Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ewaaniol

Forumowicz
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ewaaniol

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 • Lokalizacja:
  mazowieckie
 • Zainteresowania
  MLM

Metody kontaktu

 • Skype
  ewaaniol2

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. Jak na razie to tylko jedna osoba rozsiewa plotki , że "hakjerzy" Od pozostałych nie słyszałam niepochlebnych opinii. 3dzień wypłata w 2 minuty
 2. Zapraszam do projektu Comfort Way Limited Start 14.04.2019. Inwestycja od 10 $ Zarabiasz dziennie od 1.6% Termin wkładu od 15 dni Wpłaty w Perfect Money, Payeer, Advcash , BTC Jest 5 Planow taryfowych : 1. STANDART : 1,6 % na 15 dni Min: 10 USD Maksymalnie: 249 USD 2. SREBRNY : 2,1 % na 90 dni Min: 250 $ Maksymalnie: 999 USD 3. ZŁOTO : 2,8 % na 60 dni Minimum: 1000 USD Maksymalnie: 9 999 USD 4. PLATYNA : 3,5 % na 45 dni Minimum: 10 000 USD Maksymalnie: 24 999 USD 5. ROYAL : 5 % na 30 dni Minimum: 25 000 USD Maksymalnie: 100 000 $ Wypłata od 1$ Dla każdego inwestora dostępny jest Program Partnerski do 6 poziomów - 8% 6% 4% 2% 1% 0,5% ,, Zainwestowałam wczoraj i dzisiaj wypłaciłam. Naliczenia we wszystkie dni Link do rejestracji https://comfort-way.com/ [spam]
 3. Witam wszystkich nowych na forum i życzę powodzenia
 4. Witam serdecznie wszystkich nowoprzybyłych po mnie. Pozdrawiam !!!!!!
 5. Źadnej zmiany, a zarejestrowałam się bez problemów, uzupełniłam wszystkie dane i w formularzu konto aktywne z czerwona kropką cały czas i nic do tej pory, a rejestrowałam się przed startem jakeś dwa tygodnie. Naprawdę zastanawiam się i myslę że już nie mam żadnych szans.
 6. No i ja jestem tą osoba z wielu która nie wystartowala.Najpierw Nr. czterysta z kawałkiem a później 704 i dobrze że nie mam wpłaty do darowizny, bo zblizam się do decyzji ze jednak zaoszczędzę te pare zł. w swoim portfelu.
 7. Witaj vanderer napewno skorzystasz tu z wielu porad
 8. Podaję link do blogu informacyjnego http://gww24.wordpress.com/2014/04/05/rady-na-starcie-2/
 9. Witam i jak poprzednik tego samego życzę
 10. Temat niezgodny z regulaminem.
 11. Trzeba wklepać ręcznie te cyferki z hasła, a nie kopiować i powinno przejść
 12. Teraz mam tylko moje imie i nazwisko email i numer telefonu oraz konto wiecej danych juz nie ma
 13. Trzeba zalogowac się mailem i nacisnąć odzyskanie hasła. Następnie swoje dane z NIP i telefonem bez +48 tylko sam numer. Dodać konto.
 14. Z dzisiejszego czatu " Każdy za nas wyznacza sobie cele, naszym jest aby program GWW wystartował jak najszybciej, jednak chcemy żeby system sprawnie i długo funkcjonował. Mamy lekki poślizg, ale jak Wam wiadomo ten program różni się nieco od tego podobnych projektów i dlatego konieczne jest przeprowadzenie jeszcze kilku testów. Wiemy, że wielu z Was dobrze wykorzystuje ten czas na prezentacje projektu, gdyż dociera do nas wiele informacji od osób, które chcą się zarejestrować. Bardzo się z tego cieszymy i zachęcamy do dalszej pracy, ponieważ jest to gwarancją sukcesu GWW. Niestety, do momentu uruchomienia programu nie ma możliwości zarejestrowania się, natomiast wszystkie osoby, które zdążyły się zarejestrować możemy zapewnić że są już w programie, a konta zostały nadane według kolejności rejestracji. W poprzedniej wiadomości pisaliśmy o możliwości zostania prezenterem (osoby przedstawiającej program), co spotkało się z szerokim odzewem. Jest Was już ponad 100 osób. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że rozumiecie jak ważne jest zrozumienie działania tego projektu. Mamy nadzieję, że z miesiąca na miesiąc będzie Was coraz więcej. Wiemy, że sie niecierpliwicie, ale możemy dobrze wykorzystać ten czas pomagając innym w zakładaniu konta bankowego albo w zrozumieniu przedstawionych już 3 etapów projektu. Przygotujmy się dobrze, żeby po starcie program mógł płynnie zafunkcjonować. Za wszystko bardzo dziękujemy, pozdrawiamy. P.S. Przekażcie tą wiadomość osobom, które rekomendowaliście."
×