Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Flamberge

Forumowicz
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Flamberge

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. 20% i bezpieczne, wygląda jak oksymoron, ale widać nie każdy ma co do tego obawy
 2. Monety czy sztabki inwestycyjne?

  Przyłączę się do dyskusji, całkowicie się z tym zgadzam, kupuję od dawna srebrne jedno uncjowe monety, czyste srebro bez wartości numizmatycznej. Srebro wg wielu jest niedowartościowane i będzie ostro zwyżkować.
 3. Mity, w które ślepo wierzymy

  Te biorezonatory to nie jest wymysł Taratajcia, on to tylko je produkuje na skale przemysłową. Wiem coś o tym bo znam kogoś kto takowy kupił. Trochę się tym interesowałem i nie spotkałem osoby, której ten biorezonator nie pomógł. Zeby było jasne ja nic nie reklamuje. na monitorze polskim można poczytać masę komentarzy.
 4. [SCAM] Unidollar - 37% przez 3 dni - Unidollar.net

  Dzieki, tę cześć rozumiem, problem polega na zasileniu konta na PM, nie wiem jak to zrobić i czy dobrze czytam ze minimum to 300 USD.
 5. [SCAM] Unidollar - 37% przez 3 dni - Unidollar.net

  Czesc jestem tu nowy i chcialbym zainwestowac w ten program, czy ktos moglby mi pomoc z perfectmoney poniewaz nie korzystalem jeszcze z tego serwisu. Zarejestrowalem sie tam ale nie wiem jak mam przelac srodki by moc skorzystac z nich w unidollar.
×