Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
loryn22258

Forumowicz
 • Content count

  482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About loryn22258

 • Rank
  Doświadczony inwestor
 • Birthday 05/20/1994

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Metody kontaktu

 • Skype
  loryn222

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. 3zeta.eu Dość nowy Autosurf Admina 5zeta.pl

  Aktualizacja ! ! ! Od wczoraj 3zeta.eu nosi nazwę 4zeta.eu i zaczynam powoli regulować wypłaty . Dziś zrealizowałem wypłaty na sumę 28 zł ( 2x11zł , 1x6zł ) . Dziękuję za zaufanie i zapraszam do promowania .
 2. 5zeta.pl nowy autosurf

  Misiu masz już odpowiedż na GG . Wczoraj zrealizowałem wypłaty na 28 zł ( 2x11zł , 6 zł ) . Dziękuję za zaufanie i zapraszam następnych
 3. 5zeta.pl nowy autosurf

  Misiaczku , statystyki z dostarczonego UV masz w statystykach na głównej . Zostało to naprawione , odświeża się co 5 minut i na tą chwilę statystyki z UV wyglądają następująco : Wyświetleń UV surf: 28 Wyświetleń UV ptp: 1650
 4. 5zeta.pl nowy autosurf

  Właśnie zostały zrealizowane 3 nowe wypłaty na sumę 33 zł ( 3x 11 zł ) . Zapraszam następnych chętnych AKTUALIZACJA !!! Stawka za UV zostaje podniesiona z 8 punktów do 16 punktów czyli za dostarczenie 1000UV zarobisz 16000 punktów czyli 16 groszy .
 5. 5zeta.pl nowy autosurf

  Witam , kolejna wypłata zrealizowana . Pozdrawiam
 6. 5zeta.pl nowy autosurf

  Wszystkie zaległe jak i nowe wypłaty zostały zrealizowane na 5zeta.pl suma zrealizowanych wypłat to okolo 300zl dziś.
 7. 3zeta.eu Dość nowy Autosurf Admina 5zeta.pl

  AKTUALIZACJA I BONUS !!! Aktualizacja : Nie będzie możliwości dodawania nowych stron do surfa , jednakże będzie możliwość dodania do ptp ale to dopiero pod koniec Lipca dopiero . W Lipcu zacznie się wielka optymalizacja i modernizowanie surfa , jak i zaczną się prace nad dodaniem manualsurfa i konta dla moderatora ( Moderator będzie dostawał kasę za aktywność i za złapane osoby które robiły coś niezgodnego z Regulaminem . Będzie dodany specjalny klik PTC ze stawką 500-1000 punktów , więcej info na GG lub pw Będzie dodany dodatek w postaci Banku do którego będzie można wpłacać swoje punkty i wypłacać w dowolnym momencie , a bank ten będzie naliczał % w skali miesiąca . BONUS : od Piątku tego tygodnia czyli 23.06.2017r. , do Poniedziałku czyli 3.07.2017r. , będzie zwiększona stawka za SURFOWANIE i wyświetlenie nonUV w PTP do 10 PUNKTÓW za jeno zaliczone wyświetlenie !!! ( Możliwe jest że bonus zacznie się wcześniej ale na pewno zakończy się zgodnie z ustaleniami )
 8. 5zeta.pl nowy autosurf

  AKTUALIZACJA I BONUS !!! Aktualizacja : Nie będzie możliwości dodawania nowych stron do surfa , jednakże będzie możliwość dodania do ptp ale to dopiero pod koniec Lipca dopiero . W Lipcu zacznie się wielka optymalizacja i modernizowanie surfa , jak i zaczną się prace nad dodaniem manualsurfa i konta dla moderatora ( Moderator będzie dostawał kasę za aktywność i za złapane osoby które robiły coś niezgodnego z Regulaminem . Będzie dodany specjalny klik PTC ze stawką 500-1000 punktów , więcej info na GG lub pw Będzie dodany dodatek w postaci Banku do którego będzie można wpłacać swoje punkty i wypłacać w dowolnym momencie , a bank ten będzie naliczał % w skali miesiąca . BONUS : od Piątku tego tygodnia czyli 23.06.2017r. , do Poniedziałku czyli 3.07.2017r. , będzie zwiększona stawka za SURFOWANIE i wyświetlenie nonUV w PTP do 10 PUNKTÓW za jeno zaliczone wyświetlenie !!! ( Możliwe jest że bonus zacznie się wcześniej ale na pewno zakończy się zgodnie z ustaleniami ) :huh:
 9. 3zeta.eu Dość nowy Autosurf Admina 5zeta.pl

  Aktualizacja !!! Mały bonus na święta stawkowy , zaczyna się dziś , a kończy jutro o północy , czyli ponad 24h .
 10. 5zeta.pl nowy autosurf

  Aktualizacja !!! Mały bonus na święta stawkowy , zaczyna się dziś , a kończy jutro o północy , czyli ponad 24h .
 11. 5zeta.pl nowy autosurf

  Wypłaty sa realizowane na bierzaco
 12. 3zeta.eu Dość nowy Autosurf Admina 5zeta.pl

  Trochę mniejszy . Wypłaty ida regularnie
 13. 3zeta.eu Dość nowy Autosurf Admina 5zeta.pl

  Witam , wszystkie zaległe jak i bieżące wypłaty w PLN i BTC zostały właśnie zrealizowane . Pozdrawiam
 14. 5zeta.pl nowy autosurf

  Witam , wypłaty zaległe jak i bieżące zostały właśnie zrealizowane . Pozdrawiam
 15. Witam , to ja dopiszę że takie zachowania forumowicza @scooter - nie zaczęło się w lipcu tego roku a było już wcześniej . Sam jestem właścicielem dwóch Serwisów typu Autosurf i od dnia założenia wątków poświęconych tym serwisom cały czas byłem atakowany przez tego forumowicza i z tego właśnie powodu przestałem tu zaglądać , nie ma też sensu na dopisywanie tylko i wyłącznie postów a dodanie linku z całego Wątku z uwagi że jest on poświęcony w 90% użeraniem się z tym forumowiczem . http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14638-5zetapl-nowy-autosurf/ Moim zdaniem odpoczynek na minimum 3 miesiące lub więcej dla tego forumowicza było by najlepiej . Pozdrawiam
×