Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
mspartners

Forumowicz
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mspartners

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. mspartners - 0,07$ od kliku - www.mspartners.co

  u mnie na 80% nikt nie pobierał a zaliczają. Autor tematu który został zbanowany za podanie reflinku w temacie(sprawiedliwość dzieli się a chuj ma) Osiągnął już ponad 50$ które zostało zaakceptowane W ciągu 2 tygodni więc też ładnie. Źyczę wam powodzenia i pozdrawiam.
 2. mspartners - 0,07$ od kliku - www.mspartners.co

  hehe xD Z poleconych jak mam być szery nie mam ani 1zł. Rejestrują się, aby uzyskać informacje, a potem robią nowe konto :/ Dla tego kończę z pomaganiem i reflinkami, a robię swoje.
 3. mspartners - 0,07$ od kliku - www.mspartners.co

  Stronka jest w modernizacji. Trwają jakieś poprawki/ulepszenia. Wczoraj rozmawiałem z administratorem, gdyż prawie 40% moich klików została odrzucona. Pamiętajcie przy dużej ilości zarobkach jeżeli z twoich klików nie było potencjalnych zainteresowanych stroną wasze kliki zostaną coraz rzadziej akceptowane, aż do czasu kolejnej osoby zainteresowanej. Dla tego warto samemu kiedyś pobrać aplikację. teraz czekać na wypłatę xd
 4. mspartners - 0,07$ od kliku - www.mspartners.co

  1. Usunięcie postu 2. Brak przychodu z Twoich klików. Nie polega to na tym iż powiesz 10tyś. ludziom by kliknęli i masz z tego 5tyś zł. Bo w ten sposób był bym miliarderem xD Po za tym wróć do portalu i przeczytaj ich regulamin od początku do końca bo widać, że nie czytałeś. Zresztą sama wiadomość iż kliknięć 2 nie zalicza daje już do myślenia. tz. 1 osoba - klik Nikt Cię nie zmusza do korzystania z tego programu. Szukasz łatwej kasy idź na buxy gdzie dostajesz po całym dniu włączonego kompa 10gr A jak szukasz dobrej kasy idź na serwisy gdzie dostajesz $ za pobieranie. Ale w cale łatwiej tam nie bd. miał. Ewentualnie akcje za wykonywanie zadań. Ja mógł bym tu mówić i polecać różne programy, ale jak coś bym z tego miał. A tu nawet reflinku dać nie można ((
 5. mspartners - 0,07$ od kliku - www.mspartners.co

  zebrał zapewne 100klik i miał z tego x2 czyli 16$ od stu klkików
 6. mspartners - 0,07$ od kliku - www.mspartners.co

  a od kiedy sobota to dzień pracy? Czy podczas tych 3dni doszły Ci kolejne $? Jeżeli tak to chyba nie muszę nic wyjaśniać. Im dłużej trwa weryfikacja tym lepiej dla Ciebie bo to oznacza, że nie bot weryfikuje. (bot weryfikuje przy niskiej skuteczności reklam. Wtedy weryfikacja trwa max 2 dni lecz skala odrzucenia to około 40%) Jeżeli zostałeś skrzywdzony przez program napisz im to. Pozdrawiam.
 7. mspartners - 0,07$ od kliku - www.mspartners.co

  z gg zalicza Szkoda że administracja uznała zdjęcia jako spam tam był wykres stron skąd jest akceptowane kliki a skąd nie. z gg zalicza ale opisu! nie wiad prywatnej.
 8. mspartners - 0,07$ od kliku - www.mspartners.co

  To może powiem dokładnie. Firma istnieje od 2-3lat. Jest wypłacalna. Sam osobiście czekam na zlecenie wypłaty która się odbędzie między 10 a 16 sierpnia. Jeżeli dowody z paypal nie są pewnymi zapewnieniami o wypłacalności mogę zdobyć od kolegi potwierdzenie wypłaty z programu. Czemu wyższa stawka? To proste zakaz korzystania z surfów itp.. Każdy klik sprawdzają z jakiego ip, oraz skąd pochodzi. (nie liczy podwójnych kliknięć) Więc wiele metod łatwego zarobku na tym programie odpada. Czyli maile itp.. Kolejnym utrudnieniem jest zakaz mylnego informowania czyli np: bot do metin2 <link>, kliknij tu teraz <link> Prawidłowy link wyglądać musi tak jak autor wspomniał: Tu zarabiam pieniądze - http://www.learnmoneystrategy.com/AAAAA/. To łatwe i całkiem zyskowne! Mimo tych wszystkich utrudnień zebranie 10$ do wypłaty jest banalne osiągalne w jeden dzień. W jaki sposób? Wystarczy zebrać 100kliknieć otrzymujemy 8$ +bonus podwojenie zysków czyli 16$ Sam mam w tej chwili zaakaceptowane 47$, a 18$ czeka na sprawdzenie. Niesety 35$ odrzucone, ale z mojej winy. tz. komentarze z linkiem zostały usuniete przez co firma nie miała jak sprawdzić czy reklamowałem zgodnie z regulaminem i każde klikniecie z takich usuniętych postów zostały odrzucone. Mam nadzieję, że wyjaśniłem. Jeżeli mógł bym prosić o rejestracje z reflinku był bym wdzięczny Pozdrawiam.
 9. mspartners - 0,07$ od kliku - www.mspartners.co

  owszem, moi koledzy otrzymali wypłatę. Za duże hmm... To zle czy dobrze? Za małe zle, za duze tez zle. A jaka ma się wyświetlać reklama? To jest promowanie tylko i wyłącznie jednej reklamy -,- Jeżeli ktoś chciał by szersze informacje i porady zapraszam do pisania w temacie lub na pw czy tez na maila autora.
 10. Exabux - exabux.com

  Paypal czy zwykły przelew nie wchodzi w grę?
 11. [SCAM] TurbCashSurfin - hybryda surf/revshare/cycler 120%-150%

  a czy wyplaty sa mozliwe przez paypal?
 12. a mógł by ktoś dokładnie wyjaśnić na czym to dokładnie polega? Czy i ile trzeba zainwestować by zarobić i czy są jakieś dowody wypłat ? Czy tylko słowne?
 13. Ogniwa słoneczne

  Zależy jeszcze jakie ogniwa.. Ale do kilkunastu lat
 14. [SCAM] Paypal Trade - 10% dziennie - paypaltrade.com

  na czym polega?
×