Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Skyler

Forumowicz
 • Content count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About Skyler

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Rozwój

Recent Profile Visitors

431 profile views
 1. Kupię PM za Skrill

  Sprzedam 179$ z PM. Wymiana na skrill, netteler lub paypal albo konto bankowe
 2. Sprzedam 179$ z PM. Wymiana na skrill, netteler lub paypal albo konto bankowe
 3. Sprzedam 179$ z PM. Wymiana na skrill, netteler lub paypal albo konto bankowe
 4. Skup i sprzedaż PM, bezpiecznie i tanio

  Sprzedam 179$ z PM. Wymiana na skrill, netteler lub paypal albo konto bankowe
 5. Ultra Binary System

  Dla polaków dają nawet niższą cenę
 6. Ultra Binary System

  To akurat nie jest SCAM, mój znajomy kupił i bardzo sobie chwali. Ceni się to, że dają z live zagranie na youtube i 14 dni zwrotu . Support też ocenia na duży plus, minusem była czasem długie oczekiwanie na odpowiedź w email, czasem 2-3 dni. Według mnie jak ktoś ma kasę, to warto, jeśli chce się poważnie w tym zarabiać. Dedykowane jest raczej osobom, które tracą na rynku. Najzabawniejsze jest to, że ten profitbot v3, który jest dodatkiem do strategii głównej ma o wiele większą skuteczność niż UltraBinarySystem, podobno bazuje na tym samym tylko są dodatkowe indicatory do precyzyjniejszych wejść, głównie na 1min TF z 5min expiry time
 7. [PaidVerts] Aktualizacje

  Hej, wczoraj zarobiłem około 4$, a dzisiaj chyba usuneli mi konto. Nie moge się zalogować wpisując poprawnie email i hasło. Nie używałem żadnego bota? Jak to wyjaśnić?
 8. [PaidVerts] Naliczenia

  Zachęcam do lektury wątków poświęconych programowi.
 9. skarga na Wishermil

  Zamieściłem tu to, co myślę, że w jakimś sensie potwierdzało to, co mówiłem. Jeżeli to nie wystarcza, to trudno. Zauważcie mili panowie, że nawet admin Egzekutor wyczuł, że coś nie tak jest z tym gościem znajdując jego post na innym forum i zamknął pseudo reklamę. Wypowiedź johdx mnie nie dziwi, też na jego miejscu pisałbym pozytywnie, jeśli wierzyłbym, że coś ugram. Wishermill złapał regulamin 24option, co wykazał admin oraz jest wiele donosów. Na samym początku zaznaczyłem w tej skardze, że nie mam wystarczających dowodów, żeby go wskazać, dlatego zamieściłem to co mam, to co słyszałem o nim rozmawiając z innymi adminami oraz wystąpiłem z prośbą, czy ktoś by się zgłosił oszukany przez tego Pana.
 10. skarga na Wishermil

  Tutaj screen nr 1: [---] A tu do 2: [---] [---] Kryptoreklama.
 11. skarga na Wishermil

  Nie będę wchodził w niepotrzebną polemikę, bo jest to twój dziennik, dlatego jedynie wyraziłem swoją opinie i zamieściłem screeny które pokrywają moje zdanie o Tobie. O ile mi wiadomo, w dzienniku można skomentować sprawę dotyczącą płatnych sygnałów i nie słyszałem o takim autorytaryzmie, że tylko pozytywne opinie mają być tu wygłaszane. Zanim ktoś się na Ciebie nabierze, niech przejrzy i te negatywne opinie i pozytywne, w tedy będzie miał bardziej klarowny obraz z czym ma doczynienia. Źyczę powodzenia w nabijaniu pieniędzy na ludziach
 12. skarga na Wishermil

  Jako, że sam osobiście zaczynałem współpracę z Wishermillem i wniosłem nawet skargę na forum na niego, czuję się zobligowany do napisania opinii na jego temat. Nie chcę, żeby to wyszło na pomówienia, bo za to dostałem ostrzeżenie ( słusznie w sumie, bo nie miałem konkretnych dowodów ) zamieszczam tutaj screen rozmowy o nim z adminem forum binary24: uploading images Wiem, że to nie jest wystarczający dowód, dołączam priv od uczestnika, który został namówiony do wzięcia udziału przez Wishermilla: photo uploading websites Moja skarga z opisanym oszustwem Wishermilla znajduje się pod tym linkiem : http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/12606-oszust-w-opcjach-binarnych-wishermill/ Wiem, że może to wydać się wam za mało, żeby określić, czy Wishermill rzeczywiście jest oszustem w stylu Onomatopeja (czyli też cudownie działający bot) dlatego nie stwierdzę w tym wątku nic od siebie. Chciałbym tylko, żebyście się z tym wszystkim zapoznali zanim zdecydujecie się na współpracę z tym panem.
 13. skarga na Wishermil

  Na forum nie tolerujemy pomawiania i atakowania innych użytkowników. Swoje twierdzenia należy udowadniać lub przynajmniej uprawdopodobnić. Bez tego to tylko pomówienie.
×