Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

tutifruti

S7 OMSIGNUM - www.omsignum.pl

Recommended Posts

SPAM, SPAM, SPAM...

Wybacz, że nie będę z Twojego posta wycinał KILKUDZIESIĘCIU reflinków. Usuwam cały i zapraszam do lektury Regulaminu nim napiszesz następny...

Edited by pepperoniss

No proszę proszę rewelacja! Jestem na Platynie i bardzo z tego powodu się cieszę :D

Już za 19 dni Oficjalne Otwarcie S7!
Poznaj aktualności tygodniowe na 29.09.2014

W tej wiadomości przeczytasz o:
- sprzedaży zaproszeń na Wielkie Otwarcie S7
- rewelacyjnym konkursie, w którym do rozdania jest… 500 000 złotych!
- Wielkiej Trasie Szkoleniowej, dzięki której będziemy w każdym zakątku Polski

1. ZGARNIJ CO TYDZIEŃ 300, 500 LUB 1000 ZŁ

spam

Edited by pepperoniss

Witam,

Działa już system CRM, w którym to możemy sprawdzić stan naszej struktury, podejrzeć status klientów, pobrać dokumenty, sprawdzić stan konta,  etc.

W systemie dostajemy też 2 linki, które możemy promować w sieci, jeden jest do rejestracji Niezależnego partnera, drugi do rejestracji klienta.

[spam]

Pozdrawiam

Edited by pepperoniss

Zbliża się prawdziwe święto S7!
Poznaj aktualności tygodniowe na 20.10.2014

W tym mailu przeczytasz o:
- tym, dlaczego otwarcie S7 przejdzie do historii
- premierze książki Daniela Kubacha „Zdobądź Wolność Finansową z S7â€
- wydaniu nowego magazynu „Manager S7â€
- promocyjnych bonach na pakiet grafitowy
- kolejnym wielkim szkoleniu z rekrutacji dla naszych NP 22 listopada
- pierwszych rozdanych samochodach w S7!
- uproszczonych zasadach otrzymywania samochodów dla uczestników Wielkiego Otwarcia S7
- konkursie z dopłatą do pakietu dla uczestników Wielkiego Otwarcia S7

1. S7 MEDICAL COMPANY OFICJALNIE OTWARTE
S7 Medical Company uważamy za oficjalne otwarte! Wystartowaliśmy jak Jumbo Jet i teraz... nic już nas nie zatrzyma! Wsiadasz do naszego lotu, czy nadal będziesz wyczekiwał odpowiedniej okazji?

Na Wielkim Otwarciu S7:
- było ok 600 osób
- daliśmy 2 pierwsze samochody BMW3 dla liderów S7
- rozdaliśmy wartościowe prezenty dla każdego uczestnika
- miała miejsce premiera książki Daniela Kubacha "Zdobądź wolność finansową z S7"
- wyróżniliśmy członków Klubu Platynowego
- wypiliśmy szampana za 10 miesięcy owocnej działalności S7 i dalsze sukcesy
- przedstawiliśmy plany i cele na najbliższy czas oraz kolejne lata
- Michał Milowicz, znany aktor i piosenkarz rozśmieszał do łez
- lekarz medycyny Leszek Lech opowiadał dlaczego tak ważna jest profilaktyka zdrowotna
- reprezentant BCC mówił dlaczego abonamenty medyczne są przyszłością
- naładowaliśmy się pozytywną energią i rozpędziliśmy do działania.

Jutro oczekuj adresu do strony podsumowującej Wielkie Otwarcie S7.
W kolejnych punktach czytaj o innych atrakcjach, wydarzeniach i konkursach, które miały miejsce tego dnia.

2. PREMIERA KSIĄŹKI DANIELA KUBACHA „ZDOBĄDŻ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ Z S7â€
Zastanawiasz się jak zacząć lub co zrobić dalej, aby Twoje działania były bardziej efektywne? Dowiesz się tego od samego Prezesa S7 Daniela Kubacha!

18 października miała miejsce premiera jego nowej książki „Zdobądź wolność finansową z S7â€.
Książkę możesz traktować  jako podręcznik współpracy z S7 - jest to jednak nie tylko kompendium wiedzy, ale także prawdziwa motywacja do działania.

W książce przeczytasz m.in.:
- jak zdobywać referencje
- jak realizować swoje cele
- jak sprzedawać poprzez pokazywanie korzyści
- jak szukać potencjalnych współpracowników
- kto jest Twoim idealnym współpracownikiem
- jak robić dobre wrażenie na rozmówcach
- jak wybierać miejsca na spotkania biznesowe
- czym jest etyka w rekrutacji
A to tylko niektóre z poruszanych tematów.

Jeśli byłeś uczestnikiem Wielkiego Otwarcia S7, to otrzymałeś egzemplarz książki za darmo.

Masz jednak możliwość nabycia jej w cenie:
-  25 zł (jeśli jesteś członkiem Klubu Platynowego)
lub
- za 49 zł (jeśli nie jesteś członkiem Klubu Platynowego).

Zamówienia na książkę składaj pod adresem mailowym: ............ podając swoje dane osobowe.

3. MAMY JUŹ DRUGI NUMER MANAGERA S7!
W sobotę, na Wielkie Otwarcie, przyjechały także do nas świeżutkie i pachnące jeszcze drukarnią magazyny „Manager S7â€. Manager jest w ulepszonej szacie graficznej, ma większą objętość oraz w założeniu ma służyć nie tylko edukacji, ale także celom rekrutacyjnym.

W nowym Managerze S7 znajdziesz m.in.:
- strony prezentacyjne z rozpisanymi premiami, przelicznikami punktowymi, programem samochodowym itd.
- wywiady z liderami struktur
- wskazówki dotyczące ubioru i zachowania człowieka biznesu
- adresy stron internetowych, które należą do S7 (i które zdecydowanie powinieneś znać)
- artykuły dotyczące profilaktyki zdrowia oraz metod zapraszania na webinary
- opinie o pakietach medycznych
Oraz oczywiście dużo, dużo więcej!

Managera S7 możesz traktować jako:
- narzędzie promocji - pokazując go potencjalnym klientom czy współpracownikom
- narzędzie dydaktyczne - zapoznając się i stosując do zawartych w magazynie uwag
- narzędzie rekrutacyjne - robiąc prezentacje z wykorzystaniem magazynu (a w szczególności stron technicznych)

Jeśli byłeś uczestnikiem Wielkiego Otwarcia S7, to otrzymałeś egzemplarz magazynu „Manager S7†za darmo.

Masz jednak możliwość nabycia jej w cenie 10 złotych.
Zamówienia na magazyn składaj pod adresem mailowym: ......................... podając swoje dane osobowe.

4. ROZDALIŚMY PROMOCYJNE KUPONY NA PAKIET GRAFITOWY
Podczas Wielkiego Otwarcia otworzyliśmy specjalną edycję promocyjnych kuponów na Pakiety Grafitowe. Pakiety te są zbliżone w zakresie usług do Pakietów Srebrnych, jednak kosztują tylko 50 zamiast 100 złotych miesięcznie!

Kupony dostali tylko uczestnicy Wielkiego Otwarcia S7. Można je sprzedać lub sprezentować każdej osobie, która nie jest naszym Niezależnym Partnerem.

Więcej informacji o kuponie jest dostępnych na stronie: .........................
Jutro strona zostanie wzbogacona o kolejne elementy.

5. NADCHODZI KOLEJNE SZKOLENIE 22 LISTOPADA 2014
Zgodnie z powstałą już w S7 tradycją, w listopadzie robimy kolejne duże szkolenie podnoszące kwalifikacje naszych Niezależnych Partnerów.

Odbędzie się ono 22 listopada 2014 we Wrocławiu. Dzień wcześniej, tj. 21 listopada (piątek) będzie miało miejsce szkolenie dla wybranych Członków Klubu Platynowego (wybrane osoby poinformujemy mailowo i telefonicznie).

Kiedy? 22 listopada 2014
Gdzie? Wrocław
Co? Techniki rekrutacji
Kto prowadzi? Daniel Kubach i Bernard Jastrzębski
Dla kogo? Dla wszystkich NP
Za ile?
- 69 złotych dla NP z Pakietem Medycznym
- 246 złotych dla NP bez Pakietu Medycznego

Już jutro ruszy sprzedaż biletów. Poinformujemy Cię o tym w osobnym mailu.

6. PIERWSZE ROZDANE SAMOCHODY W S7
Podczas Wielkiego Otwarcia S7 mieliśmy przyjemność nagrodzić najlepszych liderów, którzy wywiązali się z planu sprzedażowego. Tym samym ruszył program samochodowy.

Gratulujemy otrzymania samochodów marki BMW 3
Swoją skuteczną pracą zasłużyliście na nagrodę, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UPROSZCZONE ZASADY PROGRAMU SAMOCHODOWEGO DLA UCZESNITKÓW WIELKIEGO OTWARCIA
Jakby atrakcji podczas Wielkiego Otwarcia było mało, prezes Daniel Kubach ogłosił, że każdy uczestnik Wielkiego Otwarcia może przystąpić do Programu Samochodowego na uproszczonych zasadach. Co to oznacza?

Aby otrzymać BMW 3 należy:
- sprzedać 20 Pakietów Platynowych Indywidualnych / miesiąc* (lub 10 Partnerskich lub 8 rodzinnych)
- lub sprzedać 100 Pakietów Platynowych Firmowych / miesiąc* (lub 50 Partnerskich lub 40 rodzinnych)
Nowością jest także to, że wystarczy, że zrobisz to w ciągu jednego miesiąca - a od razu otrzymujesz ratę leasingową 2000 złotych na nowe BMW 3!

Dla osób, które nie uczestniczyły w Wielkim Otwarciu, czas utrzymania poziomu sprzedaży to nie jeden, ale trzy miesiące.

*Pamiętaj jednak, że musisz co miesiąc utrzymać powyższy poziom sprzedażowy. Jeśli w kolejnym miesiącu Ci się to nie uda - ratę leasingową musisz pokryć sam. Jeśli jednak w kolejnych Twój poziom sprzedażowy będzie odpowiedni - wtedy firma znowu zapłaci Twoją ratę.

Szczegóły i regulamin dotyczący nowych zasad otrzymasz od nas w najbliższym czasie.

7. DOPŁ

Edited by pepperoniss

Byłam na otwarciu. Dużo emocji i wrażeń. Wreszcie zobaczyłam ludzi, których poznałam przez internet. Mój sponsor i lider wszedł w program samochodowy BMW czego mu gratuluję ale też w co nie wątpiłam, że dokona tylko nie sądziłam, że zrobi to do otwarcia :). Jestem w Klubie Platynowym zatem nawet stałam na scenie :). Otrzymaliśmy piny do wpięcia w klapę, pióra Parkera i Platynowe Karty. Na wczorajszym webinarze Daniela dowiedziałam się, że wezmę udział w Akademii Menedżera jako 1 z 24 osób. Czuję się świetnie, mam wiatr w żaglach. Produkt jest ekstra, możliwości olbrzymie i wsparcie z górnej półki.

Alicjo :) serdecznie gratuluję :clap1:  Mam nadzieję, że - kiedy już mi zdrowie pozwoli- spotkamy się tam gdzieś...wysoko :) Trzymam kciuki :)

Na otwarciu byłem, wspaniałe wydarzenie.

Współpraca z S7 to sama przyjemność, przesympatyczne panie z Działu Wsparcia Sprzedaży i Daniel Kubach - człowiek, który wie co robi i najważniejsze wie jak to robić. Współpracowałem przez jakiś czas z FM, ale niestety w tym biznesie to produkt i strategia są najważniejsze.

Abonamenty w MLM'ie dają nam pasywny dochód, dodatkowo możliwość oferowania produktu firmom, to zadecydowało, że jestem właśnie z S7 a nie z FM.

Pozdrawiam.

Jestem po pierwszej Akademii S7. Zajęcia prowadził Bernard Jastrzębski - klasa, wiedza, konkret. Bernard zrobił nam test osobowości, co ma dla mnie dużą wartość i wiem teraz, jakie są moje mocne i słabe strony...Dostajemy też coraz więcej narzędzi. Gotowa, spersonalizowana oferta dla firm do pobrania w backoffice zrobiła na mnie wrażenie. Mam nadzieję, że takie samo zrobi na właścicielach i prezesach, którym ją dostarczę :). Bardzo cenię sobie spotkania menadżerskie live i online z Danielem. Poniedziałkowa wiedza, którą przekazuje jest naprawdę warta miliony a prezentacje offline mają blisko 100-procentową skuteczność w moim przypadku. Dzisiaj live w Olsztynie a 27.11.  w Białymstoku.

10801768_640572202731003_788133443650083

I jak wam idzie w s7 , cisza w wątku .... czyli tak zapracowani ;> :D Ktos jest z Lubuskiego, ZG z tego forum ?

Tak, tak - też działam z tym systemem :).  To niesamowite wsparcie do pracy online. Ja wykorzystuję też tradycyjną drogę offline, czyli działam na wszystkie możliwe sposoby :).  Z nowości o firmie dodam, że niedawno S7 otrzymało Pierwszą Nagrodę Orła Przedsiębiorczości w kategorii Debiut Roku. Gratulacje dla Prezesa i Zespołu oraz nas wszystkich. 71tlbl9f8u09.jpg

Edited by alicja11165

Świetna inicjatywa ;) Ogólnie ogromny potencjał + faktycznie rozwiązują bardzo widoczny problem w Polsce. [---]

[---]

spam

Edited by pepperoniss

[offtopic]

a tak swoją drogą jak wam idzie w S7 koleżanki i koledzy?

Edited by pepperoniss

Już dziś o 20:00 możesz powiększyć swój zespół!

Przypominamy, że dziś o godz. 20:00 dla Ciebie, Twojej struktury oraz Twoich gości Daniel Kubach prowadzi prezentację internetową.

Wejdź bezpośrednio do pokoju konferencyjnego klikając w link: http://login.meetcheap.com/conference,danielkubach

spam

O godz. 21:00, w tym samym pokoju konferencyjnym, odbędzie się szkolenie dla wszystkich „Budowa i zarządzanie siecią sprzedażyâ€. Na tę część możesz także zaprosić osoby spoza firmy.

Edited by pepperoniss

"Hyip-gorszy niż ruletka, bo nigdy nie wiesz kiedy się skończy..." MLM to częstwo również hyip i scam oraz promocja poprzez naiwniaków promujących chcących osiągnąć sukces polecając. Ten sam śliski grunt internetowy... 

Mylisz się Dobry Człowieku...

MLM nie ma kompletnie nic wspólnego z hyipami...

A już zupełnie niezrozumiałe jest zamiesczenie Twojego posta akurat w tym wątku.

Akurat ten program ma bardzo konkretnie sprecyzowany produkt, precyzyjnie określony rynek i grupę docelową a także stosunkowo prosty plan wynagradzania...

• Like 2

:) :) :) :)

Właśnie został uruchomiony nowy konkurs dla nowych Niepodległych Partnerów, oto szczegóły:

Konkurs dla nowych NP
Specjalnie dla nowych NP uruchomiliśmy konkurs - promocję. 

W promocji mogą brać udział:
- wszyscy NP z pakietem medycznym, nie tylko nowi
- wszyscy NP bez pakietu medycznego, o ile wykupią pakiet dla siebie w trakcie trwania promocji

Jeśli jesteś nowym NP, w promocji „Szybki start†możesz otrzymać:
- 100 złotych - jeśli w ciągu 14 dni od podjęcia współpracy z S7 podpiszesz umowę z 1 NP, który wykupi pakiet srebrny indywidualny lub wyższy lub pozyskasz jednego klienta, który wykupi pakiet srebrny indywidualny lub wyższy
- 200 złotych - jeśli w ciągu 14 dni od podjęcia współpracy z S7 podpiszesz umowę z 2 lub więcej NP, którzy wykupią pakiety srebrne indywidualne lub wyższe lub pozyskasz jednego klienta, który wykupi pakiet srebrny indywidualny lub wyższy

Jeśli jesteś naszym NP, w promocji „Szybki start†możesz otrzymać:
- 100 złotych - jeśli do 20 lutego podpiszesz umowę z 1 NP, który wykupi pakiet srebrny indywidualny lub wyższy lub pozyskasz jednego klienta, który wykupi pakiet srebrny indywidualny lub wyższy
- 200 złotych - jeśli do 20 lutego podpiszesz umowę z 2 lub więcej NP, którzy wykupią pakiety srebrne indywidualne lub wyższe lub pozyskasz jednego klienta, który wykupi pakiet srebrny indywidualny lub wyższy

- promocja dla obecnych NP trwa maksymalnie do 20 lutego
- promocja dla nowych NP trwa do odwołania
- liczą sie tylko opłacone pakiety
- nie ma górnej granicy liczby pakietów objętych promocja.
- liczą sie tylko pakiety indywidualne
- pakiet srebrny lub wyższy w wersji rodzinnej liczy się jako 200 złotych premii

:) :) :) :)