Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
rivenmag

Forumowicz
 • Content count

  1398
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Excellent

About rivenmag

 • Rank
  SynTrade Lider
 • Birthday 12/21/1985

Informacje o profilu

Recent Profile Visitors

3005 profile views
 1. TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes

  Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.. Nie było mnie tutaj od roku.. a u Roberta nadal wszystko bezbłędnie! Serdecznie pozdrawiam!
 2. Credit Exchange

  Niestety moje statystyki pokazały, że znacznie więcej niż 1/4 nie było spłaconych.. Natomiast warto sprawdzić. Monituj jak się koło kręci. Być może Tobie się uda.
 3. aktualna oferta sprzedaży: OKpay $50 PM $200
 4. [SCAM] UpgradeYourLife.com - Prywatny Klub Inwestycyjny

  Patrząc na obecne statystyki możemy już mówić o stabilności projektu. Gdyż poza jednym wahnięciem, krzywa idzie pięknie w górę. Zysk rzędu 10% na miesiąc, w skali roku daje wystarczające duże ROI jak dla mnie
 5. W co zainwestować 40k zł?

  U mnie było to samo. Jedna duża firma - niemalże monopolista w rejonie. Ale od 2 może 3 lat zaczęły się pojawiać pomniki innych firm lokalnych na cmentarzu. A dziś widać, że ludzie wolą iść do tych mniejszych niż do monopolisty, bo pomników "innych" przybywa co dzień. Nie wiem czy to coś znaczy, ale zauważyłem u siebie takie zmiany po prostu. Natomiast ja mówiąc o firmie pogrzebowej miałem autorski pomysł, na pewną rewolucję w tym temacie. Ale to nie temat na publiczną konwersację. Z różnych względów pomysł porzuciłem, ale nie wykluczam, że za jakiś czas do niego wrócę.
 6. W co zainwestować 40k zł?

  @slivek - odnośnie zakładu pogrzebowego, to miałem kiedyś podobny pomysł, możemy pomyśleć coś razem
 7. Blokada Konta w PM

  Z racji, że na bieżąco jestem w kontakcie z założycielką wątku, dodam, że z tego co ustaliliśmy to owe - zablokowane konto wykorzystywała jedynie do inwestycji, a jeżeli się nie mylę to do wpłat/wypłat z tylko jednego projektu od dawna. Do wymian z innymi użytkownikami korzystała z innego konta ( zaznaczam to, bo kiedyś właśnie za wymiany zablokowano mi konto na innym z procesorów ). Sytuacja wydaje się być wręcz zagadkowa.. i jak słusznie Robert zauważa, dość niepokojąca.
 8. aktualna oferta sprzedaży: OKpay $50 PM $300
 9. aktualna oferta sprzedaży: OKpay $50 PM $600
 10. SynTrade - SynTrade.pl

  W dniu dzisiejszym został uruchomiony dodatkowy moduł umożliwiający przekierowywanie ruchu z własnego linku referencyjnego na inny numer ID (np. na link referencyjny swojej Pozycji+, czy w ramach pomocy na link innej osoby z Twojej sieci). Pozwala to również stosować wszędzie (na wizytówkach, w banerach, na stronach i forach internetowych) jeden link referencyjny, a ewentualnej zmiany (gdzie ma on kierować) można dokonać w Biurze Online . Każda zarejestrowana osoba odnajdzie ten moduł w Edycji Profilu. Pamiętaj: przekierowanie na inny link referencyjny oznacza, że osobą poleconą dla nowego partnera (który dołączy do sieci ST za pośrednictwem np. Twojej wizytówki) będzie wskazany w przekierowaniu partner. Można oczywiście przy ustawionym przekierowaniu stosować swój link referencyjny oraz rejestrację z poziomu Biura Online/www dla własnych potrzeb. Wystarczy zmienić bezpośrednio w formularzu rejestracji wstawiany domyślnie numer ID. Dla zabezpieczenia przed ewentualnym przeoczeniem, numer ID został wyróżniony kolorem. W dniu dzisiejszym został uruchomiony dodatkowy moduł umożliwiający przekierowywanie ruchu z własnego linku referencyjnego na inny numer ID (np. na link referencyjny swojej Pozycji+, czy w ramach pomocy na link innej osoby z Twojej sieci). Pozwala to również stosować wszędzie (na wizytówkach, w banerach, na stronach i forach internetowych) jeden link referencyjny, a ewentualnej zmiany (gdzie ma on kierować) można dokonać w Biurze Online . Każda zarejestrowana osoba odnajdzie ten moduł w Edycji Profilu. Pamiętaj: przekierowanie na inny link referencyjny oznacza, że osobą poleconą dla nowego partnera (który dołączy do sieci ST za pośrednictwem np. Twojej wizytówki) będzie wskazany w przekierowaniu partner. Można oczywiście przy ustawionym przekierowaniu stosować swój link referencyjny oraz rejestrację z poziomu Biura Online/www dla własnych potrzeb. Wystarczy zmienić bezpośrednio w formularzu rejestracji wstawiany domyślnie numer ID. Dla zabezpieczenia przed ewentualnym przeoczeniem, numer ID został wyróżniony kolorem.
 11. aktualna oferta sprzedaży: OKpay $50 PM $400 aktualna oferta kupna: PM $200
 12. Ja wypłaciłem 9,5$ ( po kilku godzinach od startu) .. i dalej wszystko stoi. Niestety.. Jak u Was? Widzicie jeszcze jakiś ruch?
 13. OK, moja bonusowa również pojawiła się gdzie trzeba
 14. Rzeczywiście, na drugiej stronie widzę swoją: ID 2000062, ale to jak rozumiem ta z 2 poziomu, tak? A bonusowa pozycja zapewne jest poniżej pierwszej setki.. więc jeszcze jej nie widać w kolejce. Tak mam to rozumieć? --- W My Units mam tylko jedną, zakupioną pozycję 1000062 zamkniętą.
×