Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
evans666999

Forumowicz
 • Content count

  708
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by evans666999

 1. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  Czołem Wszystkim! Nie było mnie na forum około 3 lat. Szmat czasu... Wracając na ziemię: Kolejne maile w sprawie zwrotu otrzymałem, ktoś jeszcze potwierdzi? Co z tym fantem robić? Jeśli ktoś ogarnął już, to proszę się odezwać
 2. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  Kilka nowych informacji, już nie trzeba wysyłać dowodów etc, wnioskuję że udało się odzyskać dane z bazy co do kont i transakcji na kontach. Więcej szczegółów na stronie. I jeszcze jedno, ja tam email wysłałem
 3. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  O jakim ID mowa? Skan dowodu/innego dokumentu? A to niby w jakim celu? Jeżeli nie było zweryfikowanego konta to na chwast mu to.
 4. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  ? To znaczy, że jak wpłaciłem przykładowo 0.5 BTC w tamtych czasach to będę mógł otrzymać ~9250$ czy ~500$?
 5. Nazwa kraniku: FrogFaucet Rodzaj kryptowaluty: BTC Wypłaty (manualne/aut.): manualne co piątek Minimum wypłaty: 25 000 satoshi Tempo naliczania: 10min / po 10 grach normalnych 1 bonusowa Reff comm: 50% Średnie naliczenia: ok 400 satoshi / 10 min Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Nowy faucet, polegający na przeskakiwaniu żabą z listka na listek przez co zdobywamy więcej satoshi. Najpierw losujemy mnożnik wygranej (od 2 do 10x), którą osiągniemy w momencie przegrania - wskoczenia na krokodyla. Jako wygraną liczy się tutaj suma wszystkich satoshi zebranych wcześniej, przed przegraną którą jest wylądowanie na krokodylu. Raz na 10 normalnych gier otrzymujemy możliwość zagrania 1 dodatkowej, bez możliwości przegranej gry mnożącej nasze uzbierane satoshi. Właśnie doszedłem do przed ostatniego listka. reff link http://frogfaucet.com/?r=7939 Zapraszam:)
 6. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  Jak to przyjemnie by funkcjonowało gdyby tak zawsze udawało się wypłacić pieniądze jak dzisiaj. Zlecona wypłata po 3 godzinach już na portfelu.
 7. MinerGate - https://minergate.com/

  Już mówię. Nic z rzeczy, że mógłbym poklikać nie wiadomo co, jak to wcześniej określił @powadzi no i przecież, gdzież tam mógłbym poczytać o tym jak wypłacać. Kto tam Panie czyta cokolwiek co ma związek z 'pieniędzmi' ... Po prostu kilka dni temu ktoś trzeci, zlecił sobie wypłaty na portfele tego co miałem. BCN/XMR/ i jeszcze jakieś inne krypto. Nie było tego dużo, jednak zawsze coś. Mail do supportu napisany o skasowanie konta, danych, program usunąłem, skan dysków zrobiony.
 8. MinerGate - https://minergate.com/

  A ja dziś niemiło się zaskoczyłem, chciałem wypłacić swoje BCN'y jako że kurs poszybował, i co się okazało? Zostałem okradziony. Nie polecam programu Kasuję go, i skanuje dyski w poszukiwaniu wszelkiego 'gowna'
 9. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  No i znowu teraz coś nie tak, na stronie giełdowej banana.fund brak transakcji i czatu. Ktoś jeszcze może potwierdzić takie błędy czy to tylko u mnie?
 10. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  Co jak co, ale program już działa, i cena na rynku ciągle lekko do przodu Nie mogę doczekać się momentu kiedy pierwszy projekt biznesu zostanie wrzucony w sieć głodnych inwestorów w banana.fund. Ciekawe co to będzie.
 11. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  Witam, ja nie mogę się zalogować w ogóle. Loguję się za pomocą facebooka. Napisałem już do Richarda, jak coś odpisze dam znać
 12. Wspólna inwestycja w Banana Fund

  Skoro @pepperoniss potwierdził, Również dziękuję za wspólną inwestycję. Mam nadzieję, że Ci co chcieli, to już mogli lub nadal mogą, odkupić praktycznie taką samą ilość tokenów na rynku banana.fund, aby odbudować swój 'kapitał'. Osobiście przyznam, i jest mi przykro, że nie udało się zarobić. Liczyłem na zysk, a nie stratę. Jednak odnośnie oferty, uważam że przebiegła wzorowo oraz zgodnie z założeniami. Mam nadzieję, że każdemu niedowiarkowi w naszą wspólną społeczność na forum, jest teraz głupio, że nikt nikogo nie oszukał i nie okradł, jak już to nieraz miało miejsce na hyipforum. Pozdrawiam serdecznie osoby biorące udział we wspólnej inwestycji, i życzę odkucia się! Na koniec już, szkoda że mimo dobrych chęci, oraz mojego odpowiedniego miejsca w kolejce banana.fund, nie udało się nam już zarobić.
 13. Wspólna inwestycja w Banana Fund

  Koniec, ostatnia wypłata zlecona. Czekamy na potwierdzenie ze strony Richarda jak i później ze strony @pepperoniss'a
 14. Wspólna inwestycja w Banana Fund

  Myślę że niektórych zmartwi fakt, że nigdzie pieniądze nie zginęły, co więcej wszyscy inwestorzy wiedzą dokładnie, gdzie podziewa się każdy satoshi z wspólnej inwestycji. Co prawda do wypłaty pozostało jeszcze trochę środków, jednak systematycznie przesyłam je z banana.fund.
 15. [SCAM] Time-Inv - 3,5-6% dziennie - https://time-inv.com

  Ja nie przystępuje, jednak chciałem wyrazić swój podziw nad grafikami jakie zostały wykonane w programie. Mi się podobają.
 16. Wspólna inwestycja w Banana Fund

  Witajcie, jako że wczoraj do późna, zresztą jak poprzednio siedzieliśmy z @pepperoniss'em nad prawidłowym i rzetelnym rozpisaniu transakcji sprzedaży tokenów, informacje szczegółowe odnośnie zakończenia inwestycji wspólnej zostały wysłane dzisiaj drogą mailową, i pech chciał, że jeszcze problemy z prądem miał pepp, dlatego wszystko nieco się przeciągnęło. Wszelkie informacje odnośnie szczegółów związanych z transakcją sprzedaży są dostępne dla inwestorów. Oferta była na tyle klarowna, że nie widzę potrzeby tłumaczenia się z pytań w stylu 'a dlaczego teraz', i każdy mógł do niej nie przystępować. Nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Osobiście, w obecnym momencie, jestem zobligowany do codziennych wypłat maximum na podany adres BTC dla inwestorów, gdzie środki będą przekazywane w odpowiedniej kolejności współinwestorom. Będzie to trwało kilka dni, dlatego o całkowitym zamknięciu oferty poinformujemy dopiero gdy pieniądze wrócą do inwestorów. Za portfel na który wypłacam środki odpowiedzialny jest @pepp, również za ich rozsyłanie do inwestorów. Ja do niego dostępu nie mam. Jeżeli kogoś intryguje fakt pozostawienia części tokenów na koncie, to nie jest to związane z tokenami zakupionymi w ramach oferty, lecz tylko i wyłącznie dotyczy mojej inwestycji w program. PS: Nie wiem gdzie, ale gdzieś mi zniknął zapis któregoś z użytkowników dotyczący mnie. Miło mi że aż tak interesujesz się moją skromną osobą.
 17. Witajcie, kran płacący co 10min za 'zabicie obcego' losowe wartości od 100 - 600 satoshi. wypłaty po osiągnięciu 5000 satoshi. Ref com do 30 października 100%, od 1 grudnia standard - 25% polecam link: http://bitcoinaliens.com/ zgoda na reflink pepperoniss
 18. Lucrelab Konto Paypal

  To już było po SCAMie czy przed?
 19. Lucrelab Konto Paypal

  ? Jakich cofniętych pieniędzy? Jakich otrzymanych pieniędzy? O czym Ty mówisz? U mnie na paypalu cisza.
 20. Wspólna inwestycja w Banana Fund

  Witajcie! Dawno mnie tu nie było, jednak sprawy osobiste trochę zajęły mi czasu. Mam nadzieję, że nikt nie obawiał się o swoje 'pieniądze'? Jako, że niedługo wszystko co dla inwestorów ważne, się zacznie, chciałbym potwierdzić gotowość do działania. Co do weryfikacji, nie do końca jestem przekonany czy chciałbym zostać skojarzony z taką ilością BTC. Osobiście skłaniałbym się do sprzedania wszystkiego na raz, żeby każdy miał równe szanse zarobku, co do wypłat to potwierdzam, że kolejka będzie miała tutaj znaczenie, bo Ci ostatni będą musieli uzbroić się w nieco większą cierpliwość. Skłonny byłbym wypłacać wg kolejności zgłoszeń, z tym, że ja tu widzę 2 opcje: Opcja 1 - wypłacam zgodnie z kolejnością zapisu maksymalny dzienny limit, po czym w dniu kolejnym wypłacam osobie 2 w kolejce, itd. Opcja 2 - wypłacam zgodnie z kolejnością zapisu maksymalny dzienny limit, i dopiero przy całkowitym 'spłaceniu' pierwszej osoby w kolejce, przechodzę do osoby następnej, itd. Jak Wy to widzicie? Wspólna inwestycja wymaga konsultacji, i o to teraz Was proszę.
 21. Wspólna inwestycja w Banana Fund

  Potwierdzam powyższe. Teraz mogę śmiało uciekać na malediwy z taką kasiurą.
 22. [SCAM] Banana Fund - program Ryszarda O'Neilla - banana.fund

  Richard postanowił wyjść na przeciw 'lagom' w sieci blockchain, i dał nieco więcej czasu na potwierdzenia depo. W sumie dla niego to i tak lepiej, bo tylko w dzisiejszym dniu wpadło prawie 100BTC depozytów.
 23. Wspólna inwestycja w Banana Fund

  @bufi, tak jak wspominałem wyżej, oraz jak napisane w 1 poście, BTC muszą być na naszym koncie do 18 z 3 potwierdzeniami. Obowiązkowe wydaje się przeczytanie zasad niniejszej oferty, które zostały zawarte w 1 poście. Kto jeszcze tego nie zrobił, to polecam. --- Ostatnia szansa, została godzina do zakończenia przyjmowania inwestycji.
 24. Wspólna inwestycja w Banana Fund

  Jak już wcześniej wspominaliśmy, nie zamierzamy upubliczniać szczegółowych danych od inwestorów. Powiedzieć możemy tylko, że oferta została spełniona i dojdzie do skutku. Ale do 18 sporo czasu, więc może przybyć jeszcze kilka depozytów
 25. Wspólna inwestycja w Banana Fund

  Przypominam tylko, że do końca 'oferty' zostało niewiele ponad 6 godzin. Radzę się śpieszyć i pisać do pepperonissa, jeżeli jesteście zainteresowani. Jakakolwiek wpłata BEZ 3 POTWIERDZEŃ do 18 godziny, nie będzie brana pod uwagę w inwestycji.
×