Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
qbazz

Forumowicz
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About qbazz

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. pytali dość szczegółowo o datę wydania kto brał w nim udział czy nie był filmik powiązany z innym kontem czy nie doszło do kopiowania jeżeli tak po czyjej stronie była racja w rozwiązywaniu sporów przez YT czy zostało zaznaczone uznanie prawa autorskiego lub czy znam osoby które są na tym filmie i czy mam z nimi kontakt moim zdaniem pytania dość wybiórcze ale np pytania dotyczące sporów na YT dotyczące uznania prawa autorskiego miały pewne potwierdzenie w rzeczywistości więc w jakimś stopniu były ich pytania wiarygodne
 2. pozwolę sobie zacytować ich odpowiedz ,, How are you? Thank you for choosing CoIntellect. Contracts can be purchased with Credit Card or Bitcoin. Should you have any other questions feel free to ask, we are happy to help you with your mining experience. Have a wonderful day! Regards, Kristine. CoIntellect Staff, Customer Support and Sales, CoIntellect. CoIntellect.com | mining done right |" prosto z mostu tak i tak bez rozpisywania się powiedzieli to co już wiedziałem tak że troszkę odpowiedz po łebkach na odczepkę wydaje mi się również nie odpowiedzieli czy będą plany jakichkolwiek innych procesorów płatniczych wprowadzić.
 3. Witam od jakiegoś czasu jestem w Rumble i muszę przyznać wam jedno OPŁ
 4. ja się pytałem supportu na temat ewentualnych płatności z procesorów konkretnie o paypal, płacą na niego to czemu nie przyjmować płatności ale, odpowiedź nie konkretna i omijająca ten temat w sumie i wiem to co wiedziałem karty lub bitcoiny, jak będę inwestował to zobaczę kartą jak nie przejdzie będę musiał jakoś nabyć bitcoiny
 5. a jak tam inwestycja peperroniss? Wszystko sprawnie płaca ? bo zastanawiam się nad startem od demo i w górę ogólnie czekam za jedną wypłata ponad 1000$ i nie wiem czy nie nabyć - DEMO -3 pakiety Starter
 6. Neobux - neobux.com

  ma ktoś jakąś strategie i czy nadal opłaca się wchodzić do neo ?
 7. DUBEL http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/12017-cointellectcom-zarabiamy-przy-wlaczonym-kompie/?hl=cointellect
 8. a ktoś może mi pomóc jak dokonać tej wymiany i jak wypłacić wymienione konkretnie dogiecoin na btc i wypłacić btc na mój portfel?
 9. a ja mam inne pytanie gdyż zastanawiam się nad inwestycją no n start 100$ - 170$. W ile się z reguły zwraca inwestycja,a kiedy zaczyna iść ROI ? jakiś przykład? ile dni klikania żeby inwestycja się zwróciła ?
 10. wbiłem 3 lvl prawie 4 zamierzam długo grać dla waszej informacji
 11. to moze bocik na premium ?
 12. może i cos w tym jest ale ... czy to że kowalskiemu zarejestrowały sie 3 osoby na zaproszonych 1000 osób oznacza że sie bardziej wysilił od tego któremu się nikt nie zarejestrował na 2000 poleceń ? to że ktoś się zarejestruje znaczy że tego chciał nie zmusisz ludzi :/ a to nie oznacza że się mniej stara.
×