Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
andrzejqrcze

Forumowicz
 • Content count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Excellent

About andrzejqrcze

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Nysa
 • Zainteresowania
  Polityka ,religia, sport wyczynowy

Recent Profile Visitors

765 profile views
 1. @zombine Tomasz NYIKO i wszystko jasne.
 2. ‎Kamil Śmiechowski‎ do inwestoholicy 25 min · Dzień dobry wieczór w poniedziałek Jeszcze 3h żeby porobić reinwestycje w Omedze W ubiegłym tygodniu wygenerowane u mnie 3000€ oraz kilka newsów Po raz kolejny firma pokazuje ze słucha swoich partnerów biznesowych Można już pobrać swój własny certyfikat potwierdzający własność Active Box! Aby go pobrać, wystarczy przejść do karty „Aktywne box” i kliknąć trzy kropki na ekranie wybranego Active Boxa Strona Omega jest teraz dostępna w następujących językach: - Chiński - Czeski - Holenderski - Język angielski - Niemiecki - Hinduski - Włoski - Język japoński - Koreański - Malejski - Rosyjski - Słowacki - Hiszpański - Wietnamski Możesz zmienić swój aktualny język za pomocą przycisku w prawym górnym rogu ekranu Nie wiem śmiac się , czy śmiać się w głos ?
 3. BhMLM się tematem zainteresował. https://behindmlm.com/mlm-reviews/omega-group-review-bitbonds-ponzi-points-scheme/
 4. Wczoraj w czasie wyscigu F1 ,kilka razy robiłem stopklatkę , , chyba mam coś z oczami ,albo zbyt "stary", mały" ,"zepsuty"telewizor bo znaczek nieznanej nikomu marki""Rauch Fruchtsäfte GmbH & Co OG"" na byle jakim żółtym tle był, a rewolucji w świecie krypto FUTUROCOIN nie mogłem dostrzec. Ktoś ? Coś?
 5. Aj ,aj, ajajaj . Ale bedzie bolało !!!! A powinno BARDZO boleć !!!
 6. Z większością rozmawiałem osobiście ,uczestniczyłem w kolacjach po eventach min, Budapeszt ,Wiedeń ( z czego z perspektywy czasu nie traktuję tego jako coś pozytywnego) szkolenia i ewenty były częste ibrałem udział więc nie wyjeżdzaj mi tu z takimi textami . Tu też się mylisz w każdym z tych pseudo ,super biznesów była możliwość pojechania do siedziby i "teoretycznego sprawdzenia kto kim ,gdzie jest i co zrobił . Niestety mało kto w czasie jak firemka płaci to sprawdza(bo wszystko jest kolorowe ,kasa płynie) ,szum zaczyna się kiedy piramida staje sie niewydolna .Nie rozumiem ludzi, którzy w zaparte idą ,że to ta i tylko ta, firma jest rzetelna, ,prawdziwa i akurat ta, jest kryształowa. Na tym forum ,co raz w różnych tematach wpada ,to jeden ,to drugi i z uporem maniaka plecie bzdury , bez potwierdzeń ,a jak zaczyna się sypać to albo znika ,albo zmienia nick i zagania do następnej piramidy ,tak to niestety działa. Przerobiłem tego już sporo wiec na takie bajeczki jak OMEGA juz jestem uodporniony , nie twierdzę że tu się nie da zarobic , DA SIĘ tylko powiedz chłopie :; to piramida jak chcesz to wchodż ,można zarobić można wtopić ,twoja sprawa .
 7. Ermin , jest to żaden fakt ,a tym bardziej istotny , swego czasu poznałem osobiscie główno dowodzących z takich pseudo super hiper pewnych biznesów jak. Baners Brokers, Enigro/unaico/OPN/sitetalk, OneCoin ,Rici ,emgoldex ,geteasy,(( było tego zdecydowanie wiecej ,to tylko twórcy , pomijajac rezydentów na Polskę i inne kraje europy)) ,same piramidy(wszystkie chyba na tym forum opisane w dziale SCAM) a na początku same ohy i hay , wszystko legal ,sami porządni ludzie , biznesmeni, wykładowcy, absolwenci uczelni i inne takie . Gęba ,która jest na afiszu niczego ,,NICZEGO,, nie gwarantuje a tylko pomaga zamydlić ludzikom oczka.
 8. Taaa , na razie to chyba WYSZLI ,ale na zewnątrz ,przewietrzyć gatki ,bo po tylu latach to SMRÓD jak fix.
 9. Hello ,jak idzie sprzedaż One costamcośtam coina na wolnym rynku ??? Chyba jakoą niemrawo . A taki news pojawił się na portalu społecznościowym zależnym od ONECOIN-a OneCoin ogłasza, że niedługo pojawi się na giełdzie Według komunikatu prasowego OneCoin: "Firma OneCoin z dumą ogłasza, że kryptowaluta OneCoin (ONE) jest o krok bliżej bycia notowanym na giełdzie. Firma realizuje długoterminowy plan korporacyjny, który powstał w wyniku ambitnych celów założyciela i wizjonera. (Ruja Ignatova) Informujemy, że opracowanie i licencjonowanie platformy wymiany jestrealizowane na czas. Wymiana będzie łączyć usługi przekazów i wymiany. Obecnie trwa ostatnia kontrola platformy i techniczne połączenie z bankiem centralnym. Chcielibyśmy również poinformować, że kupcy, którzy są częścią interaktywnego centrum dealerskiego DealShaker, i ich bezpieczeństwo, są główną troską odpowiednich zespołów. Nie dopuszczamy do uruchomienia żadnej wymiany, która nie jest całkowicie bezpieczna, bezpieczna i pasuje. Jesteśmy już prawie na miejscu i jesteśmy w stanie zapewnić uczciwym kupcom DealShaker to, co im obiecano, a nawet więcej. Ponadto zauważyliśmy, że ostatnio pojawiają się różne błędne interpretacje przyszłych kroków strategii korporacyjnej, które wydają się powodować niepotrzebne zamieszanie wśród naszych użytkowników. W aktualnym komunikacie prasowym firma stara się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić wszystko, co mogło nie być wystarczająco jasne, aż do chwili obecnej ". Informacje o OneCoin - Onelife Sieć OneLife (OLN) to rozwijająca się globalna sieć, która powstała w oparciu o markę kryptowalutową OneCoin. Sieć ma platformę cyfrową z unikalnym ekosystemem wyrafinowanych produktów i narzędzi sieci społecznościowych, które pomagają członkom osiągnąć niezależność finansową. Członkowie mają dostęp do szeregu programów e-learningowych, które pomagają im zastosować teorię finansową do praktyki. Pozwala im to zrozumieć, kopać i handlować kryptowalutą oraz dokonywać bezpiecznych, tanich transakcji transgranicznych. Naszą wizją jest zapewnienie alternatywnych rozwiązań płatniczych i równego dostępu do edukacji finansowej ludziom na całym świecie. Sieć OneLife sprawia, że transakcje finansowe i handel są bezpieczniejsze, łatwiejsze i dostępne dla wszystkich w sieci. Nasz ekosystem wirtualnych narzędzi i usług ma potencjał otwierania nowych rynków gospodarczych dla handlu transgranicznego i stymulowania wzrostu gospodarczego. Troszku kabaretem jedzie po tych kilku latach.
 10. Co tam Panowie w BitClub-ie ,czyżby po jabłkach . https://behindmlm.com/companies/bitclub-network/bitclub-network-freeze-daily-roi-payouts-blame-gpu-mining/
 11. Franek ,stary oszust Ciekawe co na to Wąchała ??? O sorry , jemu nic, on przecież teraz gra w golfa ,co z tego że za kasę wyłudzoną od ludzi z Sitetalk /opn i onlie ,sorry onlife/onecoin .
 12. Nię wątpiłem że jeszcze coś wymyślą ,ale nie myślałem że odważą się pójść w tym kierunku , jak jeszcze po takim czasie uda im się jeszcze nakręcić jeleni " TO ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" https://behindmlm.com/companies/onecoin/onecoin-reveals-ofc-cookie-cutter-erc20-smart-contract-token/
×