Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
PrestigeSolutions

Forumowicz
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O PrestigeSolutions

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 1. Kilka pytań dodtyczących lokat

  Zysk faktycznie gwarantowany nie jest :-) Wszystko zależy od naszej wiedzy lub od tego jaki % wygeneruje nam platforma zarządzana. Gwarancji jednak brak. Pomimo tego jednak coraz więcej ludzi szuka alternatyw dla zysków z lokat bankowych. I tu UFK są niewątpliwie taką alternatywą. Można również skorzystać z zewnętrznych programów do zarządzania (niezależnych od firmy w której mamy produkt) by zwiększyć zyski. Masz jednak rację, w banku masz gwarantowany zysku (niskiego ale zawsze), w tego typu produktach jej nie otrzymasz, za to masz potencjał na osiągnięcie lepszych rezultatów. Coś kosztem czegoś. Są jednak inne produkty z gwarancją zysku ( i w niektórych przypadkach całkiem zadowalającego)- jeśli ktoś nie ma zaufania do UFK i chce mieć gwarancję. [usunięto]
 2. Kilka pytań dodtyczących lokat

  Ja polecam alternatywę dla lokaty bankowej - jeden z produktów dostępnych na rynku. Wpłacasz min 20.000 zł. Opłata likwidacyjna nie jest pobierana po 3 roku trwania "polisy". Przed upływem 3 lat opłata likwidacyjna i opłata za wystawienie polisy wynosi jedynie 540 zł niezależnie do tego jaką kwotę mamy zainwestowaną. Np. inwestujemy 100.000 zł i przy likwidacji np po roku koszty likwidacyjne to tylko 540zł. Da się tą opłatę obejść. Wystarczy zostawić na koncie 15.000 zł a wypłacić resztę. wówczas opłata 540 zł nie jest pobierana. Po 3 latach nie ma tej opłaty. Po drugie, opłata obsługowa jest pobierana TYLKO GDY W STOSUNKU DO POPRZEDNIEGO MIESIĄCA BYŁ
 3. W końcu nie bez powodu produkty Monavie cieszą się tak dużą popularnością wśród sportowców :-)
 4. Dlaczego MLM?

  ...bo to fajna praca jest! :-)...
 5. Prawda o MLM - czy warto?

  pechowy sponsor... Niestety i tacy są... :-( prawda jest taka, że w MLM trzeba pracować by zarobić. Sama jestem w Monavie i nie mogę narzekać :-) Faktem jest to, że jednym wystarczy poświęcić Monavie 4h tygodniowo a inni muszą pracować 12 h tygodniowo... faktem jest to, że pracując konsekwentnie, mimo niepowodzeń pozyskasz te 2 osoby :-) chodzi o to by jednak działać konsekwentnie a zadziała efekt kumulacji. I prawda jet taka, ze w Monavie i zapewne w innych firmach nie chodzi o to by robić ten biznes za kogoś a z kimś! to jest duża różnica. My od swoich nowych partnerów oczekujemy zaangażowania. Takim osobom pomagamy by jak najszybciej zaczęli zarabiać. I taka strategia działa :-) n Pozdrawiam!
 6. Monavie ma rewelacyjne produkty. Oceniać to mogą osoby, które piją je systematycznie. Sama piję Activa od ok 1,5 roku i nie wydałam ani 1zł na żadne gripeksy czy inne chemiczne paskudztwa. Mój mąż podobnie. Do tego nie odczuwa bólu w barku, który był wynikiem przetrenowania. Na nas z pewnością Monavie dziala. Poza tym RVL... kto stosował systematycznie z zaleceniami Marka Macdonalda ten wie jak smacznie można stracić kilka kg. Sama zgubiłam ok 8 kg a mój mąż ponad 20kg. Z tym, że oczywiście mój kochany robił treningi w domu 2-3 razy w tygodniu :-) A znajomi dają RVL'a swoi dzieciom do pracy zamiast kanapek... więcej witamin, masa antyoksydantów- samo zdrowie. Bo RVL jest pełnowartościowym posiłkiem więc zastępuje śniadanie, obiad czy kolacje idealnie. O Monavie w kwestii biznesu można pisać sporo. Jest niestety grono dystrybutorów, którzy obiecują gruszki na wierzbie... i niestety psują ten biznes. Bo to jest BIZNES, którego się trzeba nauczyć! Na szczęście jak się ma dobrego "sponsora" (paskudne słowo ;-) ) to poprowadzi was i pomoże w tym biznesie. Tak to działa! My działamy na Śląsku i każda nowa osoba jest przez nas prowadzona. Jeździmy z nią na spotkania, szkolenie, robimy prezentacje...uczymy ją tego biznesu. I efekty tej pracy są. Ale nie oszukujmy się, nikt nie zarobi tu pieniędzy nie robiąc nic... Faktem jest to, że a Monavie można dużo szybciej zarobić fajne pieniądze w porównaniu do biznesu tradycyjnego. Prowadzę własny biznes i sama na sobie doświadczam tej różnicy. Także z czystym sumieniem polecam MONAVIE z dobrymi partnerami ;-) pozdrawiam!
 7. Generali OVB Future Invest - problem

  odkładanie pieniędzy w okresie długoterminowym jest korzystne z tym, że wiadomo, że przecież w pierwszych latach wycofanie się z umowy jest równoznaczne z utratą prawie wszystkich wpłaconych pieniędzy. Trzeba zawsze dokładnie zapoznać się z warunkami firmy z którą zawieramy umowę. W końcu wiążemy się z nią na długie lata. No i zawsze można starać się ograniczyć "koszty" wyjścia.
×