Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Guest kuro666

TURBOBIT (witryna w polskim jezyku)

Recommended Posts

Guest kuro666

TURBOBIT

 

Cechy:

 

Serwer oferuje możliwość wrzucania plików do 100Gb.

 

Prędkość pobierania dla free userów wynosi 100kb/sec

 

Nielimitowana powierzchnia do zapełnienia przez zarejestrowanych użytkowników.

 

Download zaliczony z tych państw:

Russia, Ukraine, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Estonia, the USA, Canada, Germany, Spain, France, Great Britain, the Netherlands, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Poland;

 

Za plik od 1500 Mb - 5000 Mb wypłacają 1,5 centa

 

Posiadam shella (przeważnie ładuje pliki 6-8 G)  i ładuje na zagraniczne fora narzazie nie wypłaciłem bo mam 6$ ale na internecie czytałem ze są wypłacali zawsze spróbować można

 

rejestracja

http://turbobit.net - post niezgodny z regulaminem, wymoderowano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum hyipforum.pl

Reprezentuję firmę Turbobit.net, jednego z wiodących serwisów online, który umożliwia użytkownikom wymianę plików. Turbobit.net to projekt, który ciągle się rozwija. Od ponad 4 lat oferujemy wysokiej jakości usługi udostępniania plików oraz korzystne warunki umożliwiające zarabianie pieniędzy.

W tym temacie, będziemy dzielić się informacjami na temat naszych usług i udzielać wsparcia wszystkim użytkownikom, którzy mają jakiekolwiek pytania lub problemy dotyczące działania Turbobit.net.

Uploadując swoje pliki i dzieląc się nimi masz możliwość zarabiania pieniędzy, nasze stawki są wyższe niż u pozostałych wiodących liderów na rynku.

 

73xy.jpg

Proponujemy następujące modele i plany zarobku:

- Mixed - połączenie taryfy, która łączy płatność za każdy ściągnięty plik z taryfą, która oferuje płatność za każde sprzedane konto Premium

 

1uet.png

- Premium Sale - płatność za każde sprzedane konto Premium

Niektóre nasze funkcje i korzyści:

• Sprawiedliwy system naliczania ściągnięć. Liczymy każde unikalne ściągnięcie z Twojego konta. Liczymy nawet niekompletne ściągnięcia i akceptujemy ruch z innych krajów!
• Płatność za ściągnięcie pliku już od 0,5 MB
• Płacimy 60%, 70% a nawet 85% od każdej sprzedaży
• Płacimy do 40% za każde przedłużenie danej usługi.
• Wygodne osobiste konto do pracy z plikami i szczegółowych statystyk zarabiania. Wiele opcji uploadowania plików: multi-upload z poziomu przeglądarki, FTP, URL (zdalny upload z innych stron i dzielenie plików), Torrent.Dla aktywnych i ambitnych partnerów proponujemy dodatkowy dochód:
• Program „Gold Partners“: wszyscy partnerzy którzy konsekwentnie i pomyślnie pracują z Turbobit, stają się naszymi Złotymi partnerami i dostają dodatkowy bonus do 25% od obecnego zarobku.
• 2-poziomowy program: 20% dochodu od każdego wprowadzonego partnera i 5% zarobków od każdego partnera wprowadzonego do nas przez Twojego partnera
• Stworzenie własnego hostingu plików: 10% od każdej sprzedaży z Twojej strony internetowej
• Podpięcie Twojej strony do strony poleconych: 10% od każdej sprzedaży dokonanej podczac przejścia z Twojej strony.

Minimalna wypłata to 10$, którą można szybko i łatwo wypłacić! Oferujemy stabilne wypłaty 3 razy w tygodniu przez WebMoney i raz w tygodniu przez PayPal i Payza. Możliwa również wypłata przez QiWi i Yandex Money.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://turbobit.net/faq

W razie jakichkolwiek pytań i problemów proszę pisać w tym temacie, jestem tutaj by Państwu pomagać

pozdrawiam serdecznie

Edited by TurbobitPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z radością informujemy o nowej funkcji w serwisie Turbobit.net związanej ze ściąganiem torrentów.
Od tej pory przy ściąganiu z torrentów obsługiwane są rownież subfoldery.

Wcześniej, dla wszystkich plików w torrencie, tworzony był tylko jeden folder. Dla wygody naszych użytkowników, usprawniliśmy tą funkcję i teraz przy pobieraniu torrentów zobaczysz całą strukturę folderów.

Funkcja ta działa dla torrentów, które posiadają nie więcej niż 200 elementów.

Zachęcamy do wypróbowania tej funkcji w sekcji "Torrent download"

Czekamy na Wasze komentarze i sugestie.

Z poważaniem,

Edited by TurbobitPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie jak jest w turbobit jak zakupię konto premium? Chodzi o żywotność plików?

 

Jest określony czas 45 dni na darmowym a na premium?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Info od firmy. Jak zapewne wiecie wczoraj, ogłosiliśmy WIELKI Konkurs Poleceń o łącznej puli nagród 50 000 $. Otrzymaliśmy kilka e-maili z tym samym pytaniem. Zapytałeś, czy ten konkurs dotyczy tylko nowych poleconych, którzy zarejestrują się od 29.05 do 30.06 (włącznie), czy też dotyczy również wszystkich poleconych, które już masz w DailyCryptoRevenue Cóż, weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje polecenia. Nie ma znaczenia, kiedy zarejestrowali się w naszym programie. Ważne jest, ile łącznie złożą między 29.05 a 30.06 (włącznie). Będziemy obliczać tylko „świeże depozyty” dokonane w tym okresie przy użyciu portfeli kryptograficznych (finansowanie zewnętrzne), więc depozyty dokonane przy użyciu środków z salda konta (reinwestycje) nie liczą się tutaj. To właściwie odpowiedź na twoje pytanie. Postanowiliśmy trochę „urozmaicić” ten weekend, więc oto kolejna świetna promocja: Każda osoba dokonująca depozytu Silver Plan przy użyciu Ethereum w sobotę i niedzielę (30.05 i 31.05) otrzyma 10% premii za każdy tego rodzaju depozyt. Co to znaczy? Cóż, depozyty Silver Plan wynoszą od 500 do 9999 USD. Każda osoba dokonująca tego rodzaju wpłaty Ethereum w ciągu najbliższych 48 godzin otrzyma od nas kolejny depozyt, który będzie równy 10% ich własnego depozytu. Na przykład, jeśli dokonasz takiego depozytu za 600 USD, wówczas dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 60 USD ETH, jeśli zrobisz to z 1000 USD, dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 100 USD itp. Tylko depozyty dokonane przy użyciu zewnętrznego funduszu (twoje portfele kryptowalutowe ETH) mogą brać udział w tej promocji. Możesz dokonać nieograniczonej liczby depozytów, które będą uczestniczyć w tej promocji, jednak muszą one zostać aktywowane w ciągu następnych 48 godzin, aby zakwalifikować się do bonusu. Znowu chodzi tylko o depozyty Silver Plan. Depozyty w innych planach nie będą się liczyć. Należy również pamiętać, że ta oferta jest ważna tylko w przypadku depozytów dokonanych przy użyciu Ethereum. Wszystkie depozyty bonusowe zostaną dodane do twoich kont w poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.  
  • Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie? Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.   Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków. W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału. W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy: Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.  Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza. Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować. W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest: Cena: 1 000,00 EUR
   Dostęp do grupy:
   Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
   ---- Cena: 2 000,00 EUR Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   ----
   Cena: 4 000,00 EUR Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly. Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.   Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu. ---------- Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego. Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii. Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś. Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.  Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo. Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak: Rocznie ~ 5100€
   Miesięcznie ~ 427€  To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.  Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?
×