Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

d4nny

Skuteczne typy bukmacherskie do końca miesiąca za darmo

Rekomendowane odpowiedzi

:) No ciężki orzech do zgryzienia :) 

To jaki wybierzecie sobie 1X X2 czy 12 (możecie mieszać wedle uznania) system dwu-drogowy to od was zależy 

Ja tylko pokazuje narzędzie 

W przypadku grania u buków stacjonarnych wpłacam 50 zł po 25 zł na każdy kupon.

Jak chcecie zwiększyć AKO 

podajecie swoje typy w pewniakach 

kilka typów które uznajecie za dobre 

Tylko zawsze wybieram kwoty powyżej 2,4 zazwyczaj takie kursy mają 1 i 2 a X koło 3,2

jeżeli chodzi o MLB tam wybieram 1 i 2 kursy po 3,3 tutaj jest inaczej ze statystyka ale zawsze na plus 

Mam jeszcze kilka sprawdzonych systemów 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dolomitus dużo by tego było do analizowania bo trochę kuponów puściłem.w niektórych zakładach obstawiałem 1 i 2 a inne to x.w sobotę dużo powchodziło x i to najbardziej nabiło licznik.wczoraj już tak kolorowo nie było.generalnie nie ma złotego środka.trzeba cały czas kombinować :) na dzisiaj spróbuje jeszcze inną metodę.@ZZTOP a czy mógłbyś się podzielić tymi sprawdzonymi systemami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ja też chciałbym poznać inne jeśli można bo ten szczerze mówiąc wydaje mi się bez sensu na dłuższą metę. Nie krytykuje tylko według mnie to trochę loteria. Ale jak Wam się sprawdza to szczerze życzę dużo wygranych. Ja nie skorzystam póki co.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchajcie to zależy od was czy chcecie raz dobrą kasę czy tak jak na zasadzie kuli śnieżnej po trochu do kłębka.

Jest kilka sprawdzonych które też stosowałem. np 5z8 6z8 7z8 i 8z8 rozpisany na 32 kupony 

też mam każdy z każdym na 7 spotkań i 15 spotkań na system 2z3 

123 

145 

167

246

257

347

356

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ZZTOP jak to mówią lepiej powoli i do kłębka jak raz a dobrze :) troszkę tego języka bukmacherskiego człowiek nie ogrania ale granie 2z3 albo 5z8 troche to ryzykowne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co  nie jest ryzykowne 

gdyby stawianie nie było by ryzykowne nie było by zabawy 

tak samo jak życie 

Większość meczy ma 3 możliwości chyba że to są wygra lub przegra to masz dwie możliwości 

jak dokładamy mecze do kuponów to szanse się w odpowiedni sposób zmniejszają i tu jest ryzyko .

Idąc systemem dwu-drogowym wygra - przegra na 5 meczów mamy 32 możliwości

Zaznaczam aby wygrać u buków stacjonarnych musimy stawiać stawki powyżej 2,2 

idąc tym systemem dlaczgo z prostej przyczyny podatek odjęty od wkładu 

płacisz 1zł a stawiasz 0,88 zł 

Statystycznie  proporcje systemu dwu-drogowego  na 10 meczy najwięcej procent przypada 

50%- 5 na 10 

30%- 4 i 6 na 10

15%- 3 i 7 na 10 

5%- 2 i 8 na 10

Więc postawienie 5 z 8 nie jest takie ryzykowne ponieważ w takim systemie rozpisujesz 5 meczy według sytemu dwu-drogowego 

a pozostałe 3 rozpisujesz w taki sposób aby 5 z 8 zgadzało się w każdej formacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki @ZZTOP za podsunięcie kilku sposobów obstawiana.zobaczymy co to z tego wyjdzie :) dam znać jak mi idzie dzięki twoim sposobom.jakby co to będzie piwko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ktoś będzie chciał rozpisek trochę mogę wysłać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@aniol8210

Masz na myśli handicap?Na niektóre spotkania u niektórych buków nie ma czasami oferty na handicapy.Więc jak nie ma handicapa na spotkanie które chcesz typować to nic nie poradzisz.Załóź konto w bet365 tam na każde spotkanie są zawsze handicapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Handicapy na bramki 

czy kursy 

2,5 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może podam przykład z piłki nożnej np.barcelona -2,5 .nie kumam o co w tym chodzi

Edytowane przez aniol8210

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podaj konkretnie 

Barca - z kim 

jaka dyscyplina 

Jeżeli chodzi o handicapy 2,5 to stawiasz under lub ower 

mianowicie padnie w meczu powyżej 2,5 gola lub poniżej 

natomiast jeżeli chodzi o kurs to jest typ meczu np 1 zwycięstwo gospodarzy z kursem 2,5 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

aniol8210
W twoim typie chodzi o to że Barcelona wygra z przewagą min 3 bramek.Jeśli wynik końcowy meczu będzie 3:0 to po uwzględnieniu handicapu (odjęciu 2,5 bramek) będzie 0,5 : 0 i wygrywasz.Jeśli Barcelona wygra 2:0 to wtedy po odjęciu będzie -0,5 : 0 i wtedy przegrywasz.Mam nadzieje że troche pomogłem

Edytowane przez mikel8627

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mikel8627 dzięki za pomoc.już kumam o co w tym chodzi :) generalnie to dziękuje wszystkim za pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prosze sie pochwalic jak wam poszlo z moim systemem 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na razie raz spróbowałem i niestety nie za dobrze.niestety tak to jest jak się obstawia bez remisu.ale może jeszcze spróbuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko ja dałem wam wybór 

1 to jeden typ 

2 to drugi  typ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

UWAGA!!! Wszyscy, którzy mają konto na forum.bukmacherskie.com powinni zapoznać się z ostrzeżeniem przed oszustwem

Sprawę opisałem tutaj http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/735-3-unibet/&do=findComment&comment=289876

Nowy temat o oszustwach http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/11500-oszustwa-informacje-i-ostrze%C5%BCenia/

Być może dopiero zaczynają "kampanię" i jeśli nie dostałeś maila od oszustów to ostaniesz w kolejnej "turze".

Edytowane przez d4nny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta