Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ermin

SuperVIP
 • Content count

  2197
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Excellent

About Ermin

 • Rank
  Weteran
 • Birthday 10/12/1988

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://LekkoZyc.pl/

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Amsterdam
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty, inwestycje, dochód pasywny, sport, marketing internetowy
 1. Fajnie, że próbujesz manipulować, bo nie wiem co ma do tego Chajkowski. Mógłbym napisać, że znam dwóch Piotrków (Pioterków) którzy kłamią - rozumiem, że każdy tak ma? Skoro ktoś jest użytkownikiem, to znak, że reklama do niego dociera? Klient jest klient Ty to wymyślasz, czy od kogoś usłyszałeś? Zadania są adresowane do użytkowników i są zarówno z reklamy z Azji, Ukrainy po... angielsku, więc z pewnością dla polaków Najbardziej popularny jest w UK, następnie Polska i Włochy Kapitałowo Azja
 2. Muszę Cię zmartwić, płaci I nikt nie skorzystał? Szkoda
 3. I taka z Tobą wymiana zdań, gdy nie czytasz co napisał poprzednik. Jeszcze tupnij nóżką! Czy jak się robi w ,,Imperium zła"? Nie w mojej gestii jest to udowadniać, bo zwyczajnie nie jestem tutaj stroną, a przedstawiłem to też na przykładzie bitbay jako podmiotu, którego też jestem użytkownikiem. Ba! Nawet z Sylwestrem Suszkiem wywiad kiedyś przeprowadziłem i miałem okazję rozmawiać kilkukrotnie, co nie czyni mnie jakimkolwiek pośrednikiem prawdy w tym że zagadnieniu. Tyle z mojej strony.
 4. Jeżeli każdy wątek zaczęty przez Ciebie go nie ma, to po co go zaczynasz? To chciałbym to zaznaczyć, bo żaden przechodzień bezcelowo w pierwszej wypowiedzi nie neguje sklepu który ominął, a z którego nota bene nie korzysta. Tylko, że widzisz, odpowiedziałem Jeżeli jest sprawa, którą poddajemy osądowi, to też warto by wysłuchać drugiej strony, a tej jak widzisz w dyskusji nie ma, stąd jakże pewne, tfu... oczywiste wnioski wysnuwasz, bo przecież TY WIESZ na 100% kto w jaki sposób robi biznes, podczas gdy tu i ówdzie wychodzi nawet Twoja niewiedza na temat, czy to Omegi, czy biznesów online a co za tym idzie, o Twoim stylu wybacz, że się nie wypowiem
 5. Jestem parę lat na forum, nigdzie się nie wybieram Jeszcze czegoś jesteś tak samo pewien? A no tak.. Nie wiem kto jest wszyscy 5 osób na forum? To badania statystyczne są bardziej precyzyjne Ponadto, czyżbyś kogoś nie lubił, bo rejestracja i wypowiedzi tylko w temacie Omega, które WIESZ NA PEWNO jakim rodzaju biznesu jest, tak trochę śmierdzi Konkurencja boli?
 6. Znam dwie osoby, którym doszła wypłata w takim terminie Co do obrony, to brak, gdyż już wcześniej było widać oznaki, że kapitan uciekł z okrętu, tylko co z załogą
 7. Import towarów z Chin.

  Rozumiem, natomiast pytanie jaką kwotę wydałeś - czy rzecz do 100zł, czy jednak coś powyżej i jak miała się ichniejsza cena do Naszego rynku. Bo nawet widać jak marki typu General Motors, jest w stanie zrobić SUV za 32.000zł https://moto.wp.pl/baojun-510-chinski-suv-od-general-motors-za-32-tys-zl-6094279297081985a i obstawiam, że wiele osób pokusiłoby się na taki NOWY samochód za taką cenę, mimo iż są tam zaimplementowane starsze technologie.
 8. Zapłaciły hyip/revshare kwiecień 2019

  Omega - wypłata z 23.04.2019r. (2285BB = 2285 Euro ~ 9 825zł)
 9. Wizyt strony w marcu (bo rozumiem, że jak ktoś jest w biznesie, to się loguje przynajmniej raz w miesiącu) było 1.6mln średnio wejść dziennie przez osobę na stronę jest 5, więc to już daje max 350.000 userów Wypłaty obecnie dochodzą do tygodnia czasu. P Pytanie ile czasu przewidziane jest w regulaminie
 10. Nie miało to w ogóle miejsca. Wyjątkowo się do tego odniosę. Pieniądze! Słowa mają znaczenie Ty również Ogólnie rozumiane ryzyko będzie mniejsze, jednak wciąż ryzykujemy całością kapitału, bo w przypadku możliwości ściągnięcia należności, wciąż możemy się takowym dokumentem podetrzeć. Temat nie na ten wątek. Ty za to zdajesz się wiedzieć co myślą wszyscy Nie wiem, musisz zapytać jakiegoś promotora. Choć obstawiam, że to tak jakbyś miał kupić dom wzorując się tylko na broszurce, bez jego ówczesnego obejrzenia.
 11. To zawsze będzie Twoja decyzja i jeśli przejrzysz wątek dostrzeżesz osoby, kto jest za, a kto kwestionuje możliwość dołączenia. W mojej ocenie najlepszy projekt obecnie na rynku, a inny powie, że wybrakowany pod wieloma względami, także zależnie od tego kogo zapytasz.
 12. Zapłaciły hyip/revshare kwiecień 2019

  Omega - wypłata z 19.04.2019r. (3200BB = 3200 Euro ~ 13 760zł)
 13. Import towarów z Chin.

  Wszystko jest zależne od ceny i dostawcy. Chińskie nie znaczy gorszej jakości, a kolega wyżej pytał konkretnie o samochód i to rok temu, więc już zapewne dawno go posiada. Specjalnie nabicie postu?
 14. I uzyskałem odpowiedź, że korzystając z takich samych metod, mamy takie same informacje - te udostępniane w sieci, które są wybrakowane. W momencie gdy natomiast mamy daną informację, której nie znajdziemy w sieci, nie mamy jak poprzeć swojej tezy, czy też założenia, stąd jak wyżej, pozostaje tylko słowo przeciwko słowu.
 15. Tak samo jak i bitmarket, tylko w związku z brakiem regulacji kryptowalut w Naszym kraju
×