Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Vit

Forumowicz
 • Content count

  458
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Excellent

About Vit

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Bangkok

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. Tak samo jak @pepperoniss może sadzić blubry smolone i nikt mu nic nie może zrobić Niestety nie chce mi się odnosić do całego stada argumentów, które może poza dwoma są inwalidami. Jak trudno wygrać argumentami, to można zaspamować wątek punktami nijak mającymi się do tematu. Więc przyjmijmy, że jest jak waćpan napisał - mam nadzieję, że wszyscy są szczęśliwi
 2. Chyba szanowny kolega zapomniał, że w regulaminie FN, który każdy zatwierdził również znajdował się punkt, że kolejne punkty regulaminu mogą zostać zmienione. No więc to głupio powoływać się na taki argument, skoro każdy, kto nadal się chciał bawić zaakceptował nowe warunki. Tak przy okazji, od momentu wprowadzenia zmian minął kawał czasu - o ile pamiętam pierwsze zmiany trzeba było odklikać z dobry rok temu... a i teraz, parę miesięcy temu, po raz drugi. Parę miesięcy to naprawdę wystarczający czas aby wypłacić dowolną sumę i przenieść środki gdzie indziej Aktualnie w FutureNet można było płacić (nie śledzę czy nadal można, choć pewnie tak) - na portalu aukcyjnym udało mi się nawet sprzedać 1 sukienkę (yay!), aczkolwiek zgodzę się, że są to dość pokraczne możliwości. Przypominam też, że co kilkadziesiąt lat te bankowe cyferki są resetowane, a ludzie grabieni z posiadanych środków. Z najnowszych czasów mamy banki cypryjskie i wycofanie banknotów w Indiach, ale też kilka krajów z hiperinflacją. I bynamniej nie są to przypadki znane tylko w republikach bananowych, każdy kraj prowadzący ekonomię bankową wcześniej czy później to robi... nie chcę tu banków porównywać do ponziaków, bo to brzmi głupio - ale obstawiam, że tak się niedługo stanie (wojna, kryzys, etc)... i zwykli ludzie zostaną z niczym.
 3. Ależ jesteś hurra-optymistą. Po pierwsze każdy uważny czytelnik hyip-forum miał pięć lat aby zabrać swoje "pieniążki" - wszakże tyle czasu ostrzegasz już niezłomnie przed FN. No i sens dochodzenia czegokolwiek przed polskimi sądami jest również iluzoryczny... to już chyba użytkownicy TM mieli większe szanse na odzyskanie środków niż ja z powodu pobrania mi z karty dolarowej dolarów przeliczonych na złotówki i ponownie na dolary (ot, taki ostatni przypadek "zgodnego z przepisami bankowymi" prawa).
 4. Nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz, ale ja np. też się na wiele rzeczy umawiałem z bankiem, a te [---] ciągle zmieniają mi jakieś opłaty, a to za karty, a to za srarty, a to inaczej przeliczają waluty, itd.. itp.. nie tak się z nimi umawiałem, a mimo to wszystko im wolno. Nawet sobie kasy zagranico nie mogę wypłacić jak nie mam karty...
 5. Mnie też się nie chce wypełnić kuponu w lotka. Czy powinienem domagać się paru milionów od totalizatora? To ma sens! Też bym być szczęśliwy w takiej alternatywnej rzeczywistości
 6. To jest jedyne zdanie, które jest prawdziwe, reszta to wierutne bzdury. Otóż zupełnie się zgadzam - użytkownicy są traktowani bardzo nierówno i selektywnie do bólu. Na szczęście znane są kryteria selekcji. Użytkownicy, którzy przeszli prosty instruktarz "krok po kroku" wypłaty otrzymują. Użytkownicy, którym się nie chce (tak jak mnie się nie chciało zaraz po wprowadzeniu) nie mają takiej możliwości. Cieszę się, że w końcu doszliśmy do konsensusu.
 7. No i dalsze skrzętne pomijanie kluczowej kwestii. A tylko lanie wody - jest rzeczą oczywistą, że dwa zdania mogą być prawdziwe. Jednak ja zadałem bardzo proste i kluczowe pytanie - czy osoby mające problemy z wypłatami zrobiły to co powinny zrobić aby wypłaty otrzymywać? Bo ja od siebie podałem sytuację, która spotkała mnie osobiście. Tylko tyle i aż tyle. Jeśli nie masz danych to nie odwracaj kota ogonem, tylko napisz "NIE WIEM"... i będzie po sprawie. Na cholere pisać pierdoły?
 8. No i git... fajnie, że się rozumiemy. Mam nadzieję, że przypisywanie mi tego co uważam to tylko wypadek przy pracy
 9. A pozwolisz, że będę uważał tak jak mam ochotę? Mogę na przykład uważać, że jest? Dziękuję. Ależ niczego takiego nie powiedziałem. To już Twoje dywagacje, a zatem nie pisz proszę, że gdziekolwiek tak twierdziłem. Staram się wyrażać naprawdę precyzyjnie, tak aby ze zdań, które piszę wynikało TYLKO to co napisałem. Niemniej przypomnę, że zapytałem czy osoby, które nie otrzymywały wypłat zrobiły krok po kroku weryfikację i sparowanie kont z giełdą coindeal. Ja tego na początku nie zrobiłem, i ani naliczeń ani wypłat nie było. Po przejściu kilku prostych kroków wszystko wróciło do normy - choć, jak również wspomniałem, wypłaty trwają dłużej.
 10. W sposób oczywisty, po raz kolejny zresztą, imć @pepperoniss podaje fakty niezgodne z rzeczywistością. Z moich obserwacji wynika, że wiele osób otrzymało naliczenia zbyt wysokie, zupełnie niezgodne z podawanymi metodami naliczeń. No i z przyczyn oczywistych osoby te nie zgłaszały swoich wątpliwości publicznie, a skwapliwie wypłacały w ten sposób naliczane środki. Zresztą nieco inny problem pojawił się jakieś 1,5 roku temu, kiedy to zrobiłem podwójną wypłatę, a moje saldo "do wypłat" znalazło się na grubym minusie Problem zgłosiłem, ale nigdy nie otrzymałem odpowiedzi na zgłoszenie... cóż, takie jest ryzyko zabawy cyferkami, które następnie zamienia się na prawdziwe środki.
 11. OK, same fakty: 1. Wątek odnosi się do www.futurenet.club - jak w tytule? Czy w tym przypadku również nie jest ważny tytuł? Ale jeśli tytuły nie są ważne, to po co takie obostrzenia dla ich tworzenia? 2. FutureNet Club płaci od blisko pięciu lat BEZ NAJMNIEJSZEJ zwłoki - zgodnie z regulaminem, który powstał już w roku 2014 (tj. po 14 dniach od naliczenia prowizji - w razie gdyby prowizje zostały naliczone automatycznie, a potem okazało się, że jednak coś poszło nie tak (np. łamanie regulaminu przy rejestracji), nie spotkałem się z ani jednym przypadkiem opóźnienia, czy spotkałeś się z choć jednym? I tutaj możnaby zakończyć argumentację, ale podsumujmy resztę: 3. Powstały kolejny filar programu czyli kryptowaluta FTO również wypłaca wszystkie prowizje bez jakichkolwiek opóźnień. Co więcej kopane coiny docierają na porfel w przeciągu kilku sekund od momentu wypłacenia. Niezmiennie od momentu powstania filaru. 4. Ponad rok temu pisałem, że AdPro w takiej formie jak była zostanie prawdopodobnie zamknięty, ewentualnie zostaną zmienione wysokości prowizji - zwykła matematyka. Dodatkowo problemem stał się gigantyczny spadej wartości kryptowalut, za pośrednictwem których wypłaty się odbywały. Miałem rację i odbyło się to po prostu zgodnie z regulaminem 5. Kolejny powstały filar czyli AdPro nadal wypłaca, trzeba jednak spełnić kilka warunków - np. sparowanie konta z giełdą coindeal. Jest to bardzo prosta procedura, dodatkowo dla opornych zostały stworzone precyzyjne poradniki jak to zrobić i jakie problemy mogą po drodze wystąpić. 6. Czas wypłat nieco się wydłużył, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby przekroczył regulaminowe 14 dni z futurenet.club, właściwie to jeszcze nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż 9 dni, a zwykle jest to 3-5 dni. Niestety nie wiem czy moduł AdPro ma inny regulamin co do czasu wypłat? Powołujesz się na "poza wyznaczone sobie przez adminów terminami." Czy możesz przedstawić te terminy w regulaminie? Sam jestem ich ciekawy. 7. Jest jedna różnica przy statusach, to znaczy od statusu "finished" trzeba czekać kilka dni na dotarcie wypłaty. Wcześniej "finished" oznaczało, że wypłata dotrze tego samego dnia. Całościowo, czyli od momentu zlecenia wypłaty, czas jest mniej więcej ten sam. Co więcej dzięki tej szybszej zmianie statusu można robić wypłaty częściej - jest to więc niedogodność, która wyszła na plus. 8. Ograniczenia co do jednostkowej wypłaty faktycznie są. Niemniej nie znam osobiście nikogo, komu zgromadzone środki zalegały. Wszyscy mogą być wypłacane na bieżąco. Zdaję sobie sprawę, że zarabiający najwięcej tego nie mogą, ale są to jednostkowe przypadki - na moje oko 0.01% użytkowników, a prawdopodobnie o wiele mniej. Rzeczowa argumentacja powyżej. Natomiast przypominam, że powtarzanie jak mantra "dwójka oszustów" przez blisko pięć lat było i nadal jest offtopem, bo nie ma to nic wspólnego z futurenet.
 12. OK, prawda - coś mi się pomyliło Przyznaję, że mnogość moderatorów, którzy na zmianę moderują, kasują i przyznają ostrzeżenia zaskoczyła mnie. Ale nie mam już siły, chęci ani czasu dociekać kto i co dokładnie zrobił... więc przepraszam za bezpodstawne oskarżenie
 13. No słabo, tak działa zakolejkowanie aktualnie - parę dni roboczych to trwa.
 14. Jak Cię złapią za rękę... mów, że to nie Twoja ręka Otrzymałeś ostrzeżenie od Polon za komentarz Notatka: Post w wątku Futurenet został niezatwierdzony ze względu na offtop. Widzisz, bo kłamać to też trzeba umić. Nazywając rzeczy po imieniu - bardzo obrzydliwe zachowanie.
×