Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
root

Forumowicz
 • Content count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About root

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Kolejna wymiana u Zeno. Bezproblemowo i szybko
 2. Tak zaglądam na forum i przypomniało mi się że zaponiałem napisać tu komenta. Zeno sorry za takie opóźnienie. Wszystkie wymiany które wtedy u ciebie robiłem przebiegły jak zwykle bez żadnych problemów. Polecam Gościa. I życzę samych sukcesów!
 3. Ciekawe co się będzie działo na początku tygodnia. Naliczenia są ale nie mogę nic reinwestować a chciałem coś dorzucic z repurchase balansu. Może będzie można już nie długo inwestować z zarobkow ze starych depozytów w nowe plany?
 4. Będzie restart. Ale co ze starymi depozytami będą dalej aktywne na nowym planie? Nie mogłem znaleść o tym żadnej informacji. Mój wkład prawie wypłaciłem oby wszystko po restarcie szło w odpowiednim kierunku.
 5. Dzięki Zeno za pomoc i wymianę! Zawsze można na Ciebie liczyć. Polecam!!
 6. Ten doubler pack działa na zasadzie cyclera może? Dlaczego aż 70 dni do jego zamknięcia?
 7. Wszedłem z Pm z linka kanibala.Trochę mnie dziwiła ta sytuacja Payzy admina ale mino tego wszedłem ok. 150$. Powodzenia dla wszystkich!!
 8. Z Faq od poniedziałku do piątku są normalnie automatyczne wypłaty
 9. Spokojnie bez paniki wszystko gra RAzet nie robi wypłat w soboty i niedziele! Także 100% reinwest jest w tym czasie wskazany. Lubię tą Heather jest bardzo aktywna zwłaszcza w tygodniu, w weekend też pisze jak działa aktualnie program i nowości z nim związane. Pojawiły się nowe banery reklamowe, splash strona Razet ma być w poniedziałek.
 10. Tak tylko 10% więcej dla dobra programu i nas wszystkich coś za coś ale 40% dziennych naliczeń do balansów rekompensuje to! Ludzie kochają też automatyczne wypłaty tylko nieliczni w Razet wypłacają powyżej 50$ dziennie w payouts ja maxymalnie wypłacałem 2 wypłaty w ciągu 24 godzin jest to tu możliwe i nie pojawi się żaden komunikat z limitem nąstępny plus!
 11. Kolejne wypłaty przed ostatnia z Payza i dzisiejsza z Perfect Money Dobre zmiany na pokazanie że RAzet jest inny niż pozostałe. Dzienny procent aż 40% dziennie, Zasada reinwestycji 60%, na najlepszych paczkach za 3$ tylko 200 paczek tygodniowego limitu i nieograniczona możliwość ich kupowania!! Najlepiej powiekszać swój dochód z Razet reinwestując chociaż część przez jakiś czas i oczywiście korzystać z automatycznych wypłat!!
 12. Cześć, słyszałem że w Galaticads były jakieś problemy z wypłatami z perfect money może ktoś to potwierdzić? Największe fundusze mają raczej na Payzie. Powodzenia i Gratulację dla tych co już zarobili!!
 13. Dużo lepiej jest kupowac te paczki za 3$ Mogłeś za to kupić z 26 paczek za 3$. Naliczenia są co 6 godzin nie wiem dokładnie o której godzinie polskiego czasu. Poprostu jak wchodze na konto i jest nowe naliczenie wtedy dzialam. Ostatnia moja wypłata była z perfect money dowód tutaj http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/15171-zap%C5%82aci%C5%82y-hyiprevshare-luty-2016/&do=findComment&comment=399695 Dzisiaj zrobie nastepna z payzy.
 14. Zapłaciły hyip/revshare luty 2016

  Następna wypłata natychmiastowa z Razet tym razem na Perfect Money
 15. Witam Roland! Nie trzeba wstawiać żadnych swoich reklam aby były naliczenia. Napisałem też do ciebie na priva.
×