Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
killer87

Forumowicz
 • Content count

  234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About killer87

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Tychy

Recent Profile Visitors

1114 profile views
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  A co tu pisać? Mi zostały 2 pożyczki na około 10k i kapie dosłownie po parę złotych miesięcznie. Nie liczę jakoś zbytnio, że to szybko odzyskam.
 2. [SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

  I do każdego te 60 stron akt wysłali? No właśnie.. ciekawe co z RODO.. To w końcu znaleźli gdzie założyciele disign tę kasę przewalili? Czy skąd te zwroty pójdą? Z tego co pamiętam to panowie PP byli goli i wesoli
 3. [SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

  I co tam ciekawego piszą? Co w tym pouczeniu jest? Jakaś kasa została odzyskana?
 4. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  Mamy nowy rok i wraca temat podatków za dochód z pro zysku. Jak pewnie większość z was wie od tego roku rozlicza nas urząd skarbowy. Sprawdziłem swojego pita na stronie www.podatki.gov.pl za zeszły rok i co jest oczywiste nie ma tam dochodów z PZ. Trzeba to zrobić samemu. Pytanie jest teraz takie jak to rozliczyć? Na ww. stronie jest możliwość edycji naszych dochodów. Po kliknięciu w tą opcje rozwija nam się lista przychodów, które możemy dodać i jest też tam coś takiego: "Informacje o dochodach kapitałowych" Czy jeżeli dodam tam zysk z PZ to będzie dobrze? Ktoś już rozliczał PZ przez epit? Ewentualnie jaka jest inna opcja rozliczenia tego?
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie brzydko mówiąc ujowo ale stabilnie. Nie zostało mi dużo pożyczek bo większość na szczęście sprzedałem i tak na 4 pożyczki jedna się spłaca co miesiąc w miarę regularnie, kolejna wisi na postępowaniu sądowym i dwie od paru miesięcy na postępowaniu egzekucyjnym.. Z czego z jednej wpadło raz 40 parę złotych.. Wychodzi na to, że dłużnicy raczej niewypłacalni.. Powiem szczerze, że myślałem że to sprawniej pójdzie..
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja też dostałem takiego maila od pz. Pozwolę go sobie zacytować w całości. Mail jest podpisany imieniem i nazwiskiem ale nie wiem czy mogę udostępniać takie dane.
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja byłem w zeszłym tygodniu, co prawda nie na spotkaniu ale zawieźć umowy i powiem wam, że oprócz sekretarek to tam chyba nikogo już nie ma.. Jak byłem z dwa miesiące temu to w tych pomieszczeniach na dole jeszcze jacyś ludzie byli i było widać ruch. Natomiast teraz pusto.. Co do pożyczek to ostatni wpływ na konto miałem na początku maja. Od tego czasu nic się nie dzieje.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Coś się ruszyło u mnie bo przez kwiecień ani złotówka nie wpadła na konto, a dwa dni temu na pożyczce na której miałem już status "Wypowiedzenie umowy pożyczki" wpadło jednym przelewem prawie 3 spłacone raty razem z odsetkami. Pożyczka z niebieskiej znowu zmieniła się na czerwoną ze statusem "Windykacja należności". Coś tam jednak ten PZ robi.. ja jeszcze listów nie wysyłałem ale w przyszłym tygodniu muszę to w końcu ogarnąć.
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Z tego co pamiętam to mnie księgowa rozlicza zawsze na pit36 i nigdy nie było problemu. Dostałem dzisiaj propozycje 5 nowych pożyczek.. są to pożyczki których pierwsza rata była spłacana w styczniu/lutym. Marcowa też już jest spłacona, więc ludzie spłacają na nowych zasadach przelewem na konto. Nawet mnie przez moment kusiło żeby to kupić ale podaruje sobie, na giełdzie idzie taniej kupić. Wczoraj byłem w siedzibie na Towarowej zawieźć umowy i ogólne wrażenie takie, że strasznie pusto w środku, dwie panie na recepcji i cisza. Chociaż parking był pełny więc ktoś tam jednak pracuje.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Z tego co piszecie to nieciekawie to wygląda.. Jeszcze niedawno zarząd mówił, że będą windykować w naszym imieniu pożyczki i my nie będziemy ponosić z tego tytułu kosztów, a tu wychodzi na to, że oni mogą w każdej chwili zażądać od nas poniesienia tych kosztów nawet jeżeli z windykowanej pożyczki nie uda się odzyskać złotówki.. Jest gdzieś dostępny wzór tej umowy? Bo ja jeszcze nie mam na żadnej pożyczce możliwości jej wygenerowania, a na tę chwilę na 8 pożyczek tylko 2 są na czerwono..
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie ostatnia wypłata 18 stycznia..
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Na giełdzie jest ponad 1000 pożyczek.. a jeszcze z 2 tygodnie temu było góra 200.. niezła panika. Ja mam kilkanaście pożyczek, wystawiłem na giełdę ale raczej nie ma co liczyć na to, że ktoś to odkupi w tej sytuacji. Trzeba czekać łaskawie na spłaty i tyle..
 13. Też nie bardzo rozumiem co się konkretnie zmieniło bo osobiście żadnych zmian nie zauważyłem. Ale może to wynikać z faktu, że od jakiegoś czasu mam tylko kilkanaście pożyczek i pieniądze nie spływają mi tak często jak niektórym tutaj. Natomiast nie zauważyłem żadnych opóźnień w stosunku do tego co jest na stronie PZ ale będę obserwował bo w połowie miesiąca spłaca mi się kilka pożyczek. Jeżeli komuś nie dają pożyczek do wykupienia to może warto się zainteresować giełda prywatną? Osobiście nigdy z niej nie korzystałem ale z tego co widzę jest tam sporo pożyczek do wykupienia. Może i z trochę mniejszym oprocentowaniem ale lepsze to niż kisić kasę na lokacie 2 czy mniej procent.. Tak mi się przynajmniej wydaje.. może się wypowie ktoś bardziej doświadczony w tym temacie.
 14. Odsetki

  Ja jestem w PZ już 4 lata. To nie jest scam, że jest zawsze wszystko idealnie.. bywają lepsze i gorsze okresy. Miałem okresy, że na prawie 30 pożyczek połowa była w windykacji.. Fakt, że ostatnio pożyczki nie wpadają już tak jak kiedyś ale problemów z wypłatami nie zauważyłem. Pożyczki pojawiają się rzadziej ale to nie koniecznie musi znaczyć, że PZ ma jakieś problemy. Być może jest więcej inwestorów albo ci co już byli wrzucili większy kapitał.
 15. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  Być może to po prostu był jakiś błąd na stronie ministerstwa albo serwery przeciążone.. Ważne, że działa
×