Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
antyhyip

Forumowicz
 • Zawartość

  1988
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

586 Wspaniały

O antyhyip

 • Tytuł
  Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  inwestowanie

Ostatnie wizyty

861 wyświetleń profilu
 1. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Film jest arcyciekawy. A komentarz od youtube... bezcenny
 2. Bardzo dobre informacje! Nie będzie gwarancji zysków, ale dokument własności sprzętu. To tak jak Amber Gold miał dokument własności złota. Te dokumenty własności do dzisiaj tysiące osób ma w swoich domach.
 3. Domena jest opłacona do 3 kwietnia 2018.
 4. To tak jak z obrońcą mordercy. Oskarżony twierdzi, że nie zabił i adwokat go broni. W toku procesu sądowego wychodzi na jaw że jednak zabił i dostaje 25 lat w pudle. Czy mamy teraz ścigać obrońcę za to, że ten wcześniej nie sprawdził czy jego klient zabił czy nie zabił? Przykład trochę przerysowany, ale przez analogię właśnie tak to widzę.
 5. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Nie no spadłem z krzesła! Czekamy na PKPcoina albo InterCityCoina. Może Polskie Koleje Linowe wypuszczą PKLCoina. Ktoś jest w stanie podać mi logiczny argument po co realna firma budująca równie realne linie kolejowe wypuszcza coina? Oczywiście sarkazm żadnych kolejek nie ma a coin będzie równie realny jak i pociągi na strunach. Jak znane i lubiane OneCoiny i DasCoiny tak samo i ten SkyCoin będzie w zamkniętym obiegu i wystarczy żeby ktoś wyjął wtyczke z gniazda w serwerowni i cały misterny plan...
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nobiles 2 to spółka cywilna i jako taka nie jest wpisana do KRS. W przypadku tej formy działalności nawet padające tutaj gęsto określenie "zarząd" nie jest do końca właściwe. Nazwiska wspólników spółki cywilnej znajdują się w samej nazwie spółki - Nobiles 2 to jedynie skrót. Pełną nazwę znajdziesz w CEiDG lyb na umowie przeniesienia pożyczki. Na marginesie: jaki prawnik zasugerował sprawdzanie KRS spółki cywilnej? Może nie prawnik tylko gimnazjalista mający zamiar za kilka lat studiować prawo?
 7. Kolego 'ponziak' nie jest od 5% dziennie. Ponziak może być i 0.00001% rocznie. Sęk w tym, że ponziak jest wtedy, gdy wyplaty zysków jednych użytkowników pochodzą z wpłat kolejnych użytkowników. Jeżeli chodzi o audyty to za długo jestem ma tym forum i za dużo firm z audytami tutaj było. Wszystkie są w dziale 'scam'. Audyt robiła firma wynajęta przez samego właściciela i mogli napisać wszystko co chcieli. Audyt rzetelny to taki, który zostanie przeprowadzony przez instytucje zewnętrze. Najlepiej nadzór finansowy jak nasz KNF. Niestety firma nie jest zarejestrowana w Polsce więc KNF poza umieszczeniem na liście ostrzeżeń nie może nic wiecej zrobić.
 8. Fajnie projekcik wygląda, ale jakbym na niego nie patrzył nie jestem w stanie zobaczyć nic poza zwykłym ponziakiem. Niech mnie ktoś logicznymi argumentami przekona, że się mylę.
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Z tym domem to żartujesz prawda? Jakiekolwiek finansowe inwestycje muszą mieć jedno fundamentalne zabezpieczenie: jak stracisz to nic się nie stanie. Oczywiście strata boli ale najważniejsze żeby bolała jedynie psychicznie, a nie wpływała na jakość życia czy nie daj Boże powodowała zadłużenie. Jeżeli z domem mówisz prawdę to współczuję ale sam sobie jesteś winny.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Napisałem dokładnie to co napisałem i zgodnie z prawdą. Na giełdzie kupujesz w takiej cenie w jakiej ofertę wystawi sprzedawca. Może zejść z ceny (rabat) ale nie musi. Po drugie to gdzie ja napisałem że jestem "anty"? Napisałem że giełda jest zła czy co? Wskaż mi gdzie byłem na "anty" bo chyba żyjemy w równoległej rzeczywistości.
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Na giełdzie kupujesz po takiej cenie za jaką została oferta wystawiona. Nie ma dodatkowych rabatów.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie myl pojęć. Nie jesteś do tyłu 2500 tylko o tyle mniej zarobisz niż w innych miesiącach. Nie mów że jesteś do tyłu bo nikt nie przyszedł i 2500 z portfela Tobie nie wyjął. A poza tym nie kojarzę żeby pro-zysk gdziekolwiek gwarantował taką a nie inną ilość ofert miesiąc w miesiąc.
 13. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Jeżeli Twoim zdaniem sama dyskusja o TM świadczy, że TM nadal istnieje to w sumie się nie dziwię bo to pasuje do Twojego rozumowania. Tak samo mogę powiedziec, że Elvis żyje - o nim nie tylko się dyskutuje, ale nawet on sam śpiewa w radio. Michael Jackson żyje. Można tu wymieniać masę innych. Jakże często przywoływany przez Ciebie idol Jezus też do tego grona pasuje.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja też zamierzałem się rozkręcać i grupa tutaj mnie zniechęca. Niemniej jednak nie usłyszałem jeszcze żadnego konkretu. Jedyne "fakty" to: wiem, czuję, widzę co się dzieje, kiedyś było inaczej, wiem ale nie powiem itp. Ludzie! Ogarnijcie się i walcie kawę na ławę bo prowadzicie pustą i bezwartościową dyskusję. Poza zamętem jeszcze niczego nie powiedzieliście.
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Człowieku bo Ci żyłka pęknie! Jeżeli brak spłat jest dla Ciebie wystarczającym dowodem to jako praworządny obuwatel powinieneś te dowody zgłosić na policję a nawet do prokuratury. Obawiam się jednak, że oni subiektywne oceny po prostu olewają. Jako taki dowód miałbyś wówczas, gdybyś widział spłaconą ratę pożyczki, a ta by nie wpływała na Twoje konto. A może tak właśnie masz bo w tym gąszczu oskarżeń ciężko zrozumieć o czym piszesz. Jeżeli zatem oceniasz subiektywnie to nie krzycz tylko zachowaj "dowody" dla siebie. Jeżeli, jak napisałem, widzisz spłatę, ale jej nie masz na koncie to napisz to wprost i wtedy wszyscy zaczniemy się martwić.
×