Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
RafalTwardowski

Forumowicz
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About RafalTwardowski

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 01/05/1987

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://dochodpasywny.edu.pl
 • Skype
  terchawk
 • GG
  11364523

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Zabrze
 • Zainteresowania
  Biznes, e-Biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy, psychologia
 1. Buongiorno wszystkim! Ważne pytanie do Was!

  Bo nie na tym polega handel deteliczny i hurtowy przy współpracy z firmą mlm. Fundamentalną dyrektywą marketingu sieciowego jest sprzedaż bezpośrednia a nie hurtowa na allegro. To zupełnie inne podejscie i forma sprzedażowa jaką sie nawiązuje na ilosć a nie na jakość, dlatego przedsiebiorcy dokonują zakupów w hurtowniach. MLM ma cechować unikalność produtku (stąd wyższa cena) i budowanie zaplecza konsumentów, którzy kupują wyłacznie od Ciebie jako znanego przedstawiela. Dzięki temu buduje sięspołęcznosć która kupuje lub sama sporzedaje ten produkt poniewa w niego wierzy i daje możliwość zarobku. Zgadzam się z powyższym, oto chodzi Najlepiej rozdawać darmowe próbki nawet pro suplementów, aby potencjalny klient zaufał i wytestował produkt a nie tylko polegał na pustosłowiu. Dlatego tak zależy mi na wyjątkowości produktu, bo ja nie szukam handlu na allegro. Konkurowanie ceną to nie biznes dla kategorii MLM. Tu liczy się jakość a nie cena. Nie jednokrotnie widzę, że ludzie są sklonni płacić więcej za produkty, ale muszą być tego warte.
 2. Servaq - www.servaq.pl

  hmmm mlm oparty na udostępnianiu wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Powiem wam, że już skuteczność narzędzi i całej tej automatyzacji od 2009-2012 roku kiedy się zaczął ten wielki boom na email marketing spadła dziś bardzo mocno o 80-90% ze względu na wysoką popularyzację i nagminne wykorzystywanie w sieci. Biznes uważam, ze nie jest zły ale nie jest też odkrywczy. Na pewno wspomoże wielu marketów z podpięciem pozostałych firm mlm. Trzeba też miec na uwadze, że na rynku bardzo prężnie rozwija się również usługa getall, która ma dobre narzędzia do budowy wspomniango biznesu o którym na webinarach mówią przedstawiciele firmy serwaq.
 3. Buongiorno wszystkim! Ważne pytanie do Was!

  Ale wtedy to lepiej zaopatrzyć się w hurtowni lub u producenta w tańszy odpowiednik i sprzedawać na allego, aniżeli współpracować z firmą mlm, bo nie rozwija się dobrze struktura partnerska, bo klient ucieka gdzie taniej. A cały szkopół polega na tym, aby to parner miał największe zniżki, gdy poleca a jeżeli potencjalny klient widzi ,że pomimo polecania i tak na allegro ma taniej to jaki sens wchodzic to takiej firmy? (z mojego punktu widzenia).
 4. Buongiorno wszystkim! Ważne pytanie do Was!

  Zgadza się, ale nie każda firma zezwala na wystawianie produktów na publcznych aukcjach a jedynie na sklepach internetowych niezależnych parnerów czy sprzedaż bezposrednią. Jesli firma zezwala np, na allgro to partner dogaduje się na duży zakup od firmy i wystawia wtedy towar po nizszej cenie niż zakupiony dostępny u partnera sieci i iwtedy potencjalny klient bo przejrzeniu cen w interencie kupi tam gdzie taniej. Dlatego popieram firmy mlm które tego zabraniają.
 5. Buongiorno wszystkim! Ważne pytanie do Was!

  Dzięki za słuszną radę simek , ale jak widzisz produktów Kyäni nie znajdziesz na allegro, bo to nie są soczki noni czy innych gumijagód, które łatwo mogą wyprodukować firmy lokalne na rynku i zaopatrzyć apteki czy sklepy zdrowego odżywianai za 25% ceny tej co oferuje np Monavie:) A jdnak firma nie jest incognito i nmikt jej nie ukrywa bo działa w marketingu sieciowym. Ps. w którymś poście ktoś napisał z moderatorów (mogę się mylić), że na tym forum nie prakuje realnych i prawdziwych biznesów, które pozbawione są wiekszego ryzyka czy wiarygodnosci stąd pozwoliłem sobie na te pytanie Firma mlm musi mieć produkt niedostępny dla konkuencji i dobrze opatentowany.
 6. Witam jeszcze raz wszystkich bardzo gorąco! Mam na imię Rafał, założyłem tutaj konto głównie z myślą, aby być na bieżąco z firmami mlm hyip i planami partnerskimi. Prześledziłem już trochę wątków, ale jeszcze mi trochę zajmie zanim prześledzę wszystko Głównie interesują mnie firmy kategorii inwestycje czy welness. Ktoś doświadczony z was, który już prześledził nie jedną firmę i wątek na tym forum jest w stanie polecić coś obiecującego? Obiecującego mam na myśli firmę, która ma potencjał, sprawdzony produkt, rozpoznawalną markę i oczywiście produkt, który rozwiązuje problemy społeczeństwa lub wyróżnia się czymś wyjątkowym i nie jest dostępny na lokalnym rynku np. allegro. Z moich wstępnych typów obrałem na celownik firmy takie jak Kyäni czy S7 OMSIGNUM. Ostatnio śledziłem wątek firmy Helix, ale firma wydaje się zbyt niepewna. Ktoś zna jakieś lepsze propozycje? Najlepiej, aby firma umożliwiała pasywny zarobek nie tylko z budowania struktur, ale i z samego produktu jaki można nabyć typu, inwestycje w nowe projekty, akcje, udziały itd. Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje!
 7. Widzę, że temat o tej firmie wymarł śmiercią naturalną, choć dziwi mnie to, bo ich produkty na prawdę wydają się obiecujące zwłaszca ten wodór cząstęczkowy, który opóźnia starzenie się. Czesi nie postarali się, aby dobrze wypromować firmę a zlikwidowanie planu marketingowego to już swoisty gwóźdź do trumny. SZKODA. Jeśli ktoś coś wie czy firma ma jakieś konkretne plany na przyszłość, niech się wypowie.
 8. Inwestuj w złoto

  kryptorkalma
 9. Inwestuj w złoto

  spam i OT
×