Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
MichaelloClass

Forumowicz
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About MichaelloClass

 • Rank
  Nowicjusz

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://creatos.pl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Ł
 1. Prawda o MLM - czy warto?

  Ja uważam, że nie można wszystkich MLM wrzucać do jednego worka. Zwyczajnie są lepsze i gorsze programy, tak jak ze wszystkim... Może autorowi tego kwejka ktoś za dużo obiecał, albo trafił nie do tego MLM co trzeba. Jednego jestem pewny. W większości MLM liderzy za dużo obiecują.
 2. Najlepiej za pamięci zablokować możliwość przychodzenia płatnych wiadomości na swój telefon.
 3. Sens inwestycji w mieszkanie

  zastanawiałem się nad kupnem, bo tam akurat były tam niedrogie mieszkania, jednakże ciężko byłoby zarządzać nim po powrocie, ponieważ jest to 200 km od mojego miasta.
 4. Sens inwestycji w mieszkanie

  Na logikę jest tak jak piszesz, ale 2 lata temu miałem staż w większej firmie produkcyjnej poza moim miejscem zamieszkania. Musiałem wynająć coś na 4 miesiące, w miejscowości mającej 15 tyś. ludności. ZA NIC NIE MOGŁ
 5. Sens inwestycji w mieszkanie

  Mieszkałem rok we Francji i nasze ceny mieszkań nie były nawet zbliżone w 1/4 do tamtych cen - a przeglądałem tamtejsze ogłoszenia
 6. zwyczajnie dużo osób pierze pożyczki na to, żeby gdzieś wyjechać ze znajomymi - wydaje mi się, że to właśnie o to chodzi
 7. Jestes nowy na forum? Przedstaw sie w kilku slowach

  witam, już trochę korzystam z forum, ale zapomniałem się przedstawić Dopiero zaczynam się interesować hyip
 8. Sens inwestycji w mieszkanie

  W tej chwili trochę tanieją. Program rodzina na swoim, podtrzymuje jedynie sprzedaż mieszkań nowych, ponieważ tylko takie można kupić uczestnicząc w tym programie. Myślę, że w najbliższych latach nie będzie drastycznego spadku cen mieszkań, cena będzie się zmniejszać ale bardzo powoli.
 9. Podziałajcie trochę w programach partnerskich. W pierwszych miesiącach może i nie da za dużo się wyciągnąć, ale później zyski są nie najgorsze.
 10. [SCAM] Cashsurf - Cashsurf.pl

  mi nie działa, ale jakiś czas temu widziałem chyba ten serwis wystawiony na allegro
 11. Sens inwestycji w mieszkanie

  Opłaca się wynajmować mieszkanie. Tylko jeżeli kupujemy je za kredyt, to trzeba bardzo uważać, żeby nie mieć zbyt dużo miesięcy przestoi. Po kilku takich miesiącach, kiedy nie będzie chętnych na wynajem może okazać się, że nie mamy pieniędzy na spłatę raty kredytu.
 12. Pomysł na biznes.

  Pamiętam u mnie kiedyś był taki punkt. Normalnie funkcjonował przez kilka miesięcy. Niestety pewnego dnia się zwinął zabierając kasę ludzi, którzy wpłacili pieniądze do przelania w ostatnim miesiącu.
 13. Prawda o MLM - czy warto?

  W MLM nawet zbudowanie struktury nie gwarantuje sukcesu, żebyśmy zarabiali musi być ona ciągle aktywna. Jest to bardzo trudne. Jednakże jak się uda, to zyski są bardzo duże.
 14. [SCAM] MTW - polska odpowiedź na GPC - www.grupamtw.pl

  Poczytałem trochę i muszę przyznać, że nigdy nie korzystałem z tego typu piramidek - i raczej nie skorzystam
 15. Gdzie kupić domenę?

  Jeżeli wracamy do tematu forum, to ze swojej strony polecam zdecydowanie Aftermarket. Cena, oraz duża swoboda w zarządzaniu domeną bije wszystkich na głowę.
×