Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
andrzej66112

Forumowicz
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About andrzej66112

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/7962-ermailpl-marketing-mailowy-wynagrodzenie-za-odbieranie-maili-wwwermailpl/?hl=ermail dubel
 2. W wyliczeń i znajomości życia. Jeśli ktoś wczoraj kupił AD Packa to na zysk będzie czekał na tyle długo że - czas liczony w latach - w praktyce nigdy nie zarobi. No chyba że, będzie dzień w dzień przez kilka lat konsekwetnie kilkał, w co osobiście nie wierzę. Istnieje też opcja że naliczenia drastycznie wzrosną w co też nie wierzę.
 3. Matematyka. Naliczenia są rzędu 0.01% do 0.03%, czyli zwrot zainwestowanego kapitału z zyskiem "125%" nastąpi za kilka lat, w praktyce nigdy. Będziesz konsekwentny, będziesz klikał co dzień , przez cztery, pięć lat, po 10 reklam dziennie? Nigdy w życiu. Omijać z daleka wchodzenie w takie biznesy. Zabawne że ludzie wciąż inwestują w ten serwis. Niesamowite, wydają pieniądze, których w praktyce nigdy nie odzyskają.
 4. Ponad 20 tys sprzedanych udziałów po 5$, to całkiem ładna suma, nawet jakby wypłacili połowę to i tak zostaje ładny zarobek. Nic tylko takie biznesy zakładać :-) Szczególnie że, internet aż roi się od jeleni łatwego zarobku.
 5. Najśmieszniejsze jest to że, ludzie wciąż piszą że to dobry program. To kiepski program, kupiona dziś paczka udziałowa, reklamowa, za 45$ wypracuje nam zysk - 125% - przy obecnych zyskach programu, za kilka lat, czyli w praktyce nigdy. Oczywiście, idzie oto, przecież, aby kolejne osoby zainwestowały, z naszego polecenia, wtedy mamy 10% zysku, z inwestycji poleconego. Jeleni wciąż dużo ale czy to uczciwe podejście, namawianie kogoś do takiej, bardzo kiepskiej inwestycji swoich środków? Program w fazie pełzającej. Omijać z daleka. .
×