Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

1szymon4

[Faucet] Free Bitcoin - darmowe bitcoiny co godzinę - www.freebitco.in

Recommended Posts

14 godzin temu, pepperoniss napisał:

Konia z rzędem temu, kto wyjaśni jaki cel i sens ma ten manewr jeśli założymy, że admini nie obciążają tych środków żadnym ryzykiem. Tymczasem na stronie tej nie ma na temat przeznaczenia tych środków ani żadnych dowodów ani nawet żadnej legendy.

To jest nie prawda. Na stronie jest opisane przeznaczenie środków i administracja nimi. Wystarczy wejść w zakładkę EARN BTC i przeczytać od góry do dołu cały tekst. Jest tam wyjaśnione w jaki sposób freebitco.in pozyskuje środki na opłacenie interesów od depozytu. Jest przedstawione uwiarygodnienie tego co tam jest napisane. Sami twórcy zwracają też uwagę na to, by im nie ufać tylko na słowo, a zacząć od mniejszej sumy. Są dołożone starania, by postrzegać, iż intencją serwisu jest prowadzenie długotrwałej rentownej działalności.

Oczywiście to wszystko nie stanowi gwarancji wypłacalności, ani nie ma tam mowy o zabezpieczeniu legalnym środków.

Intencji administratorów serwisu zaś nie znam, nic nie wiem o tych osobach. Nie ujawniają oni swojej tożsamości. Nie ma wskazania czy i jaka to jest firma, w jakim kraju działa.

Nie jest to też portfel kryptowalut.

Pewnym zagrożeniem dla użytkownika jest brak samokontroli i możliwość użycia swojego depozytu, w którejś z gierek.

Brak legalnego zabezpieczenia, tudzież nie posiadanie wyłączności na klucze prywatne (w ogóle te nie są użytkownikowi dostępne) i łatwość z jaką można sprzeniewierzyć depozyt są to główne argumenty przeciw trzymaniu większej sumy na tej stronie.

Przyznaję rację @pepperoniss

15 godzin temu, pepperoniss napisał:

Natomiast niewielki naliczany profit, płaski, jednopoziomowy system referencyjny odciągają uwagę od ewentualnych niecnych zamiarów adminów.

Faktycznie, jest legenda :) 

Kompletnie - a zdarza mi się to dość rzadko - zapomniałem o niej. Pewnie dlatego, że praktycznie tam nie zaglądam. Ale pamiętam, że rzeczywiście ją dawno, dawno temu czytałem.

No cóż... Biję się w piersi...

Natomiast co do legendy...

Dowód zamieszczony na stronie nie dowodzi posiadania puli wydobywczej a już lecz jedynie posiadania klucza prywatnego do adresu. I tylko tyle.

Wpłaty, które docierają na ten adres w żadnym razie nie wyglądają jakby docierały z poola. Szczególnie zastanawiające jest to, że transakcje przychodzące na ten adres nie mają źródła w wydobytej monetcie lecz na transakcje składa się zwykle wiele drobnych monet z wielu adresów. Zresztą samo saldo adresu jest też praktycznie zerowe.

Poza tym - tym razem już w pełni - podzielam Twoją analizę dotyczącą depozytów w tym projekcie.

• Like 1

Czyżby właściciele kombinowali coś? Właśnie próbowałem się zalogować na konto. Znam dobrze swoje hasło, a tu zonk. Więc w końcu zresetowałem je, po czym zachodząc na konto widzę wyzerowane saldo...
Co ciekawsze, wylogowałem się i ponownie próbowałem zalogować (na nowe, zresetowane już wcześniej hasło... i nie mogę się zalogować. :)
Kolejne resety nie dochodzą na pocztę mailową.
Nie wiem, może tylko u mnie jest jakiś problem (hakier jakiś, czy cuś). Z mej strony odpuszczam ów kranik, i pomyśleć, że kiedyś planowałem założyć tam drobną "lokatę" :D

Zbyt dużej frajdy z tego freebitco.in nie było. Moim kryterium, które może dawać jakieś nadzieje na uczciwe prowadzenie tego typu strony jest pojawienie się płatnych ofert do wykonywania w serwisie. Freebitco.in raczej tego nie miał/ nie ma, dlatego też odpuściłem sobie ten kranik, bo zysk z niego był poprostu w obecnych czasach marny. Ale nie zawsze obecność takich ofert musi świadczyć o całkowitej uczciwości, ale daje to pewne nadzieje w każdym razie. Obecnie jestem w satoshihero i jestem bardzo zadowolony, chociaż swego czasu ponoć ten kranik się zescamił i to na początku, bo komuś się wyzerowały naliczenia i nie otrzymał wypłaty. Dałem jednak mu szansę i nie jestem jak do tej pory zawiedziony.

4 godziny temu, kusmider napisał:

Czyżby właściciele kombinowali coś?

Umnie działa jak działał. 

Sugerowałbym kontakt z adminamii.

Admini nie odpisali. Zauważyłem natomiast, że zmieniono mi procent w rubryce: "10.4870% achieved towards the next". Miałem poniżej 8 procent, no to wyzerowali saldo, ale podnieśli ów procent. :-O

Parę dni temu znowu nie mogłem się zalogować na konto, i ponownie zresetowałem hasło. I znowu wyzerowane saldo (grosze, bo tylko ok. 100 satoshi). Tym razem nie wykluczam, że ktoś zhakował mi hasło i próbował szczęścia albo w loterii, albo w ruletce. 

Zmieniłem hasło na zupełnie inne, niż kiedyś. Zobaczymy. :)

Posted (edited)

Od niedawna jest subskrypcja i codziennie email z linkiem na 1 kręcenie kołem fortuny. Fajne nagrody wypadają. Do tej pory otrzymałem 50 satoshi, 500 satoshi, 5000 satoshi, 50 losów do loterii, 50 reward points.

Edited by Redix

Na stronie jest w trakcie wprowadzania stawianie (stake) tokena FunFair (FUN). Użytkownicy, którzy postawią od 2,5k do 500k tokenów otrzymają korzyści: cashback, większy dzienny interes od BTC, kilkanaście dziennych kręceń kołem fortuny. Wszystko jest szczegółowo opisane na stronie.

Freebitco.in w pewnych odstępach czasu wprowadza nowe możliwości działania i za każdym razem jest to robione fachowo.

Dodatkowym efektem jest wzrost ceny tokena FUN w ostatnim czasie, który z dużym prawdopodobieństwem będzie kontynuowany.

7 minut temu, Redix napisał:

Dodatkowym efektem jest wzrost ceny tokena FUN w ostatnim czasie, który z dużym prawdopodobieństwem będzie kontynuowany.

Raczej nie dodatkwym a głównym :) 

Bądź co bądź profity z udziału w samym freebitco.in ostrzegane moga być przy znaczbym zangażowaniu w FUN.

Dla jasności - co warto podkreślić ze względów bezpieczeństwa - w istocie obecna akcja robiona przez freebitco.in nie polega na fizycznej sprzedaży tokentów lecz w rzeczywistości jest sprzeddażą obietnicy wypłłaty ich w przyszłości na żądanie nabywcy. W wyniku "zakupu" uczestnik nie otrzyma tokenów lecz jedynie zapis na stronie organizatora. 

To o tyle dziwne, że FUN jest tokenem na ERC, więc w zasadzie nie powinno być probleemu z jeego fizyczną dystrybucją wśród subskrybentów. Obecnie nie ma też nie ma żadnych dowodów na to, żee freebitco.in jest w posiadaniu sprzedawanych tokenów ani też czy obecna akcja tworzona jest we współpracy ze społczenością FAN czy tez to samodzielna inicjatywa zespołu freebitco.in.

Odicjalne informacje teamu freebitco.in TUTAJ.