Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

makao

Dyskusja na temat kursu BTC

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ja czekam :) + dziś kończą się kontakty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja myślę, że ten gwałtowniejszy ruch to jednak bliżej października.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I nuda jak flaki z olejem na BTC cały czas konsola , @Egzekutor wyjdziemy z tego dużego trójkąta góra czy dołem jak obstawiasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cisza przed burzą :)

Fibowcy stawiają, że kurs pójdzie w dół, ze względu na zbyt częsty atak na dolne wsparcie. A ja widzę przeciwnie, że kurs pójdzie do góry, bo się od szczytu już znacznie wypłaszczył i te ataki na wsparcie są coraz słabsze. Ale moją opinią się nie sugeruj, bo w 50% opieram się na intuicji :D

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedno jest pewne - obecne poziomy są dużo lepsze do ewentualnego załadowania się, niż to miało miejsce parę miesięcy temu. Jeśli obecna korekta nie będzie korektą całego wzrostu na Bitcoinie, to na tych poziomach spadki nie powinny być już tak drastyczne i zainwestowany kapitał nie będzie się dramatycznie kurczył ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nieciekawie to wygląda :P

8TaECef.png

edit: wyszło górą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybicie było zbyt mało przekonywujące rynek. Ciągle więc trójkąt w grze i wciąż różne scenariusze możliwe. Na razie korekta ruchu w górę i pewnie niedługo kolejne podejście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Test ramienia trójkąta tym razem od południa:

j5n3Ckq.png

Jak puści to piątka z przodu murowana. Miejsca na ruchy coraz mniej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponowny atak górą :) Tym razem świeca wygląda solidniej, warto obserwować zamknięcie godzinnej. Jak się tak utrzyma to jest szansa na trwałe wybicie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BTW różnica miedzy finex a bitstamp, bitmex wynosiła 700$ , na finexie dobili do 7500 jak nie wyżej, teter spada  , czyżby pompa exit scam finex ?  :D ( z przymrożeniem oka ten exitscam ale jedno jest pewne z teretem i bitfinexem nie za dobrze się dzieje )

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Scenariusze mogą być różne. Na pewno faktem jest, że ktoś, bo to raczej nie wiele osób, sprzedał ogromną ilość tethera i wymienił na btc oraz inne kryptowaluty. Stąd nagły spadek wartości tethera i duży wzrost btc. Teraz najważniejsze co dalej z tym btc ten ktoś chce zrobić. Bo warto zauważyć, że czas tego ruchu jest nieprzypadkowy w stosunku do kończącego się wykresu trójkąta. Albo ktoś więc chciał narysować dalszy kierunek kursu albo, zakładając przypadek, ktoś pozbywa się ogromnej ilości tethera wiedząc, że jego wartość rynkowa może wkrótce być wątpliwa. Jeśli to drugie, w co wątpie, to pewnie za chwilę wymieni btc na fiaty, co spowoduje tak szybki spadek jak szybki był wzrost. Jeśli to pierwsze, to może być początek budowy kolejnej bańki za pomocą tethera, co już przecież w przyszłości następowało. Zanim bowiem wzrosty przyjdą naturalnie trzeba sztucznie wstrząsnąć rynkiem, na zasadzie podobnej jak działa defibrylator :) Sytuacja stworzona w tak sztuczny sposób nie rodzi zaufania do tego ruchu i warto go myślę przeczekać i obserwować albo wykorzystać jeśli mocno wierzymy w dany scenariusz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak analiza techniczna działa na bitcoinie:

RBHNjB2.png

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nawet dwa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A teraz drodzy forumowicze w grze formacja Haliny :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic się nie stało, Bitcoinie nic się nie stało :D 

Cokolwiek się wydarzyło, może to lepiej niż taka stagnacja. Chociaż znowu się głośniej zrobi o BTC. To pokupują nie którzy jak usłyszą, że spadł znowu tak dość drastycznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobrze, że spadło do tego poziomu, mamy -72.42% od ATH, prognozuję wzrosty. A co do tego spadku rację mieli fibowcy, dotarło w punkt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I do tego zamieszanie z forkiem chińskiego btc tez dało swój ślad , ale czy to już dołek dołków na który tak wszyscy czekają @Egzekutorjak myślisz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie traktuj mnie jak jakiegoś eksperta, po prostu lubię od jakiegoś czasu przewidywać dalszy ruch na wykresie :)

Obecny poziom jest bardzo mocny, więc bez walki moim zdaniem się nie obędzie, prędzej więc wieszczę odbicie, choć możliwe, że po walce. Ciekawe też jest jak zakończy się świeca 1D, gdyż niewiele brakuje do porządnego pin-bara, który dałby dodatkowy sygnał do wzrostów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Było trochę walki, było trochę odbicia ale zbyt słabego aby przekonać rynek. Nurkujemy więc dalej i sprawdzamy jaki poziom jest otwarty na popyt. W sumie to też nie jest zły kierunek, czym bardziej dynamiczne spadki tym większa szansa na efekt procy. 

Stosunek pozycji shortowych do longowych znacznie się wyrównał:

https://coinfarm.online/rank/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem warto się załadować :) tanio tanio pytanie czy będzie jeszcze taniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rok temu podchodziliśmy do 20 tys $ za BTC. Dzisiaj mamy kurs poniżej 3,5 tys.
Jak dla mnie to najwyższy czas żeby zacząć kupować niezależnie od tego czy jeszcze spadnie czy nie. Zakupy rozkładam na raty  po 10% kapitału. Jak jeszcze spadnie to dokupię kolejne 10% .   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja skupuje już alty , głównie LTC 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry moment, jeszcze bym zwrócił uwagę na ETH. Może odbić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyżby zaczynała się zmiana trendu ? Przynajmniej Btc już nie traci kapitalizacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta