Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
dozau

Forumowicz
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About dozau

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Konto możesz założyć fikcyjne, ale żeby dostawać pieniądze musisz mieć jakieś konto i przejść proces KYC (dokumenty poświadczające twoje istnienie). Z FB nie dostajesz grosza, więc nikt nie sprawdza czy Ty to napewno Ty.
 2. AKTUALIZACJA: Otóż, dzięki zakupowi opcji na akcje na portalu można było uzyskać zwrot w wysokości....UWAGA!!! 2 400% (czyt. dwa tysiące czterysta procent) w ciągu 2 lat od założenia portalu. Tak, to nie pomyłka. 24 razy więcej zarobili ci, którzy kupili wtedy pakiet z opcjami. Wielu ludzi nie wierzyło w sukces konkurencji facebooka. Byli też tacy, którzy uznawali firmę za piramidę finansową. A teraz biją się w głowę. Wiemy już na 100%, że firma ta wchodzi na giełdę w trzecim kwartale tego roku. Co to dla nas oznacza? Kolejne wzrosty... Dlaczego? Bo tak pokazuje historia... Początkowa wartość opcji na akcje jednego z pierwszych portali społecznościowych RenRen wynosiła 10 centów, by ustabilizować się na poziomie 5.70 dolarów (2006-2011) Wzrost 5700%. Bardziej znany nam portal LinkedIn w momencie wystartowania na giełdzie wyceniał 1 akcję na 25 dolarów i tego samego dnia (w ciągu 2 godzin) uzyskał cenę 120 dolarów za akcję. W tej chwili cena ustabilizowana jest na poziomie 86 dolarów (86 000%). Znany nam wszystkim Facebook przygotowuje się właśnie na wejście na giełdę. Ciężko jest dokładnie oszacować wartość jednej opcji na akcję (opcje te noszą nazwę akcji pracowniczych). Wiemy natomiast, że początkowa wartość akcji stanowiła 10 centów. W tej chwili mówi się o 28 dolarach, przy czym akcje zmieniają właścicieli, którzy płacą 50-70 dolarów za sztukę. Jednak by mieć możliwość nabycia opcji facebooka, trzeba dysponować kapitałem.... bagatela miliona dolarów. Historia pokazuje również, że do portalu, którego opcje zakupiłam, przyłączyło się 12 milionów użytkowników, czylio ponad 3 krotnie więcej niż (w tym samym okresie czasu) do takiego giganta jakim jest Facebook. Tych portali jest dużo wiecej. Kto chce może poszperać w internecie. W tej chwili firma zmienila nazwę na OPN i wprowadziła masę nowości, które jeszcze bardziej rozpowszechnią portal.
 3. Upgrade: Jest nas już ponad 4.5 mln
 4. ok. 10.000 ludzi. W połowie marca ogólna liczba użytkowników portalu ma sięgnąć 1mln.
 5. Jasne. Mam kartę do obsługi konta z Towah (Mastercard) i nią wypłacam środki. Jest to jedna z najlepszych moich inwestycji jakie do tej pory zrobiłem. Coraz więcej inwestorów i przedsiębiorców przystępuje do tego programu. Mamy opinię prawników o legalności w różnych językach, co bardzo pomaga w podjęciu decyzji przez ludzi. Podaję link do video-prezentacji, która wyjaśnia szczegóły programu i możliwości zarobkowe. http://www.besave.pl/sitetalk/Unaico_ludzie_jak_ty_z_napisamipolski.html Polskie napisy uruchomisz poprzez kliknięcie na symbol "CC" w menu pod filmem. 26 marca rusza wypłata za aktywność użytkowników portalu. Warunki do otrzymania premi: uzupełniony profil do 50% i kilka wpisów tygodniowo na portalu.
 6. Widzę, że temat śpi, a szkoda. Minął rok odkąd działa Site Talk. Widać ogromne postępy. Dla tych, których interesują konkretne pieniądze fakty: Ten kto zainwestował rok temu w opcje Unaico jest do przodu 800% (nie 80%). Nie stało się jeszcze, aby zapowiadany wcześniej wzrost wartości opcji nie sprawdził się. Najbliższy kolejny wzrost (obecny 0,16euro): 12.02.2011 podwyżka na 0,17 euro! 26.02.2010 podwyżka na 0,18 euro! 12.03.2011 podwyżka na 0,20 euro i ...SPLIT na 0,10 euro (zachowanie tej samej wartości przy podwojeniu liczby opcji)!!! Na przełomie 2012/2013 przewidywana wartość to 1-2euro za 1 opcję. Oczywiście kolejne podwyżki i splity po drodze.
 7. Aktywny członek to osoba, która udziela się na forum, ma uzupełniony profil i loguje się kilka razy w tygodniu na portalu. Nic innego poza tym, co każdy robi na facebooku. Choć sam portal ma o wiele więcej funkcji niż wspomniany facebook: można pisać bloga, budować grono przyjaciół, rozmawiać z nimi przez czaty czy videoczaty, umieszczać i ściągać pliki, edytować zdjęcia i wiele innych.
 8. Po spotkaniu z prezesem Unaico Danem Anderssonem we Wroclawiu mam takie oto informacje: Każdy może zarabiać na aktywności. Wystarczy, że zaprosisz do portalu swoich znajomych- tak jak to robisz na facebooku. Za każdego aktywnego członka portalu będziesz miał przypisaną wartośc punktową odpowiadającą 1€. Firma naliczać będzie premię dla osoby, z której polecenia zostaną zarejestrowani ludzie i ci pod nimi. Mając np. 2000 znajomych, będziesz dostawał 100€ tygodniowo (nie miesięcznie, ale raz na tydzień). Zeby pokazać skalę rozwoju firmy: na dzień dzisiejszy zarejestrowanych jest ponad 340.000 użytkowników na Site Talk ( facebook miał 15.000 po roku działalności). A portal działa dopiero 10 miesięcy. Przewiduje się, że do stycznia zarejestrowanych będzie 1mln ludzi. Pomysl, większośc młodych ludzi codziennie korzysta z facebooka czy naszej klasy. Więc dlaczego nie mieliby to robić na Site Talk. Prędzej czy później ktos Ci zaproponuje rejestrację na tym portalu. Więc po co tracić czas.
 9. Za 2 dni wzrost opcji o 10% ^-^ Jeszcze można zdążyć. Minimalna kwota inwestycji- 500€
 10. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na przedstawienie poniższych informacji. W razie czego proszę Ivaho o przeniesienie wątku do innego działu. Gdybyście mieli okazję zainwestować pieniądze w początkowej fazie istnienia facebooka, twittera czy naszej klasy, wykorzystali byście tą okazję? 16 stycznia 2010r. założona została nowa sieć społecznościowa, na kształt facebooka, z rozbudowanymi programami- Site Talk, z ramienia grupy Unaico Holdings LTD. Biznes obejmuje: - pasaż handlowy (sklep internetowy) - rozrywkę (filmy, gry, np. realpoker24.com, quizy, muzyka, zakłady sportowe, kasyno) - podróże (hotele, urlop, wynajem aut, loty, ubezpieczenia podróżne) - edukację w Oxford Program - inwestycje (wew. giełda) - medycynę - bankowość internetową. Jako pierwsza na świecie firma połączyła marketing bezpośredni z marketingiem tradycyjnym oraz marketingiem online. Firma wchodzi obecnie na rynek Polski, za chwilę pojawią się reklamy w radiu, czasopismach, telewizji, bilboardy. Przedpowiada się, że każdy młody człowiek, prędzej czy później będzie w Site Talk-u. Rejestracja jest bezpłatna. Można jednak stać się partnerem biznesowym. Każdy partner otrzymuje odpowiedni pakiet (wg własnego wyboru) z określoną sumą na zakup opcji Unaico. Ci co weszli do biznesu w styczniu, na obecną chwilę zarobili 6-krotność zainwestowanych pieniędzy w opcje. Oficjalne strony firmowe: Dubel: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/1306-sitetalk-opn-innowacyjny-portal-spolecznosciowy-oparty-na-aktualnych-trendach/ .
 11. Nowy system pracy w MLM

  Ciężko podać nazwę systemu Ivaho, ponieważ to mój system pracy- dokładnie określone kroki, które należy wykonać współpracując z mlm. Nie da się go jednak zastosować w każdej firmie marketingu wielopoziomowego. Każdy może uczestniczyć w konferencji online, którą organizuję, aby poznać szczegóły.Na spotkaniu przedstawiam kwotę wydatku, jaką należy ponieść w ciągu 4 miesięcy oraz kwotę zwrotu po 4 miesiącach. To tylko jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy, zdecydowanie pewniejszy niż inwestowanie w hyipy. Warto dywersyfikować swoje dochody, a nie stawiać wszystkiego na jedną kartę, tak jak warto dywersyfikować inwestowane pieniądze w różne programy hyip. Link do konferencji podam zainteresowanym osobom.
 12. Nowy system pracy w MLM

  Witam, Za pozwoleniem męża(piszę na jego loginie) chciałabym podzielić się z wami nowym systemem, który stworzyłam niedawno. Eliminuje on wszystko to, co zniechęca ludzi do MLM. Współpracuję z firmą FM Group, którą zapewne wielu z was zna, ale sama firma nie ma tutaj znaczenia. System gwarantuje zarobki rzędu 3700zł już po 4 miesiącach współpracy, o ile dana osoba wykona ustalone zadania. Więcej szczegółów przekażę po kontakcie mailowym: investproactiv@gmail.com Pozdrawiam
 13. Dlaczego MLM?

  Kiedyś było tak, że ludzie przez cały czas uprawiali ten sam zawód i często przez całe życie pracowali w jednym miejscu. Te czasy bezpowrotnie minęły. Jesteś pokoleniem, które kilkanaście razy zmieni pracę, w dodatku w kilku różnych branżach. A jakie masz możliwości wyboru? Jaki pojazd ekonomiczny możesz wybrać? Gdzie on cię zawiezie? Dokąd nim pojedziesz? Możesz wybrać pojazd A - praca najemna. Większość ludzi na świecie wybrało ten pojazd. Pytanie tylko, czy chcesz być tam, gdzie większość? Zastanów się, na ile odpowiada ci praca dla kogoś za tyle, ile ktoś wyznaczy. Możesz wsiąść do pojazdu B - własny klasyczny biznes. Po pierwsze - to dobry pomysł. Uważaj, bo to, co było atrakcyjne jeszcze parę lat temu, dziś już nie jest. Z pewnością masz pomysł na to, na co będzie popyt w przyszłości. Po drugie - kapitał inwestycyjny. Z tym wiąże się ryzyko plajty. No, ale kto nie ryzykuje, ten daleko nie zajedzie. Po trzecie - czas. Tego przeskoczyć łatwo się nie da. Twoje zarobki limitowane będą czasem Twojego zaangażowania. A zdrowie? Przecież, człowiek zarabia, kiedy jest zdrowy. Kiedy choruje i nie jest aktywny, nie zarabia. Pojazdem C jest franchising - znany na świecie, dobry i pewny system zarabiania pieniędzy. Lecz w tym przypadku wyzwanie polega na tym, że musisz mieć spory kapitał już na wejściu. Pojazd D to akcje, lokaty, inwestycje itp. Są ludzie, którzy tym pojazdem świetnie się poruszają. Tylko, że oni również musieli zainwestować niemałe kwoty. Jeżeli jesteś utalentowany, to możesz jechać pojazdem E, jak Talent. Zła wiadomość, to ta, że talent nie wystarczy. Talent jest na początku i trochę na końcu, a pośrodku tytaniczna praca. Możesz wybrać pojazd ekonomiczny, jakim jest network marketing. Uważaj, tutaj też nic samo się nie zrobi. A na czym to polega? W największym skrócie: jeżeli z jednej strony jest producent, a drugiej konsument, to w tradycyjnym modelu, między nimi istnieją jeszcze pośrednicy, hurtownicy, sklepy i oczywiście reklama. W marketingu sieciowym rolę ciał pośredniczących między producentem a konsumentem, przejmuje niezależny dystrybutor danej firmy MLM. Firma jemu płaci za zorganizowanie zbytu na swoje produkty, czy usługi. Nie byłoby może to takie atrakcyjne jeszcze parędziesiąt lat temu, kiedy to na 100% ceny dla klienta ok. 80% było w kieszeni producenta. Dziś jednak realia są zupełnie inne. Teraz między producentem, a konsumentem jest ponad 80% ceny produktu czy usługi. To są ogromne pieniądze do podziału. I tutaj niesamowite pole do popisu proponują firmy działające w systemie MLM. Marketing sieciowy polega na stworzeniu grupy stałych odbiorców, z których w zależności od zaangażowania w promocję dystrybucji, każdy ma udziały w zysku. Słynny amerykański milioner, John Paul Getty, powiedział kiedyś: Wolę mieć po jednym procencie zysku z wysiłku stu ludzi, niż sto procent z mojego własnego wysiłku. Być może teraz pojawiają się w twojej głowie pytania dotyczące wyboru najlepszej firmy. Jest parę czynników, które warto wziąć pod uwagę, decydując się na współpracę z firmą MLM. Po pierwsze, sprawa dotyczy samego produktu, jaki firma oferuje. Ważne, aby produkt ten był konsumowalny - odnawialny. Drugim istotnym aspektem jest kontrola produkcji. Ważne, aby produkt przeznaczony do dystrybucji w MLM, produkowany był przez firmę, która ten MLM tworzy. Trzecim elementem jest stabilność firmy. Nie tylko powinna być bogata, ale powinna również posiadać swój własny system komputerowy, logistyczny i kontrolny. Po czwarte - plan marketingowy. Ma on dawać początkującym szansę z jednej strony szybkiego zarobienia kilkuset złotych w miesiącu, z drugiej zaś gwarantować dojście do niezależności finansowej. Piątym aspektem, który trzeba wziąć pod uwagę wybierając firmę MLM, jest możliwości rozwoju międzynarodowego. Jeśli interesuje Cię jaka firma spełnia wszystkie te czynniki i zastanawiasz się o podjęciu współpracy z firmą MLM zapraszam do kontaktu. Żródło: prelekcja P. Boreckiego.
 14. Własny MLM

  Paweł, jeśli masz takie zdanie na temat MLM to daleko nie zajdziesz ze swoim pomysłem. Proponuję najpierw poszerzyć wiedzę w tym temacie, potem zabierać się za biznes. Jeśli myślisz, że w marketingu sieciowym zarabiają tylko Ci co wejdą do firmy jako pierwsi to bardzo się mylisz, chyba, że zalezy Ci na takich osobach co skaczą z kwiatka na kwiatek. O sukcesie decydują zupełnie inne czynniki. Pozdrawiam
 15. Wszystko to jest piękne, ale powiedz mi szczerze subiekt w jaki sposoób możesz nowemu dystrybutorowi budować grupę, skoro masz już ponad 1400 partnerów? W jaki sposób chcesz pomóc każdemu, kto do Ciebie przystąpi? Zakładam, że masz juz dośc mocno rozbudowaną strukturę, może nawet ponad 10 poziomów w dół, więc już nie pracujesz na dwóch "nogach", ale masz je rozbudowane do kilkudziesięciu (zakładając, że Twoja struktura liczy ponad 1400 osóB). Owszem, Twoja pomoc byłaby możliwa wtedy, gdybyś miał osobiście zasponsorowanych tylko kilka osób, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że jest ich o wiele więcej.
×