Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
sp6vxh

Forumowicz
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About sp6vxh

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  dolnośląskie
 1. Dobra, dość pierniczenia, czas coś z tym zrobić, a konkretnie - odzyskać kasę. Mam kilka złotych kont i sporo środków do odzyskania. Chętnie się podzielę z kimś kto te pieniądze wyciągnie. Propozycje? A może zbiorowo zgłosimy się do jakiegoś dobrego prawnika który przytuli ładnych kilkadziesiąt tysięcy euro za odzyskanie naszych pieniędzy?
 2. Gdy startowałem z SiteTalk i Unaico (numer mojego konta to 73555 więc było to już jakiś czas temu) można było opcjami handlować na giełdzie wewnętrznej bez żadnych warunków. Plastikowa karta płatnicza którą dostałem do ręki była akceptowana na stacjach paliwowych i w supermarkecie bez żadnych problemów. Mogłem sprzedać opcje, przelać środki na kartę i wybrać pieniądze w bankomacie bez jakichś wielkich problemów czy oszałąmiających prowizji. Mało tego - mogłem zaprosić kogoś na kawę, opowiedzieć mu o Unaico i za kawę zapłacić kartą płatniczą Unaico - lepszej reklamy nie trzeba było. Mogłem pokazać giełdę wewnętrzną na laptopie, mogłem wytłumaczyc przyszłemu inwestorowi wszystkie zależności w kilka minut. Były w miarę proste i nie obciążone zależnościami że muszę kupić coś żeby ktoś mógł sprzedać akcje. Nie musiałem nic! Zachęciłem tym kilka osób, wszyscy założyliśmy złote konta. Niektórzy wycofali zyski (albo choć inwestycje) gdy nie było z tym problemów, inni uwierzyli w zapewnienia że opcje to pikuś, a akcje to będzie coś. No i dziś boję się od tych osób odbierać telefony bo nie umiem im wytłumaczyć co się dzieje z ich pieniędzmi. Nie umiem wytłumaczyc nawet samemu sobie. Dziś użytkowników są miliony, kont opłaconych setki tysięcy, transakcji handlowych multum, wartość firmy chyba rośnie. Powinienem więc już być bogaczem. Jestem??? Gdy było nas 75 tysięcy mówiło się że program już wkrótce będzie znany bo będzie nas sto tysięcy. Wktótce było nas dwieście tysięcy i czekaliśmy na pół miliona. Po przekroczeniu miliona poleciało błyskawicznie, ale wciąż mówimy że program jest mało znany, choć ilość kont jest porownywalna z niewielkim państwem. Coż więc robić aby był znany? Obracam się wśród ludzi którzy mają dobre dochody ale czasu niewiele. Źadna z tych osób nie posiada konta na facebooku. Wiem że ciężko w to uwieżyć , ale są to ludzie którzy o swoich problemach gastrycznych nie mają potrzeby opowiadać całemu światu. Po przykrych doświadczeniach z ZUS i innymi instytucjami obiecującymi spokojna finansowo starość, zdecydowali się na dywersyfikację inwestycji i próbują zwyczajnie zainwestować w wiele różnych, małych projektów w nadziei że chcoć część z nich się nie przewróci i przyniesie jakieś zyski za kilka lat. Schemat jest prosty: wpłacam jednostkę pieniędzy, czekam kilka lat i jeżeli firma odnotowała sukces (wzrost wartości) wypłacam półtora czy też dwie jednostki pieniędzy. Czy ST mieści się w tym schemacie?
 3. Wszystko fajnie, ale co z giełdą? Jestem typowym pasywnym inwestorem który kilka lat temu założył kilka płatnych kont. Nie chcę aukcji, loterii, zakupów, zapraszania, ogłaszania swiatu swoich problemów zdrowotnych ani polowania na "okazje". Zainwestowałem, teraz chciałbym odzyskać to co włożyłem. Miały byc zyski, ale pies to trącał - tylko odzyskać to co włożyłem... Jak to zrobić? Jest na to jakaś szansa? Jakakolwiek? W tym życiu???
 4. Dziękuję za wyjaśnienia. Sądzę że sytuacja się powtórzy i to niejednokrotnie. Dla nas zysk kilkuset euro to szczyt marzeń i powód aby trąbić o tym na cały kraj, zaś dla firmy.... No cóż - dla firmy to dosłownie nic. Biorąc pod uwagę że wygenerowana w ten sposób reklama spowoduje natychmiastowy napływ świeżej krwi i wpływ gotówki do firmy - czysty zysk. Rok temu miałem już wszystko zatwierdzone w MLDS, tak więc czas finalizować sprawy zaraz po sprawdzeniu czy nic nie uciekło... Gdy tylko będzie się można zalogować na OPN..... Piszą że już wkrótce.... Jeszcze raz serdecznie dziękuję za informacje.
 5. 10€. od każdej operacji kupna sprzedaży niezależnie od kwoty?? A jeżeli zlecenie obejmuje zakup od kilku sprzedających?
 6. Jeszcze pytanie odnośnie faktycznych kosztów dokonywania transakcji... ile kosztuje utrzymanie konta maklerskiego? Jakajest prowizja za sprzedaż - kupno akcji? Od czego płaci się podatek? Czy opłacenie podatku na Cyprze zwalnia nas od podatków w kraju???
 7. Dziękuję za odpowiedź. Posty oczywiście przeczytałem - troszkę mnie jeszcze przeraża uboga oferta produktówi i zaporowe (w moim odczuciu) ceny usług, ale wierzę że to tylko stan przejściowy. Jako że mam kilka kont z przydzielonymi akcjami STC oczywistym jest że najbardziej interesowała mnie możliwość obrotu tymi akcjami, a właściwie możliwość ich spieniężenia. Na platformie OPN w prawym dolnym rogu podana jest ilość akcji ST i ich wartość przy założeniu... No właśnie: skąd taka kwota? Akcje musiały by kosztować około 2 euro.... Nie pamiętam po jakim kursie nastąpiła zamiana opcji na akcje (było to dość dawno temu) ale po tej operacji giełda wewnętrzna (giełda opcji) załamała się i tak pozostało do dnia dzisiejszego - ilość osób chcących sprzedać opcje jest kilkadziesiąt razy większa niż ilość chętnych do kupna.... Piszę o giełdzie wewnętrznej bo swojego czasu nieżle na tej giełdzie zarobiłem - pieniądze można było wtedy bardzo szybko wyciągnąć za pośrednictwem karty Towah, teraz próbuję sprzedać choć kilka opcji na giełdzie wewnętrznej i jest to praktycznie niemożliwe.... Moje pytanie dotyczy wiarygodności operacji na giełdzie akcji. Wiem że jest to giełda "urzędowa", a nie wewnętrzna, chronią nas prawa itd., ale czy ktoś już wycofał pieniądze? Ile faktycznie kosztuje granie na tej giełdzie (utrzymanie konta, opłaty za zakup i sprzedaż akcji, inne koszta), ile kosztuje wycofanie pieniędzy.... W chwili obecnej ilość akcji w obrocie jest tak mała że manipulowanie ich ceną jest banalnie proste - grupa dwóch trzech użytkowników może w ciągu kilku dni wywindować cenę do kilku euro.... Wystarczy do tego celu sprzedaż i zakup kilku - kilkunastu akcji.... Czy warto się nad tym zjawiskiem rozwodzić? Ostatnia sprawa - dziś nie mołem się zalogować na OPN - wyskakiwał mi poniższy komunikat. Też tak macie? 502 Bad Gateway nginx/1.0.15
 8. Szanowni koledzy... Co z tym filmem??? Przyznam szczerze że niewiele z tego wszystkigo pojmuję. Zarejestrowałem się biznesowo w Sitetalk/Unaico w 2010 roku z 5-cio cyfrowym numerem, kiedy jeszcze facet po studiach technicznych był w stanie to pojąć. Traktowałem Sitetalk/Unaico jako inwestycję długoterminową... I czekałem. Teraz chciałbym coś ruszyć, coś podziałać, coś zarobić, a przede wszystkim pomóc osobom (które zachęciłem do wykupienia pakietów biznesowych po 2000 euro) w odzyskaniu włożonych środków. Od jakiegoś czasu nie dostaję już żadnych maili od OPN, nie mogę też uzyskać żadnych wartościowych informacji od swojego sponsora, który osiąga kolejne diamenty w Kyani. Chętnie zacząłbym budować strukturę w oparciu o swoje konta (rejestracja, darmowy, signin, sp6vxh itp) albo zbudować nową w innym miejscu sieci. Jak to jednak zrobić nie angażując dodatkowych środków? Gdzie zdobyć solidną wiedzę któą można później przekazać potencjalnym członkom społeczności Sitetalk??? Kiedy będzie jakieś spotkanie/szkolenie w Polsce? Pozdrawiam, Arek.
×