Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
mrkiniu

Forumowicz
 • Content count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About mrkiniu

 • Rank
  Aktywny inwestor
 • Birthday 07/28/1976

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.krzysztofweglarz.pl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

536 profile views
 1. eNTAsystem - www.entasystem.pl

  Kuest Group z siedziba w USA 25 Cedar Heights Road Stamford, Ct 06905 zarejestrowanej w Stamford Connecticut USA pod numerem 3171823 z
 2. Program wystartował 10 marca tego roku. Nie oferuje swojego produktu. Nie zmienia naszych przyzwyczajeń. Oferuje nam kartę przedpłaconą, którą będziemy robić normalne zakupy, tak jak to robimy obecnie. Za zakupy robione w sklepach partnerskich będziemy otrzymywać punkty ( 1zł = 1pt), zakupy w pozostałych sklepach nie będą punktowane. To jedyny taki system w Polsce, który potrafi odróżnić sklepy partnerskie od pozostałych! Budując strukturę mamy nieograniczoną ilość partnerów w szerz oraz nieograniczoną ilość partnerów w głąb. Pierwszym naszym zadaniem jest uzyskanie poziomu 21% Następnie dążymy do tego aby jak największa ilość partnerów osiągnęła poziom 21% Za każdego partnera, który osiągnie poziom 21% otrzymujemy 1300zł Obecnie jesteśmy w fazie prelaunch - budujemy sieć konsumencką. Czym nasza sieć będzie większa, tym lepsze warunki uzyskamy podczas rozmów z punktami handlowymi. Nasz biznes nie będzie opierał się tylko na sklepach. Naszą kartą będzie można płacić wszędzie dlatego też ważne aby punktów partnerskich było dużo. Żeby tak się stało musimy zbudować pokaźną sieć konsumencką. A więc co teraz? Mój link referencyjny: https://entasystem.pl Czekam na pytania. Aby docenić waszą pracę i wielki wkład w tworzeniu polskiego MLM, chcemy was poinformować, że kazdy kto osiągnie poziom w eNTA System zostanie nagrodzony premią finansową. Bonus zostanie przelany na kartę prepaid w dniu uruchomienia systemu zakupowego. Najwyzszy poziom ( bonus ) osiągnięty w trakcie budowy grupy zostanie pomnożony przez 57 groszy co pozwoli wielu z was rozpocząć z wielkim entuzjazmem i energią wejście w wielki Twój, Mój, Nasz polski MLM.
 3. Ważne informacje: Rio de Janeirio 19.01.2018r Odbyło się spotkanie z Herculesem Gobii z Dyrektorem od spraw informatycznych w Firmie Minerworld Nadmieniam,że jest on współwłascicielem Firmy.Byliśmy w kopalni kryptowalut w Paragwaju. Kopalnia do 28.01.2018r będzie dysponowała 2000 maszyn.Plan jest wypełnić kopalnię 20000 maszyn. Po zakończeniu tego etapu ,przygotowany jest teren na taki sam obiekt obok. Hercules pokazał nam system kontroli wydobycia w trzech kopalniach w Chinach i drugiej kopalni w Paragwaju.Drugi współwłaściciel Jonas Carwalio przebywa obecnie w Europie w Zurichu i przygotowuje inaugurację krytowaluty Mcech na giełdzie. Odnośnie wypłat: Firma obecnie przeprowadza audyt kont (proszę jak najszybciej zweryfikować swoje konta według instrukcji podanej na biurze) Po weryfikacji-zostanie podana informacja i trzy sposoby wypłacania pieniedzy z kont. Przyczyną opóżnień wypłat są problemy z Giełdą Poloniex gdzie Minerworld ma zablokowane około 2000BTC.Cały czas trwają negocjacje Firmy z Giełdą. W chwili wypłaty tych BTC wypłaty będą zrealizowane od ręki. Frma ma pełną kontrolę nad swoją działalnością i przedstawiła plan na 2018 rok który można podsumować,że czeka nas bardzo dobry czas z Minerworld.
 4. Kolejny event MINERWORLD, tym razem w Rio Film nakręcony tuż przed rozpoczęciem. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.
 5. Codzienne naliczenia oraz zlecona wypłata. Kopalnia, giełda, aplikacja Bitofertas, Bankomaty bitcoinowe oraz plan marketingowy to filary MINERWORLD.
 6. Firma działa idealnie. Jeszcze ani razu nie miałem problemów z wypłatami. Naliczenia również pojawiają się codziennie bez żadnych opóźnień. Rokowania są pozytywne
 7. Dzisiaj tj. w sobotę 19 sierpnia o godzinie 21:00 odbędzie się niesamowity webinar poświęcony Bitcoinowi oraz firmie Minerworld. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to bądź z nami i od razu zaproś znajomych. Pamiętaj, że jutro zaczyna się już dzisiaj LINK DO WEBINARU: https://minerworld.clickmeeting.pl/minerworld-webinar
 8. Zdjęcia z ostatniego dużego eventu firmy Minerworld dostępne w serwisie Flickr. https://www.flickr.com/photos/minerworld/sets/72157683248853152/ Ten rok będzie należał do nas
 9. Firma cały czas płaci i będzie płacić jeszcze długo. Faktycznie jest małe zainteresowanie na tym forum, może dlatego że firma daje tylko 16,5% miesięcznie W mojej grupie jest kilka osób które zainwestowały po kilka tys $ Ja sam mam wykupiony pakiet INVESTOR Firma cały czas się rozwija. Już niedługo spotkamy się z szefostwem na evencie w Warszawie oraz kilku innych większych miastach. Osobiście polecam, ale każdy decyduje za siebie.
 10. Mam zaszczyt poinformować, że Firma Minerworld została sprawdzona pod kątem bezpieczeństwa i poprawności przez Paragwajski Urzędu Nadzoru Finansowego - jest to odpowiednik polskiej instytucji Komisji Nadzoru Finansowego. Takie pozwolenia sprawiają, że wszelkie negatywne spekulacje na temat kryptowalut i piramid finansowych dotyczącej firmy Minerworld nas nie dotyczą i działamy legalnie zgodnie z prawem .
 11. 15 maja event w NewYork? Ciekawe... Póki co nadal nie płacą.
 12. Nasza grupa nie próżnuje, Polska staje się pionierem na rynku europejskim. Mamy już profesjonalnie przetłumaczony film przedstawiający firmę oraz jej plan marketingowy. Jest nas coraz więcej. Podążamy w dobrym kierunku.
 13. W jakie programy obecnie inwestujecie?

  Jeśli nie oczekujesz szybkiego zarobku a zależy ci na stabilnym dochodzie to poczytaj o firmie Minerworld.
×