Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

1szymon4

[Faucet] Free Bitcoin - darmowe bitcoiny co godzinę - www.freebitco.in

Recommended Posts

Ile najwięcej wypłacaliście z tego kranu? Nie banują za przekroczenie jakiegoś limitu? Albo za zbyt szybkie pomnażanie "w ruletce"?

Podwoiłam satoshi ze 100k do ponad 200k i się zastanawiam czy przestać czy jechać dalej :D

w końcu przegrasz ;) ale jak się czujesz mocna to graj dalej, z wypłatą nie powinno być żadnego problemu :) 

Saldo konta 0.01609901 po zleconej wypłacie 100k + 400 opłata za manual. Startowałam z saldem 100k, konto wciąż aktywne, zobaczymy, czy dojdzie wypłata. Wiwat ruletka :D

Ja co tydzień mam ponad 300 biletów i więcej ale niestety jeszcze ani razu mi się nie udało... jest tylko 10 miejsc płatnych a użytkowników naprawdę sporo więc szanse są znikome :)

5 godzin do losowania zwycięzców w loterii, mam już ponad 750 biletów a główna nagroda to ponad 2.5 BTC... czuje, że to mój dzień :D

Niestety, nie wylosowali mnie... musiało im się coś popsuć :D

Zauważyłem od pewnego czasu, że ta "pierwsza nagroda" w co godzinnym losowaniu jest % wyższa niż dotychczas...

cały czas było np.:

500

5000

50000

itd.

a teraz jest:

582

4600

46000

460000

itd.

mam następujące pytania dotyczące wykupu reklam (bannerki za $0,25 llub $0,12)

1) Czy ktoś już wykupywał

a) jak ocenia skuteczność

2) czy żeby wykupić banner reklamowy za 0,12 dolara muszę mieć na koncie 0.01 BTC? - tak jest napisane gdzieś przy próbie przejścia dalej... 

Gdzie można sprawdzić historię Ref Comission albo moich strzałów bo nagle przybyło mi 300 000 satoshi :)

@Bartosz wcale nie, założyłem sobie konto pod siebie i gram na smartfonie, bo stronka fajnie śmiga. Założyłem jednak, że na smartfonie będę rypał do upadłego za każde zarobione pieniądze i... już czekam na wypłatę bo miałem jakoś tak 7 z rzędu do przodu boję się grac dalej..., ale można wygrać nawet kilka bitcoinów bez problemu.

Przyjąłem metodę, że obstawiam sumę równą cogodzinnej wypłacie i jeżeli pierwszy strzał jest dobry to mam jeszcze dwa itd. Nie schodzę nigdy poniżej poziomu wcześniej zgromadzonej kasy. Przerywam kiedy osiągnę 1200 z 300 na godzinę lub po 5 strzałach i czekam na następną wypłatę. Tym sposobem nastukałem 75000 w 3 dni, tj. 0,65 USD :P

"Ojciec" wszystkich kranów wprowadza punkty lojalnościowe które można wymieniać na nagrody (np. iPhone 6S) lub BTC... do wyboru są też różne mnożniki itp.

Poza klasycznym kranem mamy tutaj:

- grę HI/LO

- cotygodniową loterię

- punkty lojalnościowe

- i oczywiście system poleconych

Jest to prawdopodobnie najlepszy kran BTC w sieci :D

W poprzednim losowaniu miałem 1950 ticketów i niestety nic nie wygrałem. Przynajmniej dzisiaj trafiłem lucky number 9971. Zawsze coś  :D

Dzisiaj pozytywnie mnie zaskoczyli.

Grałem sobie grałem, aż tu nagle wczoraj wieczorem pojawił się komunikat, że moje IP zostało zablokowane.

Nie używam proxy, VPN ani niczego innego, więc napisałem do supportu.

Nie czekałem nawet 24h, a oni odpisali mi, że IP zostało dodane na whitelist.

Wyrazili też nadzieję, że im wybaczę i będę dalej grał :D

Szkoda, że nie wszyscy tak fajnie podchodzą do użytkowników swoich systemów.