Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

d4nny

Skuteczne typy bukmacherskie do końca miesiąca za darmo

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram chętne osoby do otrzymywania darmowych typów skutecznych typerów. Typy będę wysyłał za darmo do końca miesiąca. Typerzy mogą się pochwalić yieldem na poziomie 27% - 78% i skutecznością 42% - 82%.

Nie są to płatne typy ani nie organizuję żadnej zrzutki, ponieważ dostałem od administratora zakaz organizowania takich tutaj na forum w związku z pewną sprawą, w której ja nic nie zawiniłem - moje wyjaśnienie tutaj http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/10564-gie%C5%82datyp%C3%B3w-gie%C5%82datyp%C3%B3wpl/&do=findComment&comment=265371

Zainteresowane osoby proszę o podawanie swoich adresów e-mail na PW gdyż właśnie poprzez mailing będą wysyłane typy, o których mowa w temacie.

Nie ponoszę odpowiedzialności za wyniki typerów, zwłaszcza że udostępniam typy zupełnie za darmo.

Za chwilę mecz, na który mam typ więc podaję go tutaj:

14:30  Groningen - G.A. Eagles    

Typ: Under 3.5 (Poniżej 3.5 goli)
Kurs: 1.54 Pinnacle

http://www.oddsportal.com/soccer/netherlands/eredivisie-2013-2014/groningen-g-a-eagles-GKAr2I3m/

Na dziś typ z tenisa, kurs mały ale powinno wejść

12:30 Berankis R. - Ward J.

Typ: Berankis R.
Kurs: 1.43 Unibet

http://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-marseille-2014/berankis-ricardas-ward-james-2Z5OpaF9/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj dwie wtopy z typów podanych na mailu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To prawda, za to dzień później wszystkie trzy podane typy weszły, dając zarobek 234 zł przy stawce 100 zł. Pechowe typy to był futsal, więcej nie będę podawał takich typów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Czyli masz te typy z jakiegoś źródła i do marca są one darmowe?? 

Jeśli wyniki będą zachęcające to skuszę się na nie ale nie od razu. Najlepiej jakbyś wrzucił je gdzieś na jakiś serwis weryfikujący jak będą już płatne. Bo to tak trochę jak kupowanie kota w worku. Nawet jak do końca miesiąca będzie ładny zysk to nic więcej nie wiemy o tych typach.

Pozdro.

Edytowane przez ultras

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dniu wczorajszym 5 typów, które dostałem na maila były błędne:) Przedwczoraj 2 typy   - słaaabo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Typy wysyłam zupełnie za darmo i nie myślę o ich sprzedaży, na pewno nie na tym etapie. Typy nie służą do gry za grube pieniądze, nie posługuję się dokładniejszymi statystykami typerów, określiłem tylko ich skuteczność i nikogo nie namawiam do grania typów, za to proponuję zapisywanie ich i sprawdzanie wyników.

Oczywiście to nie ja typuję, udostępniam tylko typy ale nie podaję źródła :) Na razie nie przewiduję ich monitorowania bo znam źródło i wiem, że wyniki typerów są autentyczne.

Zaznaczę jeszcze, że aktualnie nie uczestniczę w żadnej grupie, zwłaszcza w zrzutkowej i uczestniczył nie będę. Typy, które podaję są zupełnie darmowe, nie kupuję ich ani nie odsprzedaję. Nie prowadzę też żadnej strony/serwisu. To informacje na wypadek jakby ktos sie pode mnie podszywał lub na mnie powoływał.

Edytowane przez d4nny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jeśli ktoś chce podsumowywać tu na forum dzienne wyniki to niech to robi porządnie i pisze również o wygranych i dniach na plusie a nie wytyka tylko wady, nikt nie ma 100% skuteczności, nie ma takiego typera co by ciągle wygrywał. Wczorajszy dzień i dziesiejszy na plusie, niepotrzebny był typ na hokej bo to ciężki mecz ale trudno. Nie będę tu podawał typów ani nie będę robił regularnych podsumowań. Jeśli ktoś chce otrzymywać darmowe typy to zapraszam do kontaktu na PW. Podaję tylko typy możliwe do zagrania u praktycznie wszystkich popularnych bukmacherów, nie będę już podawał typów z kursami poniżej 1.50, chyba że w AKO - okazyjnie i raczej tylko tenis.

Mam w planach większy "projekt" niż ten, w którym teraz niektórzy mają okazję uczestniczyć, konkretne informacje niebawem ale być może nie tu na forum, nie interesuje mnie wysyłanie typów komu popadnie i prawdopodobnie informację otrzymają osoby, którym aktualnie wysyłam bezpłatne typy.

Edytowane przez d4nny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem chwilę czasu więc zrobiłem szybkie podsumowanie typów od momenty kiedy D4anny zaczął mi je wysyłać na maila. Wygląda to tak :

17.02
Typy/trafione - 3/3
zysk/strata - +234zł
18.02
Typy/trafione - 11/4
zysk/strata - -406zł
19.02
Typy/trafione - 8/2  
zysk/strata - -451zł
20.02
Typy/trafione - 6/4
zysk/strata - +153zł
21.02
Typy/trafione - 4/3
zysk/strata - +155zł
22.02
Typy/trafione - 2/1
zysk/strata - -40zł

Przyjąłem płaską stawkę na każdy typ/kupon 100zł. Wyjątek stanowi jeden typ z dnia 18.02 gdzie autor sugerował zagranie go za max połowę stawki, w tym przypadku stawka wyniosła 50zł. Dodatkowo w dniu 20.02 w tenisie miały miejsce 2 krecze. Jeden rozliczony jako zwrot, a drugi jako wygrany(zgodnie z regulaminem buka pinnacle). Możliwe że na dzisiaj było więcej typów ale wiadomości zaczęły lądować w spamie i mogłem kilka odruchowo usunąć. Jak widać z podsumowania skuteczność wynosi ponad 50% natomiast ogólnie wyszlibyśmy póki co na minus. Ewidentnie słabsze są dni w których jest dużo typów. Pod koniec miesiąca zrobię jeszcze podsumowanie końcowe.

D4nny czekam na informacje od Ciebie bo jak najbardziej jestem zainteresowany Twoim nowym "projektem" :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie tak to wygląda jak napisał Elektro87. Popełniłem dwa duże błędy co widać w wynikach - dwa dni na duży minus. Teraz celem jest wyjście na plus i utrzymanie dodatniej wartości ogółu wyników. Prawdopodobnie akcja wysyłki typów zostanie przedłużona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pozwolę sobie również zrobić podsumowanie na dziś, bo dostaję typy przez 7 dni.

Dostałem 50 typów, nie robiłem podziału na dni, tylko + i - danych typów.

Grając płaską stawką po 100 zł na dzień dzisiejszy saldo u mnie wynosi -378zł. Nie powiem, było już gorzej. Wygląda również na to, że typy wydają się być coraz bardziej przemyślane. Mam nadzieję, że wkrótce wyjdziemy na +. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Typy podawana od 17.02 i nadal spory minus więc czym się tu szczycić ? I gdzie ta dobra skuteczność ? Słabe źródło :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taki biznes - też próbowałem zarobić na bukmacherce ale jest to niemożliwe i nie ma co obwiniać założyciela tematu.

Proponuje przetestować może jakąś progresje na obstawienie niespodzianek po kursie 13 albo 7 

Wszystko ok jeśli typer będzie dalej podawał za darmo typy - jeśli będą one skutkowały minimalnym zyskiem lub dość dużą stratą ( 300 zł ) jak do tej pory to sprzedawanie swoich typów jest według mnie ogromną pomyłka twórcy tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Eh Ci narzekacze... Daj coś za darmo, daj ostrzeżenie że za to nie odpowiadasz a mimo wszystko będą mieć pretensje...

Kolega mintaj20 jak sam przyznał podczas rozmowy ma 200 zł na grę i chyba liczy na grube pomnożenie tej "kwoty", wymaga typów podanych na tacy, najlepiej za free ale  i tak nie wierzy w zysk z bukmacherki - to jego słowa, po co więc grasz?

Alduviel z mojej strony nie padło słowo "sprzedaż". Typy będę podawał nadal przez kilka kolejnych dni, w każdej chwili można się wypisać z uczestnictwa, jedna osoba to zrobiła, od reszty otrzymuję różne pytania i sugestie, biorę wszystko pod uwagę.

Wiecie co Wam napiszę? Buki są po to żeby Was golić a nie odwrotnie, oni wiedzą kto i kiedy wygra, jak ludzie stawiają kasę na dany typ to drastycznie zaniżają kurs w chwilę czasu albo zdejmują rynek/linię, mam takich typów na pęczki ale po co je grać jak typer podaje kurs 2.00, wchodzisz do buka po minucie czasu a tam 1.26 ale i tak nie ma pewności że typ wejdzie, czasem to jest po prostu zwykła zagrywka buków, niczym nie spowodowana.

Ja niczego nie obiecuję, żadnych zysków, mogę tylko zapewnić że nie podaję typów wyssanych z palca. Dziś NBA to totalna klapa a wielu typerów własnie tak typowało, to jest sport, połączony z korupcją jest czymś nie do ogranięcia, ja podjąłem to wyzwanie i chyba należy mi się nieco szacunku.

Edytowane przez d4nny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ależ ja nie krytykuje! Jakbym miał wolne pieniążki chętnie bym przetestował typy, jak narazie sprawdzam codziennie maila i czytam. Chodzi o to, że miesięczna próba "za darmo" 

Typy będę wysyłał za darmo do końca miesiąca. 

jest zbyt krótka i warto pomyśleć nad wysyłaniem typów przez kilka miesięcy a potem jeśli ktoś się zdecyduje do grania wszystkich twoich typów za określoną stawke i będzie zysk - wysyła ci jakiś mały procent z tego wszystkiego. W ten sposób pozyskasz wielu fanów i zaufanie.

Pozdrawiam i życzę sukcesu ! 

Wiecie co Wam napiszę? Buki są po to żeby Was golić a nie odwrotnie, oni wiedzą kto i kiedy wygra, jak ludzie stawiają kasę na dany typ to drastycznie zaniżają kurs w chwilę czasu albo zdejmują rynek/linię, mam takich typów na pęczki ale po co je grać jak typer podaje kurs 2.00, wchodzisz do buka po minucie czasu a tam 1.26 ale i tak nie ma pewności że typ wejdzie, czasem to jest po prostu zwykła zagrywka buków, niczym nie spowodowana.

Dlatego z zainteresowaniem obserwuje twój temat!

Edytowane przez Alduviel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja również nie narzekam, a raczej podsumowałem swój tydzień...

pamiętaj, że podejmując rękawicę - trudną zresztą - jaką jest dawanie typów, z automatu narażasz się na krytykę w przypadku każdej porażki, a jeśli jest ich seria, to tym bardziej. Taka jest niestety większość w necie i tego nie zmienisz, raczej lepiej podejść do tej "krytyki" na luzie, a raczej jeśli chcesz współpracować z kimś, to skupić się na osobach zainteresowanych, a pewnie ich też nie brakuje.

To nie jest pouczanie z mojej strony ani atak na Ciebie, raczej dobra rada.

Moje zdanie znasz, więc działamy dalej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wszelkie uwagi są mile widziane ale takich typków jak mintaj20 nie trawię. To nie jest tak, że jakiś pierwszy lepszy typer wrzuca gdzieś swoje typy a ja to tylko wysyłam. Zawsze sprawdzam kursy i to czy typ w ogóle można zagrać - sam je stawiam, oczywiście nie za grubą kasę ale stawiam, więc wiem o wszystkich zwrotach i zdaję sobie sprawę z tego jak wyglądają wyniki. Minie jeszcze trochę czasu aż typy zaczną przynosić zysk i będzie je można grać bez obaw, tymczasem będę regularnie podawał typy bez wyznaczania dokładnego terminu końca akcji, na pewno nie stanie się to nagle, z dnia na dzień.

Edytowane przez d4nny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i właśnie takimi nie powinieneś się przejmować ;)

nie nerwowo, a będzie dobrze. Na pewno masz już grupę zainteresowanych osób, które będą z Tobą współpracować, więc rób swoje, a im więcej będzie na plus, tym więcej będziesz miał fanów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze to nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało w przyszłości. Przyznam, że trochę czuję ciężar tego, że ktoś gra za realne pieniądze typy podawane przeze mnie bo taki już jestem, nie chcę żeby ktokolwiek tracił ale jest jak jest. Każdy kto wszedł w zakłady zna ryzyko a jest ono wysokie. Na dniach spróbuję ustabilizować "jakość" typów,  ich ilość (bo jest ich sporo) i czas wysyłania, chciałbym wysyłac z dużym wyprzedzeniem ale wysyłam tak jak sam je otrzymuję, także to może być nie do przeskoczenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akcja jest nadal kontynuowana, jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam. Typy będę wysyłał jeszcze przynajmniej przez tydzień a na pewno do momentu aż każdy wyjdzie na plus i na tym zarobi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[usunięto]
Chciałbym też otrzymywać typy od Ciebie [usunięto]

Edytowane przez Kris
Nie cytujemy poprzedzających postów, oraz nie podajemy danych kontaktowych. Zapraszam do lektury REGULAMINU i przydzielam "gratisy"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wczorajsze i przedwczorajsze typy już były dużo lepsze. Ja jestem na plus. Obecnie +485.

Szczególnie siadają typy z NBA, masz dobre źródło chyba ;)

Tak więc coś pozytywnego zaczyna się dziać

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

również jestem zainteresowany typami :) gdzie obstawiacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam ja również chciałbym otrzymywać ów typy... proszę zatem o info... pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Część wszystkim:) Czy temat jest w jakiś sposób kontynuowany? Napisałbym PW do d4nnego ale chyba jako świeżak nie mogę, bo nie widzę takiej opcji..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta