Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest policeman

mBank

Recommended Posts

Guest policeman

Najprawdopodobnie najlepszy bank pod względem opłat.

4 rodzaje kont indywidualnych: eKONTO eMAX eMAX plus izzyKONTO

Prowadzenie rachunku: we wszystkich rodzajach 0zł

Wydawanie karty VE do rachunku: do eKONTO 0zł; eMAX 36zł; izzyKONTO 0zł

Przelew dowolny do innego banku (Internet): jedyne 0,5zł

Oprocentowanie: eKONTO 0.50%; eMAX 1.50%; eMAX plus 3.60%; izzyKONTO 0.50%

Kilka dni temu mBank rozszerzył swoją ofertę o konta walutowe i o przelewy zagraniczne.

Guest policeman

mBank zostaje pierwszym wirtualnym operatorem sieci komorkowej.

Koszt jednej minuty rozmowy to 0,66 zl, SMS kosztuje 0,20 zl a MMS 0,40 zl. Oplata za transmisje danych wynosi 0,10 zl za 100 KB. mBank mobile rozpoczal swiadczenie uslug 13 grudnia br. Klienci banku moga liczyc na 10-proc. znizke i inne upusty zwiazane z korzystaniem z jego usług.

Wiecej informacji znajdziecie na mobile.pl

Przelew dowolny do innego banku (Internet): jedyne 0,5zł

Aktualnie opłata ta jest już zniesiona i wszystkie przelewy sa bezpłatne zatem prowadzenie konta i wykorzystywanie najpopularniejeszych jego funkcji (prowadzenie konta, przelewy wychodzące, karta debetowa i wypłaty w bankomatach) jest już całkowicie darmowe.

Tej zmiany mi brakowalo do doskonalosci :)

Trochę odkopuję, ale nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie.

Dlaczego praktycznie wszyscy co udzielają się w wątku wymiany walut posiadają mbank?

To najlepsze rozwiązanie pod względem opłat prowadzenia rachunku online i karty płatniczej?

Czy może są jakieś inne jeszcze powody dlaczego forumowicze lubią tak mocno akurat ten bank?

Jednym z głównych powodów są koszty. Do 31 sierpnia 2011 roku mBank był w 100% darmowy. Od tej daty wprowadzono opłatę w wysokości 2 PLN miesięcznie za kartę płatniczą. W najbliższym czasie pojawi się na rynku dość spory konkurent - Alior Sync. Być może wtedy sytuacja ulegnie delikatnej zmianie.

Bo jest znany, dużo ludzi go ma i wpłaty z rachunku na rachunek przechodzą błyskawicznie :)

Ale ja korzystam już z ofert innych banków jeżeli chodzi o codzienne użytkowanie. Mbank został w tyle.

Dokładnie mogę się podpisac pod wpisem WIlczek, w chwili obecnej to co oferuje mbank oferuje chyba większość banków konkurencji, przy czym mają niekiedy instrumenty których mbank dla odmiany nie posiada.

Jeśli chodzi o mnie to w chwili obecnej do "codziennego" życie używam generalnie milenium.

W mbanku dobre są ostatnio wprowadzone przelewy błyskawiczne czyli zintegrowanie z bluecashem, poza tym stosunkowo łatwo uzyskać w nim kartę kredytową czy też linię kredytową na wysokie sumu.

Zamierzam założyć konto w kolejnym banku czyli mbanku, i mam kilka pytań czy przelewy natychmiastowe w mbanku działają również np w święta, sylwester itd osoby które korzystają już dłuższy czas z tego banku miały jakieś problemy z dostępem do konta typu awarie serwisu itp.

Witam , jak najbardziej ci polecam bank - mbank. Nie ma żadnych problemów , przelewy natychmiastowe działają znakomicie , Polecam :)

Założyłem dzisiaj konto w punkcie mbank czekam na umowę do podpisania i kartę płatniczą, mam nadzieje że będę zadowolony z tego banku.

Powinieneś być zadowolony. Ja mam konto w mbanku już 4 lata i jak dotąd spisuje się bez zarzutów. Przelewy dochodzą bardzo szybko.

Dobrze wiedzieć bo szczególnie zależy mi na tych przelewach ekspresowych z mbanku aby pieniążki do klientów trafiały po kilku minutach :) liczy się czas i płynność trzeba zadbać o klienta.

mbank jest solidny. Korzystam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Szybkie przelewy, atrakcyjne produkty oszczędnościowe, ładne graficznie karty

Z doświadczenia nie ale z rozmów z innymi wiem ze mbank jest spoko puki nie pojawi się problem - a konkretnie powinni oddac jakąś kase klientowi (awaria bankomatu, wpłatomatu , bezpodstawne pobranie jakichś pieniedzy z konta ) to wtedy jest prawdziwa przeprawa i walka o swoje .

Kuzyn wpłacał 15 000 do wpłatomatu , ten zaczą świrować a na koncie zaksięgowało tylko 12 000 . Telefonów na infolinie wykonał chyba z 20 a kase oddali po 5 miesiącach - jak twierdzili mają procedury których obejść nie mogą . Kilka innych historii o ponaddzwiękowej szybkości mbanku w załatwianiu tego typu spraw mozna znaleść w sieci .

Osobiście mam juz konto w Mbanku od kilku lat i w zasadzie współpraca jest wzorowa , może poza telefonami z jakimiś kompletnie nieinteresującymi mnie ofertami przynaj,mniej raz w tygodniu . I dzwonią akurat kiedy nie mam ochoty z nimi gadac . Na szczeście dzwonią z warszawskich numerów i z zasady tych połączeń po prostu nie odbieram .

Dobrze wiedzieć bo szczególnie zależy mi na tych przelewach ekspresowych z mbanku aby pieniążki do klientów trafiały po kilku minutach :) liczy się czas i płynność trzeba zadbać o klienta.

Jeśli zależy ci na expresowych przelewach to lepiej założyć obok Mbanku jeszcze Synca . Sorbnet w mbanku kosztuje 35 zł a Sync daje 10 darmowych na miesiąc . Z tym dojściem kasy w kilka minut to także bym się zbytnio nie podniecał bo jest gdzieś w sieci tabela jak śmigają sorbnety i pomiedzy pewnymi bankami wcale "ponaddzwiekowo" nie jest szczególnie w wekendy.

Edited by max2000

Pytanie do osób wypłacających kase z polskiego konta zagranicą, jakie konto polecacie? Szykuję się do Anglii i póki nie mam konta w ich banku (a nie chce biegać w gotówką przy sobie cały czas), chce wypłacać kasiurkę z konta polskiego. Wiem, że mBANK oferuję założenie konta eMAX w walucie GBP plus karta do tego konta (30zł/rok), czy ktoś z forumowiczów używał takiego konta i może powiedzieć coś więcej jak to działa w praktyce? walute obcą kupujemy w kantorze mBanku czy np. w jakimś eKantorze? W ASyncu walute można kupować w ich Alior eKantorze po całkiem korzystnym kursie, ciekaw jestem jak to wygląda w mBanku.

Moi znajomi w wiekszości zakladają w UK konta HSBC - zdaje sie najbardziej wywazona oferta pod względem techniczno/kosztowym - przelewy na polskie rachunki też w przystępnej cenie :)

Mbank jest jak najbardziej solidny mam tam konto już kilka lat i nie napotkałem jeszcze żadnych problemów.

No jasne mbank jest najlepszym bankiem w Polsce nie ma lepszego.

jeśli chodzi o konto oszczędnościowe to moge polecić skok Wolomin, min kwota wpłaty to 300 zł a oprocentowanie do 5,8 jak dla mnei to duzo biorąc poduwagę oprocentowanie wszytskich środków na koncie

Czy te minimum 300zl to miesiecznie jest?

Edited by Damian

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Program cały czas pięknie płaci, wypłaciłem 1 depozyt i doszła kasa. Teraz zrobili giełdę, ale bez szału. Póki co program bardzo udany.
    • Nazwa: Tron3x   Plan inwestycyjny: 2% dziennie do 300% ROI   Start: 23.09.2020   Wpłaty/Wypłaty:  INSTANT w kryptowalucie TRON (TRX) poprzez kompatybilny portfel (szczegóły poniżej)   Minimum inwestycyjne: 100 TRX + 10 TRX na opłaty (z małym zapasem)   Minimum do wypłaty: nie ma, ale trzeba mieć na uwadze opłaty transakcyjne, średnio 2-3 TRX   Program partnerski: 10% prowizji bezpośredniej za osoby z naszego linku + + Dzienny Matching Bonus (prowizja z zarobków dziennych osób w strukturze), każdy poziom jest aktywowany poprzez rejestrację partnerów bezpośrednich z Twojego linka, maksymalnie możesz zarabiać z 15 poziomów, jak niżej:   1sza generacja 30% 2ga generacja 10% 3cia generacja 10% 4ta generacja 10% 5ta generacja 10% 6ta generacja 8% 7ma generacja 8% 8ma generacja 8% 9ta generacja 8% 10ta generacja 8% 11ta generacja 5% 12ta generacja 5% 13ta generacja 5% 14ta generacja 5% 15ta generacja 5% + Dzienny POOL najlepszych sponsorów 3% z WSZYSTKICH depozytów; co 24h 10% z tego POOLa jest dzielone pomiędzy 4 najbardziej aktywnych polecających (liczone od wolumenu)    Instrukcja - jak zacząć: Na początek potrzebujemy kryptowaluty Tron TRX  Aby zainwestować w projekt będziemy potrzebowali zainstalować kompatybilny portfel obsługujący smart contracty na Tronie. Są 2 rodzaje takich portfeli: 1. Na urządzenia mobilne Android i IOS (telefon, tablet) - ja używam Tron Wallet (https://www.tronwallet.me/), może być też Tronlink Pro, Klever, TokenPocket https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tronlinkpro.wallet&hl=pl https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tronwallet2&hl=pl https://apps.apple.com/us/app/tronwallet-mobile/id1412536016?ls=1 https://apps.apple.com/us/app/tronlink-trx-btt-wallet/id1453530188 2. Dodatek do przeglądarki, najlepiej Chrome - np. TronLink - https://www.tronlink.org/ https://chrome.google.com/webstore/detail/tronlink(波宝钱包)/ibnejdfjmmkpcnlpebklmnkoeoihofec Po instalacji i zabezpieczeniu sobie słów mnemonicznych (bardzo ważne przy odzyskiwaniu dostępu !!!), kolejny krok to depozyt/przelanie wybranej ilości kryptowaluty Tron TRX na nasz portfel. Następny krok to wklejeniu linka od naszego sponsora do przeglądarki wbudowanej w nasz portfel mobilny lub do przeglądarki Chrome z zainstalowanym dodatkiem TronLink - portfel połączy się wtedy z naszym smart contractem. Zalecane jest sprawdzić czy zgadza się adres portfela znajdujący się w linku od naszego sponsora. Po połączeniu się z kontraktem, mamy pole z wyborem kwoty inwestycji: Tu możemy wybrać wielokrotność 100 TRX, np. chcemy 1100 TRX, to klikamy raz 1000 i raz 100 TRX. Jak nam coś się pomyli to klikamy reset. Po wybraniu kwoty klikamy JOIN na dole i zatwierdzamy nasz wybór z portfela i już mamy aktywny kontrakt. Naliczenia są co 24h, 7 dni w tygodniu, wypłaty zlecamy kiedy chcemy i w dowolnej kwocie, ale mając na uwadze opłaty transakcyjne, dlatego zalecam mieć zawsze ok. 6-10 TRX na portfelu, jedna opłata to ok. 2-3 TRX, choć może być troszkę więcej czasami. Zwrot wkładu następuje po 50 dniach, plan pracuje maksymalnie 150 dni - zarabiamy do momentu uzyskania 300% ROI (chyba, że polecamy, to wtedy szybciej, bo prowizje są wliczane do naszych 300% ROI od wkładu) Audyt firmy zewnętrznej (tej samej co zrobiła dla TronChain): Obecne statystyki (po 20h od startu): Opis: Przedstawiam wam świeżą platformę inwestycyjną Tron3x, jest ona zbliżona działaniem do bardzo popularnego (ponad 100 000 użytkowników) TronChain. Tak słowem wstępu, jest to smart contract typu ROI, czyli z dziennym pasywnym naliczaniem, w tym wypadku 2% dziennie do 300% ROI. Tego typu wynalazki są teraz bardzo popularne, gdyż są względnie transparentne i działają, dopóki są środki na balansie. Ten model został zapoczątkowany przez EtherChain autorstwa znanego marketera Andreasa Kartruda, niestety na ETH to ginie, bo są wysokie opłaty GAS. Teraz developerzy przenieśli się na blockchain Trona TRX, gdyż tu opłaty transakcyjne są niskie (zazwyczaj ok. 2-3 TRX, czyli w granicach 6-9 centów). Co jest istotne w tego typu projektach, to aktywność społeczności, bo od tego zależy jak długo będziemy mogli wypłacać. Ten model sprawdził się dosyć dobrze w TronChain, jest tu zastosowany taki algorytm, że zachęca on do reinwestycji, liderzy mają prowizje wliczone w zarobki ze swojego depozytu i na kolejne kółko muszą wpłacić tyle samo lub więcej, aby nadal odbierać prowizje, więc może to podziałać. Z tego co obserwuję od parunastu godzin od startu, balans ładnie rośnie, my mocno działamy z ekipą, od kiedy wyszedł audyt,  więc widzę tu potencjał, a wiadomo, że warto w takie rzeczy inwestować na samym początku, bo wtedy jest największa szansa na zysk. Ile to podziała ? Nie będę się bawił we wróżkę, to już zależy od zaangażowania społeczności, ale ja liczę osobiście na parę miesięcy.   Opis przetłumaczony z oficjalnego:  W pełni zrównoważony i w 100% ZDECENTRALIZOWANY model funduszu TRON, oparty na technologii Smart Contract TRX
       Tron3x został zaprojektowany, aby zapewnić każdemu użytkownikowi niezależny fundusz finansowy oparty na technologii Blockchain i Smart Contract.
       Poprzez ZDEPONOWANIE kryptowaluty Tron (TRX) do tego funduszu (na adres kontraktu) jest aktywowany Twój kontrakt, który ma na celu OTRZYMANIE 300% zwrotu z Twojej wpłaty, który jest dystrybuowany poprzez algorytm Smart Contractu.
       TRON3X jest w 100% zdecentralizowany i oparty na aktywności społeczności, w systemie nie ma zysków innych niż te od społeczności, to jest model wsparcia P2P (peer-to-peer), który zapewnia uczciwość, transparentność i sprawiedliwy podział zysków dla uczestników dopóki społeczność jest aktywna.
       Tu nie ma właścicieli, pośredników, firmy czy ludzkiej interakcji, co w efekcie gwarantuje ucziwość dla uczestników według reguł i algorytmów zawartych w Smart Contract'cie.
       Aby uczestniczyć w TRON3X wymagany jest depozyt w wysokości min. 100 TRX (plus ok. 5-10 TRX na opłaty na przyszłe transfery) do funduszu.
      Po wpłacie przysługuje Ci zwrot 300% z Twojego depozytu (Przykład - WEJŚCIE 100 TRX, WYPŁATA 300 TRX - 200% zysku).
       Zwrot 300% można uzyskać na 4 sposoby: (1 pasywnie i 3 poprzez marketing) Kiedy uzyskasz zwrot 300% ROI poprzez jeden ze 4 sposobów, aby kontynuować uczestnictwo w projekcie i otrzymywanie naliczeń, jest wymagany NOWY depozyt w wysokości równej lub wyższej niż Twój wcześniejszy depozyt.
       2% dziennie zwrotu z Twojego depozytu (maksimum 150 dni, zwrot wkładu po 50 dniach) - ten sposób jest w 100% PASYWNY 
       10% Prowizja Bezpośrednia z depozytu osoby rejestrującej się z Twojego linku i tym samym przyczyniającej się do rozwoju funduszu społecznościowego 

Dzienny Matching Bonus (prowizja z zarobków dziennych osób w strukturze), każdy poziom jest aktywowany poprzez rejestrację partnerów bezpośrednich z Twojego linka, maksymalnie możesz zarabiać z 15 poziomów, jak niżej:  1sza generacja 30% 2ga generacja 10% 3cia generacja 10% 4ta generacja 10% 5ta generacja 10% 6ta generacja 8% 7ma generacja 8% 8ma generacja 8% 9ta generacja 8% 10ta generacja 8% 11ta generacja 5% 12ta generacja 5% 13ta generacja 5% 14ta generacja 5% 15ta generacja 5%
       Dzienny POOL najlepszych sponsorów 3% z WSZYSTKICH depozytów; co 24h 10% z tego POOLa jest dzielone pomiędzy 4 najbardziej aktywnych polecających (liczone od wolumenu) 

Limity depozytów: Minimum i Maksimum:
       1szy CYKL min. 100 TRX, max. 100 000 TRX 
       2gi CYKL - depozyt równy lub większy niż w 1szym CYKLU max. 300 000 TRX
       3ci CYKL - depozyt równy lub większy niż CYKL poprzedni max. 900 000 TRX
       4ty i kolejne CYKLE również równe lub większe niż poprzednie   Link referencyjny:  https://tron3x.io/#ref=TS1omwnkS5tDx1EUYs2vZeBDcPRPgbQtEp (na telefonie wklejamy do przeglądarki z portfela, np. Tron Wallet) Moje osobiste statystyki : Moja wpłata testowa - na 1 z kont: Nie można tu reinwestować zanim się zarobi 300%, ale ja myślę, że to u mnie nastąpi w najbliższym czasie. Można ewentualnie założyć inne konto pod sobą, ja tak zrobiłem i wtedy mamy dodatkowe dochody. Będę dopłacał do tego projektu lub zakładał dodatkowe konta, bo jest wcześnie i wydaje mi się, że zarobię. Jak będzie - czas pokaże. Pozdrawiam wszystkich fanów Smart Contractów ROI. https://tronscan.org/#/transaction/bc1bef11d4dc9dc1bc88621d46a3dfc3492e8dff684ad22355ef39e058610db5
    • Cześć.  Poszukuję HB od L3++. Koniecznie sprawny w 100%. 1-2 szt.  Ewentualnie całego L3++ z zasilaczem lub bez. Kwestia dogadania.  Płatność w czym tam sobie właściciel zaproponuje.  Ewentualne oferty poproszę na PM to wtedy dostanę powiadomienie.  Dzięki i pozdrawiam. 
    • Walczyłem od maja z depozytem z konta mojej dziewczyny, ale pod koniec lipca udało się wyciągnąć większość depozytu, po wielu próbach kontaktu z Koreańcami i supportem pomniejszony o karną wartość za wewnętrzne transakcje (przy budowie hoteli) UWAGI - okres listopad-styczeń. Także przy wypłacie depozytu dokładnie konto sprawdzają. Pozatym projekt ma się dobrze i ciągle rozwija. Dniówki regularnie koło 2-4 rano przychodzą. Nadal mam tam 12k USD depozytu , trzeba rozkręcić coś innego, żeby tu się wycofać, bo nie wiadomo ile potrwa wyciąganie. @Ivaho wracasz z wakacji ;)?