wpłacie 100$ po 21 dniach mamy 142$ i całość możemy po tym czasie wypłacić ? Jak to wygląda w tym drugim przypadku ?
 3. [SCAM] Ojooo - Bux w języku polskim - www.Ojooo.com

  Mam pytanie odnośnie zakupionych referali / poleconych. - kupienie 200 poleconych za 40$ oznacza, że przez te 30 dni będziemy mieli stały pewny zysk, czy podobnie jak w NeoBux, tylko wtedy, gdy ci poleceni będą klikać reklamy? Czy ten sposób tzn. abonament za 39$ + kupienie 200 poleconych za 40$ a następnie kupowanie kolejnych 200 poleconych za pieniądze z zysków daje gwarancję dochodu po kilkunastu dniach?
 4. [SCAM] EMGOLDEX - emgoldex.com

  Kto jeszcze w tym będzie brał udział? Wszystko dotychczas brzmi interesująco ale jak wiadomo zanim się cokolwiek wpłaci warto mieć absolutną pewność, że jest to dobra inwestycja a nie wywalenie pieniędzy w błoto.
 5. Z powyższej tabelki wynika, że bez względu na opłacenie abonamentu, nawet na darmowym koncie, przy np.500 poleconych otrzymamy po starcie serwisu 25$ na swoje konto?
 6. A te 2,5 $ za dołączenie do programu w jaki sposób można wypłacić ? Kiedy te pieniądze będą dostępne?
 7. [SCAM] Global Publi Cash - www.globalpublicash.net

  Od lipca program przeżywa reaktywację powoli ale sukcesywnie pojawiają się nowi uczestnicy, więc warto zaryzykować 30zł (10$) i mieć możliwość łatwego zarobku zachęcam do aktualnej mającej zaledwie kilka dni prezentacji, gdzie wszystko jest szczegółowo opisane http://www.youtube.com/watch?v=0q4gBwUn9TQ [Wymoderowano]
 8. Unikalny program inwestycyjny http://7000007.net Jest tak skonstruowany, że daje na dobę 7%, można wszystko wypłacić już po 1 dniu, czyli wkład + zysk np. depozyt 100$ to będziemy mogli wypłacić 107$. Jednak by zachęcić inwestorów do dłuższego trzymania wkładu, procenty codziennie są wyższe o 0,1%. Czyli po pierwszym dniu 7% po drugim 7,1% itd. Wypłacone pieniądze przychodzą w minutę Plany zarobkowe w zależności od początkowego wkładu INFANT 7% daily +0.1% daily Min: $10 Max: 49.99 POPULAR 7% daily +0.2% daily Min: $50 Max: 199.99 PREMIUM 7% daily +0.3% daily Min: $200 Max: 699.99 VIP 7% daily +0.4% daily Min: $700 Max: 1500 Program działa tylko i wyłącznie z Perfect Money. Poleceni: 1 poziom - 5 % 2 poziom - 2 % [---] Polecam. http://7000007.net Zgoda na reflink pepperoniss Dowód wpłaty
 9. Neobux - neobux.com

  Z PLUSA można robić, z jednego startera zrobiłem co prawda tylko około 5k NeoCoins, bo na więcej nie miałem już na koncie środków, ale można, na drugi dzień już z PLAY zrobiłem prawie 10 ofert i mogłem jeszcze więcej. Przecież wszędzie w ofertach w rozwijanej liście jest możliwość wybierania m.in. PLUSa Narazie mam limit 4-5 wysłanych potwierdzeń do MATOMY, więc wolno to dosyć idzie.
 10. rippIn - startmyripple.com

  Jakieś najświeższe wieści na temat tego serwisu ktoś posiada? warto angażować się w ten program?
 11. Czyli jeśli mam narazie powiedzmy 5 poleconych pode mną, to mogę dostać kasę tylko wtedy jeśli i oni opłacą abonament. Trochę słabo, ciężko będzie kogoś znaleźć by ten wpłacił nawet najniższy abonament 10$.
 12. nikt nie zainteresował się tym programem?
 13. Ciekawe jest to, czy uzyskanie pieniędzy jest możliwe tylko wtedy, gdy osoba z twoich poleconych opłaciła abonament, czy to nie ma znaczenia. Po rejestracji nie trzeba wcale klikać w maila do aktywacji konta, więc nawet można poprosić znajomych by wpisali jakiekolwiek dane osobowe, byleby był inny adres I.P. i stąd można spokojnie tworzyć swoją strukturę, lecz kiedy będą się liczyli tylko "aktywni" poleceni to z pieniędzmi będzie trudniej. Wiadomo coś kiedy serwis wystartuje już oficjalnie?
 14. Ale na pewno przy np. 50 poleconych łącznie w tych poziomach zarobimy znacznie więcej niż wynosi abonament niezależnie, który to byłby. A nie jest to zwykła matryca, gdzie za wejście wpłacamy podaną kwotę, a możemy wybrać abonament, przy którym będziemy mieli wyższy zysk. Chyba, że by mieć zaliczonego poleconego do struktury musi on wykupić dowolony abonament... Póki co najlepiej zbudować strukturę z kilkunastu poleconych i dowiedzieć się dokładniej ile będzie można wyciągnąć z danego abonamentu
 15. A jak oceniacie system zarobkowy? jak widać nawet przy 10 tylko poleconych można mieć już miesięczny dobry zysk, tylko czy reczywiście strona będzie wypłacalna, skąd oni będą mieli kasę na wypłaty dla nas?
×