Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Rekomendowane odpowiedzi

Gość firma44

Interesuje mnie, czy ktoś z was korzysta z usług tej firmy  www.zulutrade.com (na koncie live). Z tej lub innej podobnej.  Jestem ciekawy waszych opinii i wyników (jeżeli takowe są).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość firma44

Dzięki za link. Oczywiście czytałem go już wcześniej, ale myślę, że nie wyczerpuje on tematu. Kilka osób , które tam opisuje swoje przygody z ZuluTrade, pisze wprost, że zrobiło błędy przy konfiguracji konta, przez co ułatwili "wyczyszczenie" salda. Bawię się tam trochę na demo i zauważyłem, że dobór dostawców sygnału i konfiguracja ich dostępu do mojego konta ma olbrzymie znaczenie. Według mnie nie wystarczy wybrać tradera, który ma ładną historie handlu. Wielu z nich zakłamuje statystyki i trzyma wiele stratnych pozycji nie zamykając ich przez wiele miesięcy. Takich eliminuję na dzień dobry. Niektórzy mają skłonności do otwierania wielu identycznych pozycji w przeciągu kilku minut (np. opisany w linku na nawigatorze LowestDD) i trzeba ich odpowiednio hamować ustawieniami w programie. Jak na razie na demo jest aż za dobrze i dlatego jestem ciekawy czy nie ma tu jakiegoś wałka. Niestety zawsze łatwiej jest znaleźć tych narzekających niż tych którzy są zadowoleni i chcą się pochwalić swoim sukcesem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

firma44 moglbys sie podzielic swoimi ustawieniami i dostawcami? ja wybralem czterech dostawcow, ktorzy wydawali mi sie najbardziej odpowiedni i konto demo wyczyszczone w dwa tygodnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość firma44

Długo można by o tym pisać. Moja rada. Nie wybieraj wielu traderów. Ja na początku wybrałem 5. Potem zwiększyłem do 12. Obecnie ma 7. Niektórzy są bardziej, a niektórzy mniej aktywni. Niektórzy chcieli by grać ale ja (swoimi ustawieniami) im nie pozwalam. Próbują grać np. 100 lotów  :D Niektórzy przez kilka dni zrobili spory zysk, po czym przegrali wszystko co zarobili plus dużo więcej. Nie pamiętam wszystkich , których miałem i usunąłem. Tych co pamiętam postaram się opisać. Wymienię kogo miałem (mam)i jakie mam o nim zdanie.

 

Digital-Pip-Bot - usunąłem go, w 3 dni stracił mi 1990 $. Wygrywał po 2, 3 pipsy, a tracił po 40. Grał 3 lotami.

LowestDD (znany również pod wieloma innymi nickami) - Polak, na początku myślałem, że będzie bardzo dobry. Zarabiał. Ma jedną wielką wadę. Otwiera po 10 takich samych pozycji w jednej minucie (może w ten sposób stara się obejść ograniczenie w ilości lotów jaką może grać na danym koncie). Ograniczyłem mu liczbę lotów do 1 i liczbę otwartych pozycji do max. 3. Mimo to, po zarobionych w pierwszych kilku dniach 3300 $, w następnych kilku dniach zrobił mi stratę na 1887 $. Zarabia po 10, a traci po 80 pipsów. Usunąłem go.

 

The Hunter - klient lubi grać dużą liczbą lotów, dlatego wiele jego zleceń u mnie nie wchodzi. Z tych, które weszły (od 2 do 13 lotów) klient zarobił 1033 $, ale może to być kwestia szczęścia, gdyż połowę pozycji miał stratnych. Na jego szczęście te zyskowne były grane większą liczbą lotów. Chyba go usunę.

 

Pro-B5 - zarobił mi 1102 $ w 8 transakcjach. Nigdy nie miał stratnej pozycji. Gra 1 - 2 lotami.

Forex.com (dużo innych nicków) - dużo stratnych pozycji. Lubi grać dużą liczbą lotów. Usunąłem go.

 

PretorianGuard - duży plus, polecam. Mało stratnych pozycji, ugrał około 2106 $. Tylko raz zakończył dzień na bardzo małym minusie. Pozycje, które nie rokują zamyka. Dużo handluje, 90% zleceń na plus. Nie "kisi" otwartych pozycji po kilka dni. Gra głównie 1 lotem, ale zdaża mu się 2 lub 3.

 

MayfairSwing - gra bardzo rzadko (tylko 4 pozycje), może ze względy na ograniczenia jakie wprowadziłem (klient nigdy nie grał mniej niż 11 lotami). Typowy skalper. Na tych 4 pozycjach (3 zyskowne) zarobił 1172 $.

 

4xMarket Trackerss - gra mało, tylko 3 pozycje, wszystkie na plus. Gra 1 lotem. Zarobił 593$.

 

MoTech Financial - statystycznie OK. 90% zyskownych pozycji, ale to tylko złudzenie. Klient nie stosuje SL. Jak wygrywa to po 10 - 30 pipsów, ale jak przegrywa, to do spodu. Sam nie zamknie stratnej pozycji. Trzeba to robic za niego, bo inaczej wyczyści konto. Teoretycznie to zarobił mi 157$ w 11 pozycjach, ale mam jeszcze 2 pozycje otwarte (od kilku dni). Zanim je zamknę, to czekam żeby się coś poprawiło, bo jest tam minus 1505 $. Usunąłem go i odradzam.

 

A Wall Street Guru - klient dopiero dzisiaj zaczął być aktywny. Wcześniej próbował wchodzić ale na zbyt dużym ryzyku i system go blokował. Dzisiaj zahandlował 3 razy. Wszystko do przodu - 335 $.

 

 

Swan - mam go ale równie dobrze mógłbym go nie mieć. Klient usiłuje robić mnóstwo operacji na moim koncie. Wszystko wielkościami 80 - 100 lotów. Oczywiści system go blokuje. Usunę go.

 

Miałem jeszcze jakiegoś chińczyka, którego nazwy nie pamiętam. Ma na koncie w Zulu kilkadziesiąt miliardów $ (oczywiście demo). Źadna pozycja mu nie weszła, bo próbował grać po 100 tys. lotów. Usunąłem go.

 

System ustawiłem tak, że blokuje bardzo dużo zleceń, które ktoś usiłuje otwierać na moim koncie. Niektórym nie wchodzi nic. Moje ustawienia dla każdego tradera:

 

Bilansowy % - 2

Max. liczba otwartych pozycji - 3

Max. liczba otwartych transakcji/waluty - tu nic nie ustawiałem, bo ograniczenie wyżej wystarcza

Odwróć - nie znaczyłem

Limit - nie znaczyłem

Stop - niektórym ustawiłem 80 (np. LowestDD), większości nie trzeba, bo sami ustawiają, ale można dodatkowo ograniczyć

Bezpieczny - nie znaczyłem

 

Po 2 tygodniach gry miałem około 20% zysku. Niestety w ciągu 3 dni połowa z tego została stracona (sprawców już usunąłem). W tym momencie mam na koncie 54 157 $ (plus 4095 $ w pozycjach stratnych, jeszcze nie zamkniętych, które zostały mi po "szkodnikach").

 

Przy wyborze traderów nie sugerujcie się tylko ładnymi wykresami. Patrzcie ile maja otwartych stratnych pozycji. Czasami jest tam kilka tysięcy pipsów kiszonych od kilku miesięcy. Takich eliminuję na dzień dobry. Z tych których mam, zdecydowanie najlepszy jest PretorianGuard.

 

Moja ogólna opinia o systemie jest raczej na NIE. Traderem ("ekspertem")w tej firmie może zostać dosłownie każdy. To wybierający ponosi pełne ryzyko za to kogo sobie wybrał i co ten ktoś zrobił z jego pieniędzmi. Zulu nie odpowiada za nic. Na dzień dzisiejszy nie wpłaciłbym tam prawdziwych pieniędzy. Lepiej nauczyć się grać samemu, albo powierzyć pieniądze jednemu, doświadczonemu traderowi wzamian za prowizję od zysków.

 

Czerwony - odradzam

Zielony - może być

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@projektZulu, albo podawaj wszystkie informacje tutaj na forum, albo ich nie podawaj wogole, kolejne tego typu wpisy bede traktowal jako spam posredni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość projektZulu

To nie tak że nie podaje wszystkich informacji na forum, po prostu konto LIVE mam od 2 tygodni i na podstawie takiego krótkiego okresu niemożna nic powiedzieć o skuteczności.

Wpłaciłem minimalny depozyt (300$) i traktuje je jako konto testowe.

Zamierzam wyniki prezentować na swoim blogu (wszystko, ustawienia wykresy, statystyki) żeby po jakimś czasie każdy mógł stwierdzić czy warto zainteresować się Zulutrade.

Wyniki na kontach demo były zadowalające (testowałem 4miesiące zanim otworzyłem konto LIVE)ale czy wyniki na koncie rzeczywistym równierz takie będą ?? na razie nie mam pojęcia.

Ale jak testy będą wyglądały dobrze to zamierzam w zulutrade zainwestować większe pieniądze.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natknąłem się właśnie na zulutrade. Rozważam opcję założenia konta demo i zobaczenia jak to będzie pracować. Chciałem się też dowiedzieć czy ktoś z forum inwestuje tam obecnie? Jeśli tak to jakim skutkiem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ich demo dziala krotko, jakies dwa tygodnie, ciezko sie wiec zorientowac z kim warto byc podpietym, najlepiej wybrac jednego gracza z najdluzszym stażem i najlepszym brokerem na wykonanie zlecenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wydłużyli teraz z 2 do 4 tygodni okres dema. Zarejestrowałem się. Zobaczę jak to będzie działać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia np alparii itp  dobry trader zarabia np rok czasu a potem w tydzień 0. Ciekawe kto ma jaki cel w tym :(

 • Lubię 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobi 0 to pół biedy. Gorzej jak wyzeruje konto...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wydłużyli teraz z 2 do 4 tygodni okres dema.

 

Smieszni sa z tym ograniczonym czasowo demem, wszystko w celu oskubania jak najwiekszej ilosci osob z kasy.

4 tygodnie to zdecydowanie za krotko aby sie zorientowac z kim byc warto podpietym.

Mozna zrobic tak ze ja przedstawie swoich najlepszych, pozniej ktos ich potestuje przez 4 tyg i zostawi swoich najlepszych i jeszcze z dwie , trzy osoby i wtedy byloby potwierdzone czy warto byc z danym traderem. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mozna zalozyc kolejne demo gdy pierwsze bedzie sie konczylo i obserwowac dalej wybranych kandydatow.

a tak wogole to zarabiacie cos w tym? obecnie na demie obserwuje kolesia,ktorego zagrywki mi sie podobaja :) kilku innych pogonilem bo sie nie nadaja. 

chce wejsc z realnym kontem i zastanawiam sie czy warto

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

demo dziala dluzej niz miesiac,osobiscie uzywam dema ponad pol roku,caly czas jedno konto.najsmieszniejsze jest to ze trafiam na zle otwarte pozycje obserwowanych(ustawione mam po 2 na kazdego) i akurat te 2 sa zle z tych 20 ktore otwieraja, druga sprawa,ludzie udzielajacy sygnaly maja duzy kapital na kontach,nie stosuja stop lost wiec jak zejda na spory minus to my polyniemy, czasem sie zastanawiam czy maja pojecie co robia czy tylko tak na chybil trafil,obserwuje dalej i czasem kozystam z tych sygnalow  aby potwierdzic swoje spostrzezenia na wlasnych kontach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Temat być może beznadziejny, bo wątek wygląda jakby dawno temu 'zdechł', pytanie jest następujące: jak ogarnąć kwestię założenia konta i dodanie jednocześnie swojego brokera (np. polski TMS, albo HFT, ewentualnie jakiś zagraniczny broker, np. XM) do Zulu?

Źadnego z nich nie widzę na liście dostępnych/rekomendowanych.

Z kolei na liście aktywnych traderów widzę zawodników z kontami u brokerów, których na ww. liście też nie widzę.

Więc jak to jest...?

Czy to w ogóle jest możliwe? Trenował ktoś z Was taki temat?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie kiedyś, że przyjrzę się bliżej temu, co oferuje Zulutrade. Założyłem demo, wszedłem na zakładkę 'trade', żeby ewentualnie złożyć jakieś zlecenie oczekujące, ale jakoś mi przeszło po tym, co zobaczyłem...

 

post-462-0-66226300-1481491595_thumb.png

 

Czy ktoś z obecnej tutaj ekipy koszysta/korzystał kiedyś aktywnie z oferty Zulu?

To co zobaczyłem właściwie całkowicie mnie zniechęciło..., to już dużo lepsze warunki ma w tej chwili inna platforma typu 'social trading'.

to już pierwszy lepszy z brzegu MM oferuje o 'niebo' lepsze warunki handlu.

---

edit. Na początku myślałem, że spread'y są wysokie, ale widzę teraz, że dynamicznie się zmieniają. Nie bardzo 'kumam' jak to się ma do faktycznych spred'ów, któe pobiera od Ciebie Twój broker.

Póki co trochę to da mnie 'pokręcone'.

Było by super, gdyby znalazł się ktoś, kto 'kuma' trochę zasady, jakie tu panują.

Edytowane przez TRex4eX

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.  Radar

  Komunikator inwestycyjny
  Wczytaj więcej
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Brak

 • Aktualności

 • Najnowsze newsy firm

 • Profile firm

 • Posty

  •   Mógłbym prosić o źródło komentarza?  
  • TREŚĆ MAILA (częśc dot. Polski) Wyjaśnienia w sprawie doniesień medialnych w Polsce Wielu z was natknęło się na negatywne i złośliwe kampanie przeciwko organizacji NetLeaders z Polski. Jak wspomniałem na niedawnym webinarze, spodziewamy się pewnej ilości pytań regulacyjnych ze względu na innowacyjny charakter naszej działalności, a także nasz światowy sukces. Jednak w polskich mediach pojawiły się nowe historie - występujące głównie w małych blogach internetowych - które zawierały zupełnie nowy wymiar dezinformacji. Ta dezinformacja była następnie rozpowszechniana na blogach internetowych w innych regionach świata. Do pomieszania tych historii doszedł fakt, że żadne ze źródeł redakcyjnych nie było wystarczająco pracowite, by szukać komentarzy od kogokolwiek innego w organizacji NetLeaders. W związku z tym, z korzyścią dla osób z naszej społeczności, które zadają pytania, chciałbym skorzystać z okazji, aby wyjaśnić tę sytuację. Posty na blogu wynikają głównie z jednego konkretnego incydentu: niektóre fundusze przetwarzane przez jednego z naszych polskich dostawców płatności (mowa o DotPay - red.) są chronione przez polskie władze od czerwca (od czerwca!!! - red.). Środki te zostały częściowo prejęte przez władze polskie w odpowiedzi na wielokrotne skargi zespołu prawnego NetLeaders przeciwko przetwarzającemu płatności (DotPay - red.) za niesłuszne wstrzymanie środków przez okres kilku miesięcy. Fundusze te, które nigdy nie opuściły podmiotu dokonującego płatności, zostały "wyodrębnione" przez polski rząd do czasu zakończenia dochodzenia w tej sprawie. Bardzo dziękujemy polskiemu rządowi za pomoc w ten sposób i pochwalamy ich szybkie działania. Jesteśmy również przekonani o pozytywnym wyniku, gdy wszystkie fakty zostaną rozpatrzone przez odpowiednie władze. ******************** Mój komentarz: 
   Zestawcie sobie te informacje z tym jak były podawane w "mediach" oraz przez osoby typu Rafał Z. Osoby z zewnątrz dowiedziały się, że: a) CBŚ zabezpieczył środki NetLeaders na 10 mln Euro (insynuując, że weszli na majątek firmy jak na przestępców) 
   b) co więcej, informacja ta została nagłośniona w październiku, sugerując, że to efekt działań CBŚ po rozpoczęciu śledztwa W praktyce wyglądało to tak, że:
   a) DotPay (najprawdopowodniej bezprawnie) z róznych powodów odmówił wypłaty NetLeaders ich własnych środków, które wpłynęły za licencje. Po interwencji NL środki zostały przekazane do aparatów państwowych i są zabezpieczone do czasu wyjaśnienia sprawy
   b) miało to miejsce w czerwcu... a nie, jak sugerują nasi kochani przeciwnicy, teraz... Jeśli ktoś jeszcze nie widzi skali manipulacji to nie wiem jakich więcej informacji potrzebuje.  Co więcej, weźcie to pod uwagę czytając informacje, że rzekomo "200 osób się zgosiło do TradingJam..." i tym podobne  ******************** Dalsza część maila: Niemniej jednak, aby ta sytuacja została rozwiązana bezzwłocznie, zaangażowaliśmy ekspertów prawnych i finansowych, którzy pracują w ramach odpowiednich kanałów rządowych w Polsce, aby zapewnić należyty proces. Oczywiście wszystkie operacje w Polsce działają normalnie i firma dalej funkcjonuje na tym rynku. Należy również pamiętać: pomimo niesprawiedliwego wstrzymania tych środków przez podmiot dokonujący płatności, NetLeaders sumiennie aktywował wszystkie zakupione licencje i zapłacił pełną prowizję adwokatom za wszystkie zakupy - a każda prowizja została wypłacona na czas. Jest to kolejny dowód na siłę i zdrowie biznesu NetLeaders, jako że zabezpieczenie środków na tak duża skalę prawdopodobnie doprowadziłoby do bankructwa praktycznie każdej innej firmy. Aby lepiej służyć społeczności NetLeaders w tym czasie, wyznaczyliśmy również eksperta prawnego, profesora dr hab. Jarosław Majewski, który obecnie pełni rolę centralnego kontaktu dla wszystkich kontaktów z polskimi władzami. Specjalistom i klientom w Polsce udostępniono także infolinię NetLeaders, która zapewnia szybką odpowiedź na wszelkie pytania.
  • Wspaniała lista z tego webinaru. Musiałem przeczytać na dwa razy, bo mi łzy wzruszenia oczy przykryły. Wielkie plany! A poważnie rzecz ujmując, to po wprowadzeniu limitów widać, że admini próbują zamknąć program. Długo się trzymał, twardziel.
×