Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

makao

Dyskusja na temat kursu BTC

Recommended Posts

No skubany leci to tha moon :D   Generalnie maiłem szorta z rana ale w porę odwróciłem pozycje i zysk na longu zgarnięty ( nie ma co się z koniem kopać ) i generalnie wysiadłem z pozycji na dziś :) Ale jutro binance wznawia wpłaty i wpłaty i na bank będzie spory ruch tylko w którą stronę o to jest pytanie ? Czy zrzucą i będzie czerwony wodospad czy fomo i kupowanie na potęgę :D

Edited by lordzuk

Robi się kanał, powinno odbić :)

rfc1HWL.png

Wygląda jakby miało odpalić w górę:

qvEIEni.png

Coś pomiędzy trójkątem równoramiennym a prostokątnym:

F0ID2YO.png

c9vSVGU.png

I odpaliło, zobaczymy, czy tegoroczne ATH powstrzyma kurs na północ, na razie wyrównało i walka trwa :) Po krótkiej walce mamy nowe ATH :)

Mnie to sie wydaje, że to polowa drogi 'tu de muun' .... Ale cel to chyba "tu de Mars" ;)

Strzyka mi, że znowu jakieś "koszmarne" ATH osiągnie.

Tylko altów szkoda..

btw. kto buduje już garaże pod Lambo? ;)

1 godzinę temu, bufi napisał:

Tylko altów szkoda..

btw. kto buduje już garaże pod Lambo? ;)

Ja poczekam na alty :) 

A ja czekam na 20k bo chcę kupić lambo i żonie, a czerwone są droższe :D Zobaczymy, czy poziom $13.3k wytrzyma. Jeśli nie to szybko możemy osiągnąć ten cel. Ulica jeszcze śpi.

Na moje oko jeśli obecny poziom się utrzyma to czekają nas dalsze wzrosty. Jest dobra podstawa:

TCHM1ni.png

Jak się teraz nie zatrzyma to może być ból :)

hwjGzRQ.png

Ja brałem longa przy 10600 i 10200 i mnie wywaliło SL ... Biere dziś kolejnego jakiś deathcatbounce należy sie jak psu buda :D 

Edited by lordzuk

Na obecnym poziomie powinna być większa walka

Wątpię, jeśli spadnie poniżej 7900 to jest bardzo silne wsparcie na 7100-7200 i tu był ustawiał duży koszyczek

rynek uznał że nie 7200 a 7300 będzie tym mocnym poziomem, teraz się pewnie trochę popniemy w góre

Nastąpił wzrost 30%, przekroczone 10 000 i korekta w okolice 9000

Podejrzewam, że tu się jednak zatrzymamy, okolice 6600:

cryptowat-ch.png

na 1h tworzy nam się pinbar, byłbym więc ostrożny z dalszym shortowaniem

Posted (edited)

Dobra Pany , jak tam idzie granie , holdowanie etc? :) W pozniakach posucha wiec trza se jakoś radzić an giełdzie :D

Ja osobiście  w najgorszym wypadku odbicie z granicy 7800-7600 i wybicie tego dużego trójkąta góra 

59fbd62dd54c8efd.jpg

Edited by lordzuk

Takie amatorskie uwagi z pozycji holdera. Holder ma ten komfort, że jedyne co musi robić to czekać na okazje, kupować tanio sprzedawać drogo. W przypadku zakładania pozycji ryzyko rośnie, ale możliwości zarobku również. Trzeba jednak nie tylko czekać, ale i pilnować swoich pozycji, mniejszych i większych wahnięć. A że ciężko wyzbyć się emocji, to jednak wolę pozycję holdera. Jeśli dołożymy do tego większy wolumen, a kapitał może poleżeć dłuższy czas, to ryzyko się minimalizuje. Jak jest panika, wyprzedaż kupować. Patrząc na wykres i przeszłość to każda taka panika zawsze osiągała poziomy niższe niż te z najbliższej przyszłości. Dlatego prędzej czy pózniej kurs wraca do poprzednich poziomów. Taką prostą strategią można zapewnić sobie mocne zródło dochodu. Do tego można również dołożyć strategię odpowiedniego rozkładu kapitału. Np. mamy 100k, za to kupujemy stable coina. Czekamy na moment głębokiej paniki i kupujemy krypto za np. 50% kapitału. Jeśli kurs dalej spada dokupujemy krypto za kolejne 10%. Czekamy teraz na koniec paniki, bo przecież kurs nigdy do zera nie spadnie! A wiele osób czeka z koszyczkami na tanie zakupy. I jeśli kurs rośnie o 20% od najtańszego zakupu sprzedajemy te 10%, i tak dalej z pozostałym kapitałem. Ważny jest moment wejścia, takim momentem jest np. spadek kursu o 80-90% od ostatnich dużych wzrostów. Np. na rysunku @Lordzuka jest to każda styczna kursu z podłogą, czyli niebieską albo zieloną linią. Opcja hell jest bardzo mało prawdopodobna, ale jeśli by nawet nastąpiła zrobiłbym wszystko aby dołożyć kolejne 100k :) 

Co do obecnej sytuacji, to spodziewam się spadku od obecnego poziomu 9200, i szukanie mocniejszego poziomu niżej, podłogi do odbicia przed halvingiem, postraszenie jeszcze spadkami przed mocniejszym impulsem.

• Like 1

Moim zdaniem jest wysoka szansa, że spadniemy jeszcze niżej niż 7600. Na rynkach panika, wszystko leci na łeb na szyję, inwestorzy pozbywają się ryzykownych aktywów.Dopiero za kilka miesięcy i o ile sytuacja z wirusem zostanie opanowana może zobaczymy jakieś mocniejsze wzrosty, tylko z jakiego poziomu, oto jest pytanie. Temat roku 2020 to koronawirus, także nie spodziewam się nowego ATH w tym roku ;)