Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Inwestuje tam od kilku miesięcy. To młody portal i ciągle się rozwijają. Fajne jest to ze co tydzień dostaje zwrot z inwestycji i bonusy za podpisanie i zakończenie umowy.

pozdrawiam yoogi

firma przedstawia się mało wiarygodnie. Nie ma podstawowych danych odnośnie prowadzonej działalności. Zbyt wiele niewiadomych. 

Witam.

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące funkcjonowania Klubu Inwestorow chętnie udzielę informacji.

Z poważaniem,

Zespół Klubu Inwestorów

Skoro odezwał się jak mniemam admin programu, to prosimy napisać coś o sobie panie Rafale.

Czym się pan zajmuje, jakie ma kwalifikacje, jak nazywa się firma, gdzie jest zarejestrowana i gdzie w Polsce ma siedzibę, na jakich warunkach udziela pożyczek i co ma zrobić potencjalny zainteresowany pożyczką żeby ją otrzymać.

Witam.

Jestem Prezesem Zarządu operatora potralu klub-inwestorow.pl (KI) czyli Społeczne Towarzystwo Inwestycyjne Lew Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS- 0000390667). Z wykształcenia jestem ekonomistą a branżą pożyczkową zajmuje się od 15 lat.

Jako operator portalu jesteśmu pośrednikiem w udzielaniu pożyczek między pożyczkodawcą - inwestorem (PD) a pożyczkobiorcą (PB).

W największym uproszczeniu przedstawię mechanizm:

Do naszego przedstawiciela, który pracuje w terenie zgłasza się osoba zainteresowana uzyskaniem pożyczki. Nasz przedstawiciel dokonuje oceny czy osoba może starać się o pożyczkę. Jeśli decyzja jest pozytywna nasz przedstawiciel dokonuje rejestracji do systemu klienta (PD) i pożyczki, czego finałem jest oferta pożyczkowa pokazana na stronie np.: http://klub-inwestorow.pl/pozyczka/1559.html

Zainteresowany inwestor po uzyskaniu możliwości inwestowania (pełna rejestracja) może "kliknąć" tę pożyczkę i po przelaniu na nią środków staje się stroną umowy (PD).

Operator portalu w imieniu PD podpisuje umowę z PB i wypłaca mu kwotę pożyczki w gotówce do rąk własnych. Po podpisaniu PB rozpoczyna spłatę pożyczki w tygodniowych ratach określonych w ofercie. Odbiór rat od klienta jest księgowany raz w tygodniu. Raz w tygodniu też dokonywane są wypłaty dla inwestorów (PD) (patrz harmonogram spłat http://klub-inwestorow.pl/harmonogram-splat.html

Z tytułu podpisania umowy inwestor otrzymuje bonus w wysokośc ( w przypadku tej podlinkowanej 50 zł) a po spłacie pożyczki przez PB kolejny bonus (w przypadku tej podlinkowanej 50 zł). Z tytułu odsetek PD otrzymuje 4 krotność stopy lombardowej czyli na dzień dzisiejszy 16% w skali roku.

Od razu tłumaczę że te 16% liczone jet od kapitał malejącego bo co tydzień ten kapitał maleje jak klient spłaca ratę.

Wszystkie udzielane za naszym pośrednictwem pożyczki zabezpieczone są wekslem a często wekslem z poręczycielem wekslowym.

Procedurę windykacyjną (listy do klienta, wizyty u klientów, pozwy sądowe komornik, itd.) przeprowadzamy kompleksowo i pokrywamy jej koszty.

Pożyczki udzielane są puki co w Częstochowie i w okolicy. Znamy naszych klientów i mamy z nimi stały kontakt.

Oferta portalu Klub Inwestorów skierowana jest do osób zainteresowanch inwestowaniem w segmencie pożyczek pozabankowych.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem,

Zespół Klubu Inwestorów

Klient , który chce zaciągnąć pożyczkę jak się kontaktuje z Państwem czy przychodzi do biura , lub telefonicznie czy są jakieś reklamy .  

zaraz po ruszeniu ich tematu na forum pokazały się pożyczki i to tuż po świętach a przed świętami jedna pożyczka i to troche ponad 500 zł. Obserwuje tą strone od prawie miesiąca.  

Witam.

W odpowiedzi dla MateuszA.

Posiadamy dużą bazę klientów z którymi pracujemy od dawna. Duża część klientów to osoby z polecenia obecnych klientów. Oczywiście prowadzimy również, na bieżąco, kampanię reklamową (plakat, ulotka).

W odpowiedzi dla pawel0703.

Jeśli obserwuje Pan od miesiąca nasz portal to powinien był Pan widzieć wzmożony ruch przed świętami (polecam zakładkę https://twitter.com/klubinwestorow gdzie widać dodawane oferty).

W imieniu swoim i zespołu Klubu Inwestorów życzę wszystkiego dobrego na Nowy Rok.

Z poważaniem,

Zespół Klubu Inwestorów

firma przedstawia się mało wiarygodnie. Nie ma podstawowych danych odnośnie prowadzonej działalności. Zbyt wiele niewiadomych. 

Zainwestowałem w tej firmie i jestem zadowolony.Na początku obserwowałem, miałem wątpliwości ale na każde pytanie uzyskałem wyczerpującej informacj. Dają 16% a nie 4% jak na pożal sie lokatach no i kasa przelewem co tydzień

Ciekawe że nowa firma i 2 nowych userów ją tylko reklamuje co mają po 1 poście i rejestracja grudzień 2013 ( yoogi , arijed86 ) jak na razie to macie ode mnie  " - " za naciągane innych odnośnie referencji

[usunięto]
Witam.
Źyczę więcej wiary w ludzi w Nowym Roku.

Edited by Kris
Nie ma potrzeby cytowania całego poprzedzającego posta. Proszę też o wypowiedzi związane bezpośrednio z tematem, chociaż życzenia są zawsze miłe :)

Dwa bany w krótkim czasie dla nowych uczestników forum. Może by tak jakieś wyjaśnienie dla pouczenia innych. Czasy są gorące, ale może jednak za ostro.

Dla wyjaśnienia - nie jestem związany z projektem ani z żadnym ze zbanowanych. Po prostu nie chciałbym się znależć w podobnej sytuacji.

Wystarczy czytać i stosować regulamin, to najlepsza wskazówka.

• Like 1

troche obserwowałem program i widze że oferowane pożyczki znikają, przekonał się z was do tej firmy ? ja jeszcze nie, może jest ktoś z częstochowy kto weryfikował firmę w realu

W Częstochowie Real jest za duży i trzeba byłoby długo szukać. Może lepiej sprawdzić w Tesco ;) ?

Oferta KI zyskiem du.. nie urywa, ale jako element dywersyfikacji, warto zastanowienia o ile oferta w ogóle warta jest uwagi.

Przejrzałem wątek od początku. Parę uwag krytycznych, jakieś dziwne bany (nie wiem za co), czy w związku z tym Waszym zdaniem (pytanie bardziej w stronę osób, które już przeprowadzały "audyt" projektu) w ogóle wart jest bliższego zainteresowania?

Edited by RobertL

Przepraszam kolego RobercieL ale czy nie wydaje ci się, powtórzyłeś moje pytanie ? :) no może ładniej sformułowane

Kris jestem już w pół TESCO i się śpieszę !

• Like 1

bardziej istotne, czy dostaniemy miarodajną odpowiedź ;)

---

żarcik: "no to pogadane" - to dopiero wartościowy post :)

Dokładnie ale mówiąc szczerze to chyba mi nie zależy na tej firmie 16% jest w kokosie a system sprawdzony od kilku lat, swoją drogą  tu pisze do moderatorów nie warto by było otworzyć tematu związanego z tym systemem myślę, że paru z nas prostych żuczków ciuła tam zaskórniaki :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.