Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zeluzg

Zarabiara - http://www.zarabiara.pl/

Rekomendowane odpowiedzi

Zarabiara.pl - AutoSurf

728x90_leaderboard.jpg

Zarabiara jak sama nazwa wskazuję oferuje swoim użytkownikom szybki i skuteczny zarobek.
Poświęcając dosłownie 2 sekundy na otwarcie jednej karty możesz zarabiać. Nie musisz już siedzieć przy komputerze, czy bezsensownie klikać w reklamy za grosze. Wszystko odbywa się w pełni automatycznie.

Dla osób prowadzących strony internetowe przygotowaliśmy również świetną gratkę. Już teraz nasza platforma
oferuje polepszenie statystyk. Każdy nasz Klient jest traktowany z osobna, dzięki czemu możemy przygotować specjalnie wyselekcjonowaną ofertę, dostosowaną do ogólnych norm pozycjonowania.

Konto Standard= 10 punkty = 1 odświeżenie strony

Konta GOLD i VIP
Posiadając konto premium za każdą sekundę surfowania otrzymujesz odpowiednie do rodzaju konta większą liczbę punktów.

Konto Gold = 15 punkty = 1 odświeżenie strony

Konto VIP= 20 punktów = 1 odświeżenie strony

Z poleconych:

15% za surfowanie przez tą osobę punkty.

Wypłata:

Minimalna stawka wypłaty wynosi: 
500000 PKT = 10 zł.

Sam jeszcze nie uzbierałem do wypłaty ale w google można znaleźć dowody wypłat.

Czysty link: http://www.zarabiara.pl/

Zapraszam:

http://zarabiara.pl//?ref=47407

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy przy surfowaniu reklam tez Ci antyvirus zglasza ze znaleziono wirusy JS/Clicker??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj,

nic takiego się nie dzieje.  Oczywiscie, nie doradzam wyłączenia antywirusa ale może dodaj wyjątki ;)

Surf ma dość dobre stawki. Lepsze od konkurencji. Jest dość młody i pewnie dlatego chcą przyciągnąć dużo ludzi. No nic trzeba korzystać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a jak z tym surfowaniem jest? w ciagu dnia np? mozna to robic w nieskonczonosc? czy jest jakis dzienny limit?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wbiłem z refka, zobaczymy cóż to będzie :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tragos możesz mieć surfa włączonego ciągle. Na koncie standard masz 10 punktów za odświeżenie strony. Możesz również wykupić pakiet vip ale to tego nie namawiam. Ja się bawię póki co za darmo. Jak uda mi się dozbierać do wypłaty i otrzymam ją na konto to dam znać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ja tez jestem z twojego refka, za darmo poki co, zobaczymy czy wyplaci :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@zeluzg zapisałem się z twojego polecenia , jak będziesz wiedział coś o kontach Gold i Vip daj znać . Strony się odświeżają punkty dodają :) , szukałem informacji o tym programie w internecie podobno wypłaca . ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ja też szukałem nawet kolega wczoraj dostał wypłatę dlatego dodałem temat.

Konto Gold kosztuje - 10 zł na miesiąc.

Konto VIP - 30 zł na miesiąc.

Można wykupić pakiet na tydzien lub na 24 h.

Na razie zbieram do pierwszej wypłaty. Później będę zastanawiał się nad wykupem pakietu.

Edytowane przez zeluzg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moglbys napisac ile Twemu koledze zajelo wysyrfowanie minimum czyli 500000pkt? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

8 dni. Mam nadzieje , że mnie to szybciej zleci z waszą pomocą. Za którą dziękuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma sprawy :) jeszcze jedno pytanie, wykonujesz jakies platne zadania? bo widze ze sa nawet niezle punktowane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja nie wykonuje. Ale płatne zadania to dodatkowa opcja na zdobywanie punktów. Polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisałeś, że:

(...)

Konto Gold = 15 punkty = 1 odświeżenie strony

Konto VIP= 20 punktów = 1 odświeżenie strony

Wypłata:

Minimalna stawka wypłaty wynosi: 
500000 PKT = 10 zł.

(...)

Natomiast na stronie w zakładce "FAQ" jest: 

(...)

Wypłaty pieniężne już od 600.000 punktów !!

Konto Gold = 12 punkty = 1 odświeżenie ramki

Konto VIP= 14 punktów = 1 odświeżenie ramki

(...)

Posiadasz informacje czy to nieaktualne inf., lub odnoszą się do innego źródła zarobków ?

Edytowane przez Dowixs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://www.zarabiara.pl/index.php?w=wymiana

Tutaj jest 500000 PKT = 10 zł

Na standardzie 10 pkt.

Konto VIP podawaja liczbę punktów, za każdą odwiedzoną stronę!
Już teraz otrzymuj dwa razy więcej punktów.

Takie informacje znalazłem na stronie przy zakupie pakietów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie w tej zakładce nic się nie wyświetla, może to z powodu braku rejestracji.

Jeszcze czytając Facebook' a mamy:

10 października

ZMIANA NALICZANIA PUNKTÓW ZA SURFOWANIE!!!!
Witam

Informuje wszystkich iż od 13.10.2013 będzie zmieniona stawka na poprzednią czyli wypłata od 600000PKT - 10 zł.
Do tego czasu zostaje zmiejszona ilość PKT (20000 - 1 zł) do wypłaty aby wszyscy mogli wypłacić pieniądze od zarobionych punktów.
Pozdrawiam

https://www.facebook.com/zarabiarapl

Dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Dowixs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na forum programu znalazłem jeszcze taką informacje w zmianie w regulaminie

W związku z nagminnym "naciąganiem" regulaminu a wręcz łamaniem go przez wielu użytkowników, zespół zarabiara.pl postanowił wprowadzić zmiany i obostrzenia dotyczace wypłacania zarobionych pieniędzy. Ma to na celu zapobiec narażania serwisu na straty finansowe a jednocześnie ochronić osoby prawidlowo zarabiające.

1. każdy użytkownik ma obowiązek wpisanie swojego imienia i nazwiska na swoim koncie. "Twoje konto" - "Twój profil"

2. Każdy użytkownik jest zobowiazany, chcąc wymienić swoje punkty do przesłania na adres zarabiara@vip.wp.pl lub przez formularz znajdujący sie w dziale "płatne zadania" swojego dokumentu potwierdzającego tożsamość - może to być dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna itp. Na każdym z dokumentów musi być widoczne imię i nazwisko (reszta danych może być zasłonieta).

3. imie i nazwisko wpisane w profilu na zarabiara.pl musi sie zgadzać z dokumentem potwierdzającym tożsamość.
Tylko w takim przypadku mozliwa jest realizacja wypłaty zarobionych pieniędzy.

zmiany są wprowadzone automatycznie od 13.12.2013 23.59 po tym terminie nie będzie realizowana zadna prośba o wypłacenie należności bez spełnionych warunków!!!!

W przypadku gdy wszystkie warunki zostana spełnione wypłata pieniedzy nastapi nawet w przeciagu kilku godzin !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, dokładnie jak w/w opisie #MateuszA , by otrzymać wypłatę należy uzupełnić profil i upload - ować dokument potwierdzający imię i nazwisko. Obecnie także należy wkleić na forum programu dowód wypłaty, co jest konieczne by zlecić kolejną. Moja dotarła w niecałe 2-ie godz. od zlecenia na PayPal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w sumie to jest zrozumiałem z potwierdzeniem konta.  Jeżeli nawet informują o tym aby zamazać takie informacje jak numer dowodu osobistego czy Pesel to nie ma problemu ;) Jeżeli ktoś nie ma 18 lat. Niech założy konto na osobę pełnoletnią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj wieczorem wykupiłem konto VIP na 1 miesiąc , można zapłacić online przelew bankowy lub z konta PayPal ja zapłaciłem przelewem z konta bankowego wszystko odbyło się automatycznie i po kilku minutach miałem konto potwierdzone  . Na koncie VIP otrzymujemy 20 punktów za 1 odświeżanie co 10 sekund . :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chyba też się skuszę na pakiet VIP jak są takie pozytywne opinie i dowody wypłat w internecie o tym surfie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koszt konta VIP

24 godziny - 3 zł

1 tydzień - 10 zł

1 miesiąc - 30 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

skusiem sie narazie na pakiet Vip na tydzien, zobaczymy jak to bedzie roslo to ew bedzie na miesiac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@tragos nie zapomnij o potwierdzeniu danych ( imię nazwisko ) ja wysłałem dzisiaj scan i jeszcze mam nie potwierdzone , a zbliżają się święta i może to trochę porwać , jak nie będziemy mieli potwierdzonych danych nie przelejemy zarobionych pieniędzy .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta