Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Vogart

NovumFX - konto zarządzane na FXOpen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym przedstawić nowy, ciekawy projekt Forex oparty o konto PAMM,  zarządzany przez Novum FX.

W mojej opinii jest to projekt wyjątkowo godny uwagi, dlatego postanowiłem opisać go bardziej szczegółowo na forum. Poniżej kilka podstawowych założeń i zasad działania:

1. Zakładamy swoje konto u brokera FXOpen,  gdzie wpłacamy pieniądze. Broker odpowiada za prowadzenie konta w naszym imieniu. FXOpen jest brokerem typu ECN - charakteryzuje się  wąskim spreadem, informacjami pochodzącymi bezpośrednio z rynku (co ułatwia zarządzanie) oraz dużą zmiennością. Polecam zainteresowanym poczytać więcej o typach brokerów (Market Makerzy, STP oraz ECN) i korzyściach oferowanych przez brokerów ECNowych.

2. NovumFX (zarządzający) gwarantuje pełny dostęp do wpłaconych środków przez cały czas korzystania z rozwiązania i w każdej chwili można wypłacić wszystkie swoje pieniądze.

4. Minimalny próg wejścia to 600 USD. Wpłaty możliwe przez konto bankowe, Skrill itd. Wszystkie formy płatności do weryfikacji na stronie brokera.

5. Nie ma żadnych kosztów przystąpienia (ewentualne koszty przewalutowania przy wpłacie), kosztów funkcjonowania i prowadzenia rachunku czy kosztów wycofania kapitału.

5. Zarządzający proponuje regularne średnie stopy zwrotu od 2% do 4% miesięcznie dla inwestora od inwestycji (ubiegły rok dał +42,71% ale to poglądowy wynik historyczny). Rekomendowany jest dłuższy horyzont inwestycyjny (rzędu 6miesięcy), gdyż może się zdarzyć (jak to na forexie), że w konkretnym miesiącu zarządzający nie wygeneruje powyższego zysku (wskazany zysk jest wartością uśrednioną).

6. Zarządzający stosuje zasadę „High Water Mark Level†- czyli jeżeli nie generuje profitów w danym momencie, to sam również nie zarabia. Potencjalna strata jest w pierwszej kolejności rekompensowana klientowi z pełnego osiąganego zysku przez NovumFX (100% zysku oddawane klientowi).

6. NovumFX korzysta z kilku traderów, w celu dywersyfikacji ryzyka. Każde konto jest inaczej zarządzane przez traderów.

7. Stosowane jest wielokrotne zabezpieczenia na różnych poziomach strategii handlu oraz ostateczny „bezpiecznik†na -50%, czyli maksymalna teoretyczna strata od inwestycji może wynieść nie więcej niż 50% z dalszą szansą na odbicie - przy zejściu poniżej, pozycja nie jest zamykana, tylko zamrażana.

8. Ograniczenie wielkości pozycji w przypadku generowania ponadprzeciętnych zysków, w celu zabezpieczania zarobków i minimalizowania dalszego ryzyka w danej fazie handlu.

9. Aby uniknąć nagłych wahań zarządzający nie handluje lub znacząco ogranicza trading podczas publikacji danych makroekonomicznych oraz wydarzeń geopolitycznych.

Wrzucam również screen z mojego konta po pierwszej wpłacie:

http://s21.postimg.org/vhy3i9tpj/Bez_tytu_u.png

[spam]

Pozdrawiam,

Vogart

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka miesięcy temu pobrałem mt4 i zacząłem obserwowac grę traderów u których 'inwestowałem'  pieniądze ( zazwyczaj udawało mi sie roszyfrowac pary walutowe na które grają - zazwyczaj  z uporem maniaka EURUSD) Wniosek ? Szok i przerażenie jaki kompletnym amatorom powierzamy nasze pieniadze. Przede wszystkim  trading życzeniowy , brak stop losów , brak trzymania się zasad , ignorowanie ewidentych sygnałów Price Action, trzymanie pozycji przed publikacją ważnych danych makroekonomicznych , co jeszcze nie byłoby błędem gdyby zarządzanie pozycją w ich wykonaniu miało jakakolwiek logikę ( np. ustawienie chociażby break even ) , ale niestety wielu ' super ' traderów wczesniej czy póżniej  resetuje konto. W związku z powyższym, zainwestowałem ... w swoją wiedzę i postanowiłem samodzielnie grac  na rynku forex (hobbystycznie 0.1 lot)  - i już mam 'małe sukcesy'. Umiesz liczyc ? Licz na siebie. Użytkownik @turbonostrilvision zapewne przyzna mi rację ;)

Oczywiscie, nie neguję propozycji @Vogarta, ponieważ stopy zwrotu nie są duże , więc  szansa na profesjonalny projekt jest duża. W takim razie czekamy na pierwsze raporty dokumentujące wiarygodnosc NovumFX

Edytowane przez Crespo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za wpis Crespo.

W ogromnej mierze zgadzam się z tym co napisałeś - lepiej ufać sobie i swoim umiejętnościom niż liczyć na innych... Jest tylko pewne "ale". Aby samemu odnosić te małe i duże sukcesy grając na forexie trzeba mieć nie tylko sporo wiedzy, doświadczenia ale co ważniejsze trzeba mieć czas aby regularnie te pipsy łapać. Niestety wiele osób nie posiada dwóch pierwszych, a zwłaszcza tego trzeciego - czasu. Mogą natomiast dysponować środkami, które chcą w miarę rozsądnie ulokować i dlatego szukają rozwiązania typu PAMM. 

NovumFX z założenia swój zysk i potencjalny sukces opiera na wynikach dla klientów, więc jest swojego rodzaju dobry prognostyk. Dodatkowo jak wspomniane powyżej "reset konta" nie jest możliwy z racji podziału kapitału na kilku traderów.

Będę aktualizował temat o kolejne wpisy przedstawiając wyniki zarządzającego na moim koncie.

Pozdrawiam!

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma żadnych informacji od marca jak w temacie novumfx dlatego postanowiłem sprawdzić tę inwestycję i organizuję zbiórkę na depozyt początkowy. Trzeba uzbierać 3000zł. Minimalna kwota to 10zł więc warto sprawdzić tę firmę np. 3 miesiące po czym sami ocenicie czy warto wejść. Jeśli firma bedzie dobra to idealne miejsce by z kapitałem 3000zł odłożyć trochę pieniędzy w pewną inwestycję!

https://zrzutka.pl/am3dus

Dodam, że po zebraniu odpowiedniego dużego kapitału firma będzie starała się o to by każdy depozyt był gwarantowany przez Nowozelandzki fundusz Gwarancyjny coś takiego jak polki Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Jest to możliwe ale od pewnego pułapu kapitału.

Cel firmy zebrać ten kapitał do końca roku 2014

Edytowane przez mianek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy cos slychac w temacie NovumFX?

Od marca nie ma informacji czy w ogole to dziala, choc Vogart obiecal publikowac wyniki na swoim koncie.
Bylbym wdzieczny za info!

Pozdrowienia!
whisky58

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cytowanie bezpośrednie posta poprzedzającego w całości  jest zabronione .

Brak doświadczonych traderów.Ale powoli się to zmienia

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta