Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Witam!

Mam okazję do zaprezentowania na pewnej stronie internetowej wybraną przeze mnie ilość serwisów internetowych dzięki którym można zarabiać (wiąże się to oczywiście z tematyką portalu) a co za tym idzie zdobycia dużej ilości poleconych. Moje pytanie brzmi: jakie serwisy polecacie? Chodzi mi o te, dzięki którym mając pewną ilość poleconych można coś tam zyskać :) No i oczywiście muszą być wypłacalne. Szukałem już trochę lecz ilość istniejących serwisów jest ogromna a poza tym 80% z nich po krótkim czasie okazuje się niewypłacalna. Czy możecie podać mi swoje sprawdzone typy? Z góry dzięki!

Napisałeś tak ogólnikowo, że niewiele z tego kumam. Ani ja, ani nikt na tym forum nie gryzie (nie słyszałem do tej pory o takich przypadkach ;)), proszę zatem opisz w miarę dokładnie, co masz zamiar zrobić i czego konkretnie oczekujesz.

Rozwiniesz temat w miarę dokładnie, to i dostaniesz konkretną odpowiedź.

W tej chwili, to nie wiem, czy ktoś poza mną, podejmie jeszcze temat. ;)

Może i masz rację - napisałem trochę niezrozumiale.

Powstaje serwis o zarabianiu przez internet dla studentów. Jest to zwykły serwis informacyjny - zbierający informacje o innych stronach dzięki którym można zarabiać pieniądze. A wstawiając tam o nich informacje oczywiście znajdą się polecone linki. Chodzi mi więc o sprawdzone serwisy w których można zarabiać mając dużą ilość poleconych - tak aby serwis przyniósł jakiekolwiek zyski. 

no to jeden z takich programów to MoneyMilioner . Nie inwestuje się. Zbierasz perły które zamieniasz na kasę.  Za każdego poleconego masz 8 zł.

Następny to mspartners. Za klikanie w twoje reklamy otrzymujesz kasę.

Drugi to "Zarabiara": http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/10406-zarabiara-httpwwwzarabiarapl/?hl=zarabiara

Do tego dochodzą jeszcze opcję inwestycyjne, zupełnie świeży temat: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/10920-zarabiarapl-od-5-do-20-miesi%C4%99cznie/?hl=zarabiara

Wątek założony zresztą przez w/w. Kolegę. ;)

---

Jak widać temat się rozwija ;)

I jeszcze jeden temat z ostatnich tygodni godny polecenia: PaidVerts. Nie będę się w tej chwili rozpisywał, bo nie wiem, czy tu jeszcze zaglądasz. Jeśli kontrolujesz w ogóle jeszcze co się dzieje w wątku, to warto się tym zainteresować.

W razie czego pytaj o szczegóły.

Pamiętaj też że nie zależy ile zarobisz na poleceniach od programu tylko. Możesz mieć 100 poleconych a żaden nic nie zarobi i buba. Mam tak w 1 programie, wielu poleconych a ani grosza, w innym mam 3 i zarabiają coś tam a więc i ja. Samo zapisanie się pod Ciebie i zyski od tego mało który program daje. Zazwyczaj aby otrzymać prowizję ten polecony też musi coś zarobić albo jak w qassa działać aktywnie.

Jeśli jeszcze aktualne to polecam Clixsense - stabilny i wypłacający bez problemów (do 2007 r) serwis PTC.
Bardzo opłaca się go promować bo na przestrzeni kilku lat (lub krócej) można zbudować bardzo dobry pasywny dochód. Oczywiście trzeba ogromu pracy i ...wytrwałości :)

Polecam warto  Clixsense wejść, promuje go i sumienie płaca