Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

atom

Bank , który płaci za dokonywanie przelewów?

Recommended Posts

Czy istnieje w Polsce bank, który jest darmowy w użytkowaniu, a dodatkowo płaci za dokonywanie przelewów internetowych?

nie ma takich banków, które płacą za przelewy, są natomiast takie które zwracają Ci jakiś tam procent od transakcji dokonywanych kartą (np Alior Sync) ale żeby komuś za przelewy płacili to nawet w Erze tego nie dają bo na logikę każdy z tych banków byłby bankrutem bo co to za problem wykonywać kilkaset przelewów między np rachunkami kolegów ? Myślimy, później pytamy ;)

nie chodzi o przelewy po miedzy userami, lecz przelew za zakupy internetowe.

na jedno wychodzi, nie ma takiego banku, który Ci za to zapłaci, jedynie tak jak pisałem transakcje kartami ale to i też są do tego specjalne wymagania tzn że nie za każde transakcje będzie ten cashback oferowany, najlepiej popatrz na ofertę Alior Syncu, tam jest ten cashback ale tylko przy płatnością kartą w dajmy jakimś sklepie internetowym

• Like 1

ahaa, ok, dzieki.

Tak, w AliorSync zwracają kasę z zakupów przez internet bo pojawiły się jakieś drobniaki na moim koncie. Ale jaki to jest procent i jakie są zasady zwrotu to nie wnikałem w regulamin.

Gdy założyłem konto w Aliorze - dawno temu to, rzeczywiście przez niedługi czas było tak, że zwracali 5% od przelewów internetowych. Z racji, że u mnie ich sporo, nawet kilka stówek extra w miesiącu wpadało.
Teraz niestety zostało to ograniczone po licznych "nadużyciach". Na dzień dzisiejszy Alior twierdzi, że:
Zwrot 5% dotyczy zakupów do kwoty 1000 zł miesięcznie i 4000 zł w ciągu roku, dokonanych w sklepach internetowych w Polsce i za granicą, z wyłączeniem tylko wybranych punktów, określonych w regulaminie, i dotyczy klientów, którzy otrzymują na konto w Alior Sync wynagrodzenie (lub stypendium z uczelni).
Także w moim odczuciu - to już niewielka atrakcja niestety, Chociaż konto sobie chwalę i bez tego.

Ja mam bank, który pobiera pieniądze za wszystko, przelewy, prowadzenie konta, wybieranie z bankomatu, mam nadzieje, go szybko zmienić.