Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
PanInwestor

VIP
 • Content count

  1687
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

178 Excellent

1 Follower

About PanInwestor

 • Rank
  Weteran

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.inwestycjewinternecie.pl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Dania
 • Zainteresowania
  Inwestowanie + zarabianie przez internet.

  Piszę na dwóch blogach:
  1. www.iwi.pl
  2. www.zwi.pl

  Zapraszam

Recent Profile Visitors

3423 profile views
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Zdaję sobie sprawę, że nie jest za ciekawie tutaj w programie, ale czy ktoś z uczestników przerzucił się na inne platformy do inwestowania w pożyczki społecznościowe czy może już macie dość tej formy inwestowania? Robię mały re-search na ten temat i będę wdzięczny za odpowiedź.
 2. Dyskusja na temat kursu BTC

  Fajnie o kryptowalutach pisze @stokarz na https://bithub.pl/author/stokarz/
 3. Sprzedam $54 z Payeer

  Witam, Wymienię 54 dolary z Payeer po kursie 3.90 na mBank lub ING. Zainteresowane osoby zapraszam na PRIV. Łukasz
 4. A to dziwne, że nie odpisują bo na moje pytania odpowiadali w zeszłym tygodniu w krócej niż 24 godziny. Piszesz na maila [email protected]?
 5. A jak to się ma do ochrony kapitału inwestorów? Bo skoro nie gromadzicie oficjalnie depozytów, to inwestorzy wpłacają środki jako za produkt?
 6. Czy coś w tym kierunku udało się Wam zdziałać?
 7. Dyskusja na temat kursu BTC

  Jedno jest pewne - obecne poziomy są dużo lepsze do ewentualnego załadowania się, niż to miało miejsce parę miesięcy temu. Jeśli obecna korekta nie będzie korektą całego wzrostu na Bitcoinie, to na tych poziomach spadki nie powinny być już tak drastyczne i zainwestowany kapitał nie będzie się dramatycznie kurczył ;-)
 8. 10 czerwca niby mieli wejść na giełdę. Wiadomo coś więcej w tej kwestii?
 9. Dyskusja na temat kursu BTC

  Ja jednak widzę pogłębienie tego dołka. Istnieje też teoria, że to kopia bańki z '14, tylko że wówczas patrzyliśmy na skalę 1d a obecnie pasuje do 3d.
 10. Czy ktoś został spłacony w tym roku? Bo od 21 Grudnia '17 po wiadomości od administratora programu cały czas nie zostałem spłacony (przede mną były jeszcze 2 osoby). Skontaktowałem się z jedną z nich 7 Lutego z zapytaniem czy otrzymał kolejne zwroty i zaprzeczyła. Sam administrator nie odpowiada na wiadomości Póki co program powinien wylądować w odpowiednim dziale i być przestrogą dla użytkowników kolejnego programu tego administratora Jeszcze się mi przypomniało. Zgodnie z informacjami zawartymi w mailu z dnia 2 Listopada 2017, wszystkie osoby, które nie odzyskały wkładu miały być spłacone systematycznie z zysków firmy z programu Hybryd-Cycler. Jednak tak się nie dzieje, tylko po kolei są (były) spłacane osoby w programie: Oczywiście maila z rozliczeniem nie otrzymałem, sam wyliczyłem swoją stratę i administrator wówczas potwierdził, że się zgadza. To tak w gwoli ścisłości aby było wszystko jasne :-)
 11. Czyżby to był ten FTO? Jeśli tak, to na starcie wywaliło cenę nawet do $900 i spada już do $18 :-)
 12. 4 urodziny Binance

  Szkoda, bo to jedna z nielicznych giełd, która w miarę sensownie działa z wieloma dostępnymi altcoinami.
 13. Do poniedziałku można kupić hosting na rok za 120 złotych (-40% ceny normalnej). Dodatkowo każdy otrzyma +25 zł na elastyczne skalowanie.
 14. Najprawdopodobniej to masz problem z konkurencją i tam bym szukał winowajcy. Namierzenie go będzie niezwykle trudne bez zainwestowania w to odpowiednich środków (zarówno finansowych jak i ludzkich). Myślę, że lepiej w Twoim przypadku będzie się przerzucić do tej sieci, która ten problem rozwiąże. Inaczej do póki będziesz miał tę stronę to 'szkodnik' będzie Ci rozrabiał. Ewentualnie zamiana kampanii z CPC na CPA/CPL/CPS.
 15. Zapytaj sieć partnerską z którą współpracujesz, czy Twoje linki partnerskie można tak zablokować aby wejście na nie było możliwe tylko i wyłącznie z adresu Twojej strony (strony odsyłającej). Broker Plus500 ma takie zabezpieczenia w programie partnerskim, więc na pewno się da :-)
×