Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
franko

Forumowicz
 • Content count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About franko

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Kiedyś obliczałem jak wyglądałaby działalność w Szwecji pod kątem podatków. W zależności od dochodów wyszło mi, że są pozytywne przypadki prowadzenia działalności tam niż Polsce. Należy pamiętać, że podatek dochodowy to nie jedyny podatek, nasze media szczycą się, że jest on na niższym poziomie, ale ... zus to też podatek !
 2. [SCAM] Udziały w Gazeta Stonoga

  Jestem dobrego zdania, że biznes wypali, tak samo jak Stonoga Alkohole. Jedyne co mnie martwi to, że Pan Zbigniew często się zniechęca i zmienia zdanie.
 3. [SCAM] Udziały w Gazeta Stonoga

  Wszystko ok, tylko nigdzie nie ma informacji, że kupujesz udziały spółki AVG. Domyślam się, że tam wpłacasz kasę na nową spółke, która powstanie Gazeta Stonoga sp. z o.o.
 4. No i się stało...Nowe regulacje VAT

  Na plik istniał już od dawna:) Tylko większość serwisów internetowych jest po za ue dlatego nie było vatu. Teraz będzie.
 5. Moje podejrzenia odnośnie tego, że obywatele UE są niewolnikami potwierdziły się. Nowe prawo nakłada obowiązek płacenia VAT na produkty wirtualne zamawiane drogą elektroniczną. Jeśli chcemy nabyć np. szablon strony www w amerykańskim sklepie, sklep musi doliczyć nam 23% Jeśli mieszkamy w UK to 20% i tak analogicznie na terenie całego eurosocjalu. Nie wiem jak chcą to skontrolować. Kolejne narzędzie do udupiania ludzi? Coraz bardziej chcę wyjechać z tego chorego terenu, gdzie na każdym kroku coś doliczają i podnoszą...dla naszego wspólnego dobra. link: http://ec.europa.eu/taxation_customs/taxation/vat/key_documents/legislation_recently_adopted/index_en.htm Przypominam o obowiązku skopiowania źródła do postu.
 6. EgoPay scamem czy shakowany?

  hmm w piątek zgłosiłem konto firmowe do weryfikacji jednak do dnia dzisiejszego nie dostałem informacji od supportu..ciągle jest w trakcie sprawdzania. Dziwiłem się czemu tak długo, a teraz przeczytałem tego posta. Może ich biuro jest już puste i rozkradzione..
 7. Zapraszam wszystkich do oceny i przetestowania naszej nowej strony are.sh Strona jest w fazie beta, więc wszystkie uwagi są mile widziane. Główne funkcje strony to: 1) skracanie linków 2) dodawanie linków do swojego profilu z możliwością udostępniania go 1*) Aktualnie skrypt generuje własny link, niedługo będzie dorobiona wersja z możliwością dodania własnego skrótu. 2*) Wygląda to tak: http://are.sh/user/franko Do tabeli będzie dorobiona kolumna statystyk.
 8. HYIP - zysk administratora

  Ciężkie pytanie bo taki administraotr może nawet i 100% przygarnąć, a co do danych podawanych na stronach to nie zawsze są prawdziwe.
 9. jestem już z nimi ponad 9 miesięcy
 10. Dzwonili do mnie w tamtym tygodniu, niestety zawsze po ang gadali a tym razem po rosyjsku, więc sobie nie pogadaliśmy. Ostatnio byli bardzo aktywni mailowo, np. temat zakończenia konkursu, gdzie do wygrania była wycieczka na Malediwy, zaproszenie znajomych oraz mniejszy % zarządzania jeśli wpłacę kase na jakiś tam okres. Odpowiedzieli wczoraj na mojego maila odnośnie weryfikacji konta, niestety nic sensownego (przy wypłacie zarządali ode mnie podpisania umowy!!! oraz przesłania dokumentów weryfikacyjnych na co się nie zgodziłem).
 11. Pozycjonowanie

  Jeśli nie masz doświadczenia poczytaj o SWL - system wymiany linków. Na temat SWL są różne opinie i te dobre i te złe. Poszukaj też presell pages (precli) i katalogów Seo na których dodasz artykuły z odnośniekiem do Twojej strony.
 12. Kubeł Zimnej Wody - Ice Bucket Challenge

  może tylko 25% bo reszę na hyip wrzucają
 13. Pytanie o autosurfy

  dzięki za odp. myślałem, że ruch na stronie zwiększy PageRank.
 14. Pytanie o autosurfy

  Witam, mam pytanie do osób, które mają doświadczenie z autosurfami dla potrzeb waszych www. Interesuje mnie: 1) czy PR waszej strony wzrósł ? - jeśli tak to po jakim czasie ? 2) czy dostaliście ban od google za tego typu praktyki generowania ruchu ? 3) jak często i w jaki jakiej liczbie stosujecie "ruch" ?
 15. A ja wczoraj wysłałem zgłoszenie o zwrot depozytu i dziś otrzymałem.
×