Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pwozniak

Forumowicz
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About pwozniak

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Lublin

Recent Profile Visitors

252 profile views
 1. Zapraszamy na webinary, które organizujemy zarówno my jak i firma NaturDay. Poniżej znajdziesz pełną listę wszystkich spotkań online w których w najbliższym czasie możesz wziąć udział. http://www.wozniak.ziolowapolana.pl/webinary
 2. Starlife - www.starlife.pl

  I wyglądają jakby szatę graficzną projektowało male dziecko. KaC możesz mi podesłać cennik partnerów? maila wysłałem na priv.
 3. Starlife - www.starlife.pl

  Piotr no właśnie stąd też moje pytanie. Bo jak wystarczy zapłacić 10 zł i 3 osoby zapisać aby dostać Skodę, to wchodzę w to
 4. Starlife - www.starlife.pl

  Jak sytuacja Starlife? Dzieje się coś jeszcze w tej firmie?
 5. Drodzy państwo po kolei: 1. Pod ich nip'em nie funkcjonuje żadna firma. 2. Pod ich regonem też nie można znaleźć żadnej firmy 3. Nazwy spółki też nigdzie nie mogę znaleść 4. Pod adresem podanym na ich stronie jest zwykła kamienica (więc chyba powinien być podany numer mieszkania w danych firmy na stronie internetowej???) Sami możecie sprawdzić: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/Search.aspx
 6. S7 OMSIGNUM - www.omsignum.pl

  No to spoko. Jeżeli jest to klient niezależnego partnera a nie działania poza partnerami no to ok.
 7. S7 OMSIGNUM - www.omsignum.pl

  Z tego co poczytałem to wynika, że można kupić normalnie 1 pakiet. Nie trzeba mieć działalności, bo aby mieć kartę w selgrosie nie trzeba mieć założonej działalności gospodarczej.
 8. S7 OMSIGNUM - www.omsignum.pl

  Generalnie dziwna polityka firmy, niby Mlm a sprzedają swoje usługi również w Selgrosie i to jeszcze duuużo taniej niż mogą kupić Partnerzy S7. http://www.selgros.pl/SelgrosPartner/omsignum/rabat-do-53-na-pakiety-medyczne-z-dostepem-do-1000-placowek-w-calej-polsce
 9. LouPre - www.loupre.com

  No i wszystko jasne Osobiście z żoną kupujemy perfumy w FM (i nic poza tym) Mam przyjemność posiadać w domu próbki zapachów z LouPre i niestety jak je dostałem to się rozczarowałem. Źaden z zapachów mi się nie spodobał - także rewelacji nie ma. Generalnie to ktoś chyba chciał krzywdę zrobić FM'owi ale chyba im nie wyszło. Jeden z liderów FM'u mieszka na mim osiedlu i widzę, że dalej jeździ mercedesem FM'u a nie LouPre, także nie prawdą jest, że tak liderzy z FM'u odchodzą do LouPre.
 10. Body By Vi - www.visalus.com

  15 marzec już miną, a firmy nadal nie ma w Polsce. Nawet strony nie mają po Polsku. Możecie podać jakieś przykładowe ceny tych produktów?
 11. Tak, wychodzą na świat. Powstaje nowa spółka Colway International. Zmieniają Plan marketingowy na binarny-hybrydowy. Wygląda to ciekawie.
 12. Mnie też zdziwiło, że w składzie nie ma ani słowa o nanocząsteczkach. Więc nie dość, że nie wiemy ile ich jest to nawet nie wiemy czy w ogóle są. Może ktoś się wypowie czy można, według polskiego prawa, ukrywać przed klientem co wchodzi w skład produktu?
 13. Wczoraj byłem na prezentacji w Lublinie. Jeżeli to prawda co słyszałem od prowadzącego i od ludzi którzy używają tych produktów, to może być to hit nad hity. Produkty o nieziemskiej technologi i nieziemskich działaniach. I co najważniejsze produkt o praktycznie natychmiastowym działaniu. Ale dopóki nie spróbuję to nie uwierzę
 14. Zmura22 ja długo przyglądałem się róznym firmom, ale zdecydwoałem się w końcu na monavie. Wprawdzie u nie w mieście są ludzie z monavie, to jednak zaufałem Vit'owi. Gość jest na wysokiej pozycji, ma dużą wiedzę i przede wszystkim zawsze można się do niego zwrócić o pomoc i zawsze pomoże. Pieniądze w monavie są, ale same bez pracy nie przyjdą.
×