Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kropek

Forumowicz
 • Content count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About Kropek

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska

Recent Profile Visitors

419 profile views
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Cześć, Dzisiaj (16.10.2019) dostałem pierwszą wypłatę od 04.07.2018 kiedy to otrzymałem ostatnią spłatę jednej z pożyczek. Od czerwca 2019 komornik próbował ściągnąć pieniądze i dzisiaj otrzymałem wypłatę więc ciągle działają PS Byłem zupełnie bierny, nie jeździłem na spotkania ani nigdzie nie dzwoniłem.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  ^^ Ale co według Ciebie jest oszustwem? Tak, również jestem inwestorem, również mam pożyczki w cesji. Mało tego, tylko takie pożyczki mi zostały.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie jedna z pożyczek praktycznie od razu po otrzymaniu zwrotnego listu z PZ otrzymała status "Przygotowanie dokumentów do pozwu".
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  W kontekście rozmów odnośnie tego czy warto iść do TV. Według mnei to jedna z gorszych możliwości, ponieważ to nie my zostaniemy uznani przez społeczeństwo i media jako pokrzywdzeni tylko wszystkie osobie, którym pożyczyliśmy nasze pieniądze. My zostaniemy okrzyknięci jako krwiopijcy, którzy chcieli się na biednych ludziach wzbogacić.
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie dzisiaj 1 spłata. Termin zgodnie z harmonogramem był na wczoraj więc kasa spływa.
 6. [Pro-Zysk] Zarządzanie kontem - wsparcie

  ^^ Napisz do nich @ z pytaniem i już.
 7. [Pro-Zysk] Zarządzanie kontem - wsparcie

  Również długo czekałem na nową ofertę, dlatego wysłałem maila z zapytaniem czy wszystko jest OK. Odpowiedzieli mi tradycyjnie - bardzo szybko. Myślę, że PZ się nie obrazi jak wkleję otrzymaną odpowiedź:
 8. [Pro-Zysk] Zarządzanie kontem - wsparcie

  Panie i Panowie, czy ktoś z Was posiada gotowy arkusz kalkulacyjny do liczenia zysku oraz innych analiz w ramach PZ? Jeśli tak to proszę o kontakt.
 9. [Pro-Zysk] Zarządzanie kontem - wsparcie

  ^^ Precyzując - 2 dni przed dniem spłaty 3 raty.
 10. [Pro-Zysk] Zarządzanie kontem - wsparcie

  U mnie dzisiaj pojawiła się opcja, o której dyskutowaliśmy. Źadne komunikaty się nie pojawiły z informacją, że mogę skorzystać z odsprzedaży pożyczki.
 11. [Pro-Zysk] Zarządzanie kontem - wsparcie

  U mnie na 8-10 pożyczek 1 jest w windykacji. Chociaż znajomy przy pierwszych 3 pożyczkach 2 miał czerwone Napisz do nich maila bo tutaj rzadko odpisują... Nie ma... Dlatego nie rozumiem komu zależało i po co żeby samemu decydować?
 12. [Pro-Zysk] Zarządzanie kontem - wsparcie

  Po wysłaniu maila do nich błyskawicznie otrzymałem odpowiedź: I kolejna odpowiedź od PZ
 13. [Pro-Zysk] Zarządzanie kontem - wsparcie

  Zastanawiam się jak powinno wyglądać rozliczenie podatku od zysku: 1. Do mojego kolegi dzwonili ostatnio z US i powiedzieli, że powinien to rozliczać jako firma. 2. Mój doradca podatkowy również stwierdził, że taka działalność zalicza się pod prowadzenie firmy...
 14. Osobiście nie przepadam za www.networkmagazyn.pl ale popełnili taki oto wpis:
×