Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Skyler

BZWBK - Zbyt duże koszty

Recommended Posts

Mam już dość tego banku. Kiedyś wydawał się porządny, jednak zauważyłem, że cały czas rozkrada mi po 5 zł miesięcznie na jakieś ubezpieczenie czy co to jest,  mimo, że mam niby ,,darmowe" konto i nie powinienem ponosić żadnych opłat. Do tego od 1 lutego wprowadzili gigantyczne prowizje za przelewy międzynarodowe... gdzie normalnie idzie płacić 5 zł mnie rozkradli dzisiaj na 30 zł. 

 

 

BZWBK zrobił się ostrym syfem, więc chciałbym się dowiedzieć, jaki bank najbardziej polecacie?

 

Na oku mam Alior Sync, w którym ma mój kolega, podobno nie płaci nic za przelewy ani prowadzenie konta, nawet jak gotówka tam nie wpada.

 

Zgadzacie się, że Alior na obecnym rynku jest najlepszą formą dla studenta, który nie ma stałych, co miesięcznych wpływów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim przed wykonaniem przelewu międzynarodowego trzeba było sprawdzić tabele opłat i prowizji - na pewno są ogólnodostępne :) Wiedziałbyś na czym stoisz i mógłbyś zdecydować czy chcesz wykonać przelew na takich warunkach. Jeśli chodzi o ubezpieczenie, to niewykluczone, że możesz z niego zrezygnować. Zadzwoń do nich, zapytaj co Ci to daje i ewentualnie jak się go pozbyć. 

 

Na tym forum generalnie dużo osób ma rachunek w mBanku i Alior Sync. Sam mam w tym pierwszym. Rzeczywiście, te konta są wygodne i tanie. Zakładając konto porozmawiaj z konsultantem i powiedz wprost, że chcesz ograniczyć koszty do minimum. Poinformuj do czego chcesz używać konta (np. właśnie przelew międzynarodowy raz na czas) i poproś o najkorzystniejszą ofertę. Zawsze trzeba dopytywać "ile faktycznie za to zapłacę?", "czy to na pewno jest całkowicie za darmo?". Chodzi tylko o to, że konsultant może Cię informować o produktach w różny sposób, pomijając pewne kwestie. Jednak jeśli o coś zapytasz, to jest zobligowany powiedzieć Ci prawdę.

 

Oczywistą rzeczą jest, że banki żerują na każdej niestandardowej operacji i wciskają masę niepotrzebnych produktów. Przecież na realizacji darmowych przelewów nie zarobią :) Z tego powodu trzeba być ostrożnym, ale zupełnie nie na miejscu jest rzucanie wyzwisk pod adresem banku, który działa w oparciu o umowy i, bądź co bądź, jest instytucją transparentną. Moja wypowiedź nie ma na celu bronienia żadnego banku. Po prostu potraktuj to co się stało jako nauczkę i wyciągnij wnioski jak na przyszłość nie dać się wciągnąć w niepotrzebne koszty, zamiast narzekać.

 

A, i zmieniam nazwę tematu - trochę dla Twojego dobra ;)

 

Pozdrawiam,

Navy

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, fakt trochę mnie poniosło bo jestem świezo po okrojonej prowizji. Póki co muszę trzymać ten bank, ponieważ pójdzie tam wypłata z innego programu automatycznie :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam tam konto, jeden z droższych banków:

Na koniec miesiąca przyszło:

8zł opłata za prowadzenie konta

5zł opłata za kartę

3,50zł opłata za przelew24

2,50zł opłata za przelew elixir

1,40zł opłata za SMS kody

RAZEM w lutym: 20,40zł i zrobiłem tylko kilka transakcji.

Też chyba trzeba będzie uciekać

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się normalnie w historii transakcji pojawia? U mnie nic nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z mBanku - płacisz 0 zł jeśli w ciągu miesiąca zrobisz płatności kartą za min 100zł.

Alior Bank też już nie jest takim pięknym darmowym bankiem jak kiedyś. Nachapał klientów na darmowe konto, teraz już tak pięknie nie jest.

Jeśli chodzi o mnie to moja rada: będąc klientem PKO BP pewnego dnia poszedłem zrezygnować z banku (też duże opłaty). Chciałem zmienić bank już wcześniej, ale napędu nabrałem gdy zobaczyłem -30zł za... jakąś roczną opłatę za to że jesteś ich klientem. Gdy przyszedłem do nich i naświetliłem sytuacje od razu szanowna Pani zaproponowała mi takie konto, że za 0 zł i w ogóle super. Ale nie dałem się naciągnąć.

Może w Twoim przypadku, jak pójdziesz do BZWBK i powiesz, że chcesz zrezygnować, może zaproponują ci coś lepszego?

Edited by Blizniak

Share this post


Link to post
Share on other sites

PKO BP najlepsze. Tam trzymac oszczedności. A jeśli chcesz płacić internetowo itp to tylko mBank :) wszystko za darmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BZ WBK strasznie skupiło się na pożyczkach. Sam mam w tym banku konto, ale póki co jeszcze wstrzymuje się do jego zmiany.

 

A propo Alior Sync - od 4 maja nie ma już tego banku, teraz należy do T-mobile - szczegóły: http://otwieramkonto.pl/88-t-mobile-uslugi-bankowe/201-alior-sync-przeszedl-do-historii-czas-na-t-mobile-uslugi-bankowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

o prosze, a mialem robić tam konto. Coś tam się zmieniło z alior na T mobile po za nazwą i szatą graficzna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W T-mobile mnie chcieli skasować 30zł za przelew w $ na konto w PKO BP...

 

O tyle dobrze, że karta debetowa jest za darmo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie? Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.   Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków. W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału. W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy: Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.  Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza. Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować. W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest: Cena: 1 000,00 EUR
   Dostęp do grupy:
   Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
   ---- Cena: 2 000,00 EUR Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   ----
   Cena: 4 000,00 EUR Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly. Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.   Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu. ---------- Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego. Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii. Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś. Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.  Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo. Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak: Rocznie ~ 5100€
   Miesięcznie ~ 427€  To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.  Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?
  • Poniżej znajdują się ważne informacje dotyczące naszego DailyCryptoRevenue Przede wszystkim chcielibyśmy przypomnieć naszym członkom o aktualnej promocji, którą mamy na pokładzie. Szczegóły znajdziesz poniżej: Każdy członek naszego programu dokonujący wpłaty na plan srebrny między 23.05 a 6.06 (włącznie) będzie miał szansę wygrać nagrodę w losowaniu, które odbędzie się 8.06. Tabela nagród znajduje się poniżej: 1. miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
   2 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
   3 miejsce - depozyt Silver Plan za 2500 USD
   4 miejsce - depozyt Silver Plan za 1500 USD
   5 miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w specjalnym mailu wysłanym w środę, 10.06. a wszystkie wyżej wymienione depozyty zostaną aktywowane na kontach należących do zwycięzców tego samego dnia (10 czerwca). DailyCryptoRevenue rośnie ładnie. Z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny i cały czas zyskujemy wielu nowych członków. Kwoty depozytów również rosną bardzo szybko. Otrzymujemy wiele wiadomości e-mail z pozytywnymi opiniami od naszych członków, za które chcielibyśmy podziękować. Jesteśmy prawie gotowi na uruchomienie naszego drugiego programu z „Honest Revshare Network”. Jak zapewne zauważyłeś, na dole DailyCryptoRevenue znajduje się mały przycisk, który wyraźnie mówi, że ta strona należy do nas, dlatego twoje pieniądze są tutaj bezpieczne. Wszystkie nasze programy zostaną oznaczone w ten sposób, abyś od razu wiedział, że jest to część naszej sieci, która składa się z długoterminowych programów zapewniających wysoki zwrot. Oczywiście ideą naszej sieci jest otwieranie jednego programu po drugim bez zamykania poprzednich programów, dlatego możesz mieć pewność, że każdy program, który uruchomimy, będzie aktywny przez wiele lat. To pierwszy tego typu projekt w Internecie. Wysoki zysk bez wysokiego ryzyka. Dosłownie W przyszłym miesiącu przygotujemy również stronę internetową dla samej „Honest Revshare Network”. Będziesz mógł znaleźć informacje o wszystkich naszych programach i innych projektach w jednym miejscu. Rozpoczęliśmy już przygotowania, ponieważ chcemy, aby ta strona internetowa została uruchomiona a.s.a.p. Dzisiaj chcielibyśmy również ogłosić nowy Konkurs Poleceń, który rozpocznie się dzisiaj, 29.05 i będzie aktywny do 30.06 (włącznie). Osoby z największą liczbą depozytów dokonanych przez swoich poleconych podczas tego Konkursu Poleceń otrzymają następujące nagrody: 1. miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
   2 miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
   3 miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
   4 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
   5 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
   6 miejsce - depozyt Silver Plan za 3000 USD
   7. miejsce - depozyt Silver Plan za 3000 USD
   8 miejsce - depozyt Silver Plan za 2000 USD
   9 miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD
   10. miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD Tylko wpłaty dokonane z zewnętrznych portfeli będą się liczyć do tego wspaniałego Konkursu Poleconych. Wszystkie wyżej wymienione depozyty zostaną aktywowane na kontach w piątek, 3 lipca. Jak widać, na stole jest 50 000 $ i możesz zostać jednym ze zwycięzców! Wszystko, co musisz zrobić, to złapać link polecający i zacząć zapraszać ludzi do przyłączenia się do naszego programu.
   Jak zwykle w przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia.
  • Silver na 3 dni
   Grid ilość reklam: 5
   wartość: $0.015 - $0.0015
   klik poleconego: 50%
   max. DR: 400
   max. RR: 1000  
   minimum do wypłaty: $2
   metody wypłat: PM, Payeer, BTC
   czas oczekiwania: Manual
   odstęp między wypłatami: 7
   dzienny zarobek: $0.0615 link polecający: https://www.kingsbux.net/?ref=eszmal
    
×