Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Sign in to follow this  
Minu$

Gold Coders

Recommended Posts

Witam,

Od dawna juz czytam i czytam o przeprowadzaniu DD i nie mogę dojść do tego GC. Jeśli sprawdzam domene i na stronie Gold Coders pokazuje mi "licensed" to źle czy dobrze ? Wydaje mi się, że wtedy HYIP wykupił licencję i jest ok, poprawcie mnie proszę jeśli się mylę.

Z tego co wiem skrypt GC może być z licencją (w sensie kupiony) albo bez licencji (w sensie piracki). Tak więc jeśli na stronie Gold Coders pokazuje Ci 'licensed' to na pewno lepiej, bo musieli zapłacić co najmniej te kilkadziesiąt dolarów. Jeśli nie ma licencji (a jesteś pewny, że to GC), to trochę głupio, że oszczędzają taką niewielką kasę, w porównaniu do tej, którą może zarobić porządny HYIP - takie jest moje zdanie  ;)

No dobra, a skąd mam wiedzieć, kiedy skrypt jest autorski ? One wszystkie wygladaja bardzo podobnie... jak dla mnie

Guest puma

...dla mnie też :)...autorski to chyba taki co ma pełno opisów i jest nieczytelny i zagmatfany i nie można znależć jakie ma plany:))), bo jak

plany dają po oczach swoimi procentami to napewno  ponzi i skrypt GC bez licencji:)))

skrypty GC można zobaczyć na tej samej stronie gdzie sprawdzasz licencję, ale to pewnie wiesz...

może ktoś wtajemniczony da jakieś przykłady autorskich ?

Przykładem na posiadanie autorskiego skryptu jest np.RichestotheMax (http://richestothemax.com).(http  Skąd o tym wiem? Bo tak było napisane w opisie programu na paru blogach i forach dotyczących hyipów.Strona programu jest czytelna i działa sprawnie,ale to i tak o niczym nie świadczy bo program przestał płacić po kilku dniach.

Posiadanie autorskiego skryptu wcale nie musi świadczyć o rzetelności i dobrej woli admina.Może, wręcz przeciwnie być zasłoną dymną ukrywającą złe zamiary.Przykładem może być RichestotheMax (http://richestothemax.com),który przestał płacić ludziom już po kilku dniach działalności.

Zadziwił tym chyba nawet obsługujące go monitory z których żaden nie uzyskał wskaźnika wypłat na poziomie powyżej 100%.A o tym,że program ma autorski skrypt dowiedziałem się z hyipowych blogów i forów, bo sam na ten temat wiem niewiele.Myślę,że posiadanie oryginalnego skryptu może być jedynie czynnikiem pomocniczym przy wyborze i akcesie do jakiegoś hyipa.Jeden z najlepszych w ostatnim półroczu (Hyifund)nie ma przecież autorskiego skryptu,ma jeden prościutki,działający 7 dni w tygodniu  plan zysków i wypłat,daje bonus pieniężny przy rejestracji,czyli wszystko to co powinno odstraszyć doświadczonego inwestora, a mimo to  działa skutecznie już na tyle długo,że przyniósł uczestnikom bardzo zadowalające zyski.    

zrobiłem małą analize   :P

na podstawie całej listy scamów wywnioskowałem, że:

66% wszystkich scamów upadłych do tej pory były na skrypcie GC

34% na skrypcie autorskim

3% wszystkich scamów na GC zdołało przekroczyć lifetime 100 dni

5% wszystkich scamów na autorskim skrypcie przekroczyło lifetime 100 dni

wyliczenia wykonałem na 3257 scamach  :rolleyes:

Guest Kot

Gołym okiem widać, że wskaźnik lifetime jest ważniejszy od skryptu. No i tu aż się prosi o następną analizę - ile z tych programów, które przetrwały 100 dni, dociągnęło do dwustu...

te co przetrwały 200 dni i więcej:

z GC: 0,98%

autorski: 2,09%

Guest dyzma

2% to nie za wiele, liczyłem na więcej :-\

iras584 z autorskich ile wynosiosła średnia życia programu.

Chłopaki..... pięknie zaczynają nam się tworzyć nowe statystyki, jest nas tylu.... może uda nam się stworzyć jakiś fajny schemat jak dobrze wybierać HYIP'y, chociaż wiadomo, że potrzebujemy też trochę szczęścia. Przy naszej liczebności, każdy mógłby zrobić małą cząstkę i to wszystko razem połączyć ? Co wy na to ?

Guest Kot

Moim zdaniem nawet te statystyki ukazują od razu, że każdy schemat zawiedzie. Liczy się intuicja i szczęście.

Weźmy chociażby te dane zebrane przez iras584. Tworzymy zasadę: tylko skrypt autorski. Tworzymy drugą zasadę: lifetime minimum 100 dni. No i rozkładamy pięćset dolarów na pięć programów autorskich, które przeżyły dokładnie 100 dni, tzn. my inwestujemy w 101 dniu życia programu. W każdy z nich wkładamy równo setkę. Nie mamy statystyk, jaki jest przeciętny zysk oferowany przez HYIPy, ale przyjmijmy poziom 30% miesięcznie. Powiedzmy, że plany miesięcznie i zwrot principala na końcu. Reinwestujemy.

No i co? Na pięć wybranych przez nas programów do dwustu dni dożywają dwa. Po trzech miesiącach już więcej nie inwestujemy. Mamy z powrotem swoje dwieście dolarów plus sto osiemdziesiąt czystego zysku. W międzyczasie straciliśmy trzysta... Jeżeli miało to miejsce na początku, to jesteśmy w plecy, jeżeli stopniowo, to może udało się po drodze zgromadzić na tyle zysków, żeby wyjść na zero. Jeżeli programy padły pod koniec naszego okresu inwestycji, to jesteśmy na plusie.

Sam schemat niczego nam nie gwarantuje. Kierując się tylko statystykami, możemy równie dobrze być do tyłu, jak i do przodu. Takich rzeczy nie da się zaplanować matematycznie.

Guest subiekt

trzaeba trawfic  w sinusojde ,jak trudno jest to wyczuc wiemy ale przy tych statystykach od irasa to nie mamy szans ,a forum jest nie dla nas ale dla adminow programow ,

jak znalezc odpowiedni program rozpisujac sie w dobrej wierze podajemy jak zrobic odpowiednie DD

i taki admin wie co ma miec jego strona jak ma wygladac  :clap1:

Najciekawsze, że pomimo tej wiedzy adminów ja z góry odrzucam co najmniej 90-95% programów :P

Ale cóż, pozostaje się cieszyć bo gdyby wszyscy trzymali się tych kilku podstawowych zasad przy tworzeniu hyipa, wybory stały by się naprawdę trudne.

2% to nie za wiele, liczyłem na więcej :-\

iras584 z autorskich ile wynosiosła średnia życia programu.

te procenty są tylko poglądowe. mają pokazać stosunek upadłych programów na GC i na autorskim.

to jest procent liczony ze wszystkich programów, nawet z takich amatorskich z bardzo wysokim procentem i beznadziejną grafiką, w które żaden z Was by nigdy nie zainwestował.

Średnią policzę jak do domu wróce  ;)

te procenty są tylko poglądowe. mają pokazać stosunek upadłych programów na GC i na autorskim.

to jest procent liczony ze wszystkich programów, nawet z takich amatorskich z bardzo wysokim procentem i beznadziejną grafiką, w które żaden z Was by nigdy nie zainwestował.

Średnią policzę jak do domu wróce  ;)

Coś długo do tego domu idziesz :D