Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

makao

Dyskusja na temat kursu BTC

Recommended Posts

zamknąłem wczoraj o 22.00 i widać była to dobra decyzja :)

Wyjdzie górą? Jak obstawiacie? :)

Ja obstawiam iż tak , mam longa otwartego :) BTW pierwszego otworzyłem przed zeszlotygodniowym wybiciem i po odbiciu otworzyłem  drugiego i trzymam go od tygodnia BTW ile można czekać na rozwiazanie :D

No i się opłacił long :)

Wygląda na to, że będziemy podróżować w tym kanale:

9UNzpYh.png

Robi się coraz ciaśniej 

e8jK8vg.png

No i mamy mocne wyjście górą :)

Sky is the limit now :D

@Egzekutor to się obudziłem z bananem na twarzy :D long x15 enter 4074.5  , zamknąłem 200% na czysto :)

Wreszcie możesz powiedzieć: a nie mówiłem? :)

Brawo.

Posted (edited)

Spokojnie, bo to moze byc spozniony primaprilis ;)

Edited by bufi

Aby trochę zgasić hurra optymizm, popatrzcie na ten silny downtrend, którego właśnie dotknęliśmy. Jest to 1W, a więc bardzo silny opór. Jeśli przebije konkretniej to patrzyłbym dalej optymistycznie. Jeśli nie to czeka nas zawrotka

T3jArC1.png

Tylko że ona już jest przebita właśnie dzisiejszym ruchem ( , ja czekam na retest 4400 i tam będę łapał longa ponownie , ) btw jedni rysują ja na kontach inni nie itp ja uważam iż własnie dziś pękła :)

6 z przodu coraz bliżej :)

DpiepJW.png

Moim zdaniem dobijemy jeszcze wyżej do tej linii, ale przebić ją już tak łatwo nie będzie, więc może być zwrotka albo boczniak

Sufit przebity gładko. Byki jednak silne. Wydaje mi się, że nastąpi teraz jednak stabilizacja, bo jednak spora część osób, w tym hodlerów będzie szukała teraz poziomów do realizacji zysków.

Ja jestem innego zdania. Według mnie może nastąpić lekka korekta, która wręcz się prosi. Obawiam się, że jeszcze zobaczymy 3500$ lub niższe poziomy. Te wybijanie ceny to w mojej opinii bull trap. Grubasy mają nadzieję, że ludzie oczekujący na spadek zmienią zdanie gdy cena tak wzrośnie i kupią. Po czym nastąpi ponowny spadek. Nie jestem pewny jak zachowają się alty. Czy ustabilizują się w stosunku do pary btc czy będzie rzeź. To tylko moja opinia i nie jest to porada inwestycyjna.

Posted (edited)

Mnie np wczoraj wyleszczylo założyłem shorta na 6k a tu psikus, no nic podejście nr 2 short enter 6736 x15 to ''musi'' skorekcić :) Ja nie sądzie iż zobaczymy 3 z przodu za bitka w tym roku :) LTC odpalił w parze z BTC , wiec czas na korektę i mały alt ride 

Edited by lordzuk

Wyszelszcz nr 2 do trzech razy sztuka :D szrot 7325 x15 

Coś dla longów 

Pamiętaj, że trend is your friend ;)

Posted (edited)

Zgadza się natomiast teraz póki co szrot , longi w okolicy testu 50 MA(h4)  na ten czas wychodzi w granicy 6050 . Pytanie czy przy korekcie ona wytrzyma czy będziemy testować 200 MA(h4) u mnie kolo 5400  tam się również  czaje :D Mała korekta pierwszy ewentualny long 6300 jakoś 

Edited by lordzuk

Ja myślę, że btc i tak robi co chce. Miały być wzrosty na maj 2018, są na maj 2019. Pociąg ruszył,sky is the limit now. Wiele osób teraz się boi, że nie zdązy do tego pociągu ale też wiele osób wciąz z tyłu głowy ma ostatnie spadki. Zobaczymy jaka psychika wygra :)

Posted (edited)

Dzisiejszy dzień uważam za udany ( po 2 wyleszczach ale odrobione :D ) 2 szorty pierwszy (7325) stop lekko wyżej  z ręki bo już się bałem :D   , drugi 7505.5  zamknięty jakieś 15 min temu , teraz obserwacja i chwila poza rynkiem jutro cuda mogą się dziać :) Generalnie muszę pomyśleć bo chyba byki nie powiedziały  ostatniego słowa ( w tym ja ). @Egzekutor jak myślisz obecny poziom wytrzyma ?

Edited by lordzuk

Moim zdaniem się nie kieruj, bo ja się nie staram obliczać rynek tylko go wyczuć bardzo amatorskim spojrzeniem :) A potem lubię sprawdzać, czy to wyczucie było słuszne. Patrząc na 1D to formuje się spławik, choć do końca dnia jeszcze trochę, więc to znaczy, że rynek się waha i dopiero jutrzejszy dzień nam powie jaki dalszy kierunek. Patrząc troche na historię to takie spławiki po dynamicznej świecy na północ dawały nam zazwyczaj jeszcze spokojne kilka dni wzrostów:

EXQNpKH.png

Zbyt dużo mamy tych wzrostów jak na dalsze dynamiczne wzrosty, mocniejsza korekta by się dla zdrowia dalszych wzrostów przydała, inaczej może nastąpić mocniejsza szpila na południe, bo za szybkie i za mocne te wzrosty. To trochę jak efekt procy. Z drugiej strony ani Binance nie wystraszyło byków, ani bardzo mocny poziom na 6700. To może być poziom, gdzie rynek może szukać podłogi do kolejnego odbicia i takiego scenariusza bym się spodziewał teraz, ale raczej za parę dni.

ps. odpoczynek i obserwacja to też zajęcie pozycji :)

A bitcoin swoje :D