Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

eros14

Jak kopać

Recommended Posts

Witajcie, proszę o jakieś informacje jak zacząć kopać te LTC i inne.

Podczas próby podłączenia przez zgminer 3.8.5  wyskakuje powiadomienie "pool setup failed". 

A dane są na 98% wprowadzanie dobrze, czy możliwe że to przez zablokowane porty ? Jak sprawdzić czy w ogóle mogę rozpocząć kopanie, czy nie mam poblokowanych portów.

Pozdrawiam 

Tak zgadzam się z tym zdaniem..

Edited by vojtec

a co powiecie na taki sprzęt   https://www.ehsminer.com/product/asic-scrypt-litecoin-miner-1024-mhs/
jest to możliwe że ma taka moc ten sprzęt ? czy po prostu chcą zebrać hajs i się zawinąć ?

EDIT
a jakie macie zdanie na temat sprzętu od BitMaina ?
https://shop.bitmain.com/productDetail.htm?pid=00020170527035042898QfL59MbG0666

Edited by Lincoln

też tak właśnie myślałem, coś za kolorowo się wydawało
a co powiesz na temat koparki od bitmain ? skłaniam się żeby właśnie ją zakupić ale dopiero dostawa we wrześniu/październiku  a kto wie czy ktoś nie wprowadzi czegoś lepszego

cena zmieniła się dzisiaj bo było 1450 $ a teraz to już ponad 2000$

Z aktualnym wzrostem trudności kopanie wydaje mi sie zdecydowanie nieopłacalne, PoW staje sie coraz większym przezytkiem, zdecydowanie bardziej bedzie opłacalne PoS.

PoS, czyli wchodzi na to, ze bardzie opłaca sie handlować, niż bawić w kopanie?

Kopanie jako takie zasadniczo od dłuższego czasu było na granicy opłacalności acz uważam, że doniesienia o rychłej śmierci PoW są znacznie przesadzone :)

Śmierć może nie, za duzo ludzi w tym siedzi, zeby od tak mozna było zakonczyc ta metode wydobycia :) ale trzeba wyłozyc ogromne ilosc gotówki zeby kopac z zadowalającymi efektami, albo zainwestowac w CloudMining, wtedy troche taniej, bo rachunki za prąd nas nie męczą :)

CloudMining, czyli jak rozumiem kopanie w chmurze, czyli w sieci? trzeba miec do tego sprzęt? jeśli tak to jaki?

Nie, bo cały pic z tymi programami polega na rzekomej sprzedaży mocy posiadanej przez admina programu. Jedyny sprzęt jaki potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu by dokonać płatności i zlecać wypłaty...

Cześć. 

Trochę odgrzebie wątek ale nie mogę znaleźć tych info, może ktoś z autopsji będzie wiedział. 

Otóż za frytki będę miał Antminer L3+. Chciałbym go uruchomić ale jest kilka ale. 

Z prądem problemów nie ma. Nie mój rachunek więc profit cały czas będzie. 

Gorzej, że tam gdzie jest prąd nie ma internetu. 

Wymyśliłem aby wykupić jakiś najtańszy mobilny i to spiąć do kupy. Jednak to generuje te kilka ale. 

Nie mogę znaleźć modemu mobilnego z bezpośrednim łączem Ethernet. W sensownej cenie bo wydanie 500 pln + już słodkie nie jest. 

Jesli by się nie udało takowego znaleźć to czy Antka da się jakoś spiąć z WiFi? 

No i podstawowe pytanie. Czy na takim necie itd to w ogóle będzie działać? 

Za wszelkie rady dzięki. 

Pozdrawiam.