Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
wiesiek2

Forumowicz
 • Content count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About wiesiek2

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Brak odpowiedzi

  ale zmiana hasła nic ci nie da, nie ważne jak trudne bedzie z chwila gdy usuniesz swój mail byle Janusz może otworzyć nowe konto o takiej samej nazwie i przejąć konto w pare chwil przez reset hasła Także podstawa to zmiana email, a dodatkowe formy zabezpieczenia to dogadanie sie z administracja i zablokowanie konta oraz użycie wystarczającego trudnego hasła odpornego na BF.
 2. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  no 6 postów było 1 grudnia a potem długie nic do dzisiaj :-D
 3. http://5zeta.pl http://3zeta.eu
 4. Darmowy hosting

  5v jest całkiem interesujący ale ostatnio pojawiły się doklejane reklamy popup: http://5v.pl/robot.js Mieli też ostatnio większą awarię trwającą parę tygodni gdzie strony nie były dostępne lub jak były to nie poprawnie działały nawet proste skrypty php. Cała reszta się zgadzam główne atuty: krótka prosta domena, dużo miejsca, brak limitów.
 5. Czary mary-hokus-pokus

  i co w lasce i pod dywanem jest nóżka z platformą na której siedzi?
 6. Czary mary-hokus-pokus

  czary?
 7. Ile za VPSa

  chodzi mi o podstawowe parametry na "papierze" np.: hekko: 5 GB SSD 512 MB RAM arubia: 1 GB RAM 20 GB SSD Storage a który jak bardzo ważny to już zależy od konkretnych zastosowań, np. niewielki serwis powiedzmy zajmuje 1 giga miejsca na dysku i nie spuchnie dużo z czasem to te 5giga czy 20 bez znaczenia bo i tak się zmieści. Bardziej ważne będzie żeby był możliwie szybki dysk ssd. Przy okazji to te 5GB bardzo skromnie jak na vps, mój darmowy ma 20GB.
 8. Ile za VPSa

  w arubacloud za 4zl mają ponad 2x lepszy, minus tylko że nie mają polskiej lokalizacji. Przez 2 mcy można testować za free. Widziałem gdzieś jeszcze zagraniczny hosting za 5$ na rok mini vps 256mb ram, tylko nie pamiętam nazwy, może ktoś się spotkał bo przydał by mi się taki.
 9. [SCAM] SURF FENKA-www.surf.fenka.pl

  http://www.prokuratura.opole.pl/Rzecznik-prasowy/Akt-oskarzenia-w-sprawie-wyludzenia-mienia-znacznej-wartosci-za-posrednictwem-portalu-internetowego.html ciekawe czy Kamilka też targają za to że palce tam maczał
 10. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Ja na jednym z surfów zanotowałem wejście z TM ale 22-ego http://smages.com/images/pic201mjm.png więc modlić się bo to cud!
 11. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  MariuszJosef, przerwa była konieczna bo janusze z tm kopiowali baze danych, wkrótce pojawi się hyipforum.plus namawiający do krucjaty, reinwestycji i banujacy niewiernych.
 12. no ja tak samo, a co to z refa dostaje się gdy ten wypłaci czy na bieżąco z urobku?
 13. ja czekam prawie 2dni i dzisiaj pojawiło się info: Withdraw taking more than 24 hours? We have 76174 users requesting 20000+ withdrawals per day creating high network load, but we only able to process 1000 withdrawals per day. To optimize load we introduced priority system! If you want your withdrawals to become low priority and confirm faster please upgrade BitMiner to V1.1 or wait ~30 days until your withdrawals are processed in lower priority. Your current priority: Lowest Pewnie podpucha żeby więcej wydoic :-D
×