Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Wyjątkowa propozycja - "Inwestycyjne Przebudzenie" - obowiązkowa kurs inwestycyjny dla każdego inwestora!

Recommended Posts

534404ddda8c7.pngUczenie się na błędach innych osób to jedna z najważniejszych nauk, szczególnie dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę czy to z inwestowaniem online czy też offline.

Najbardziej trwała jest ta nauka, która dotknęła nas bezpośrednio, ale często jest ona zbyt kosztowna. Dlatego też postanowiliśmy rozpocząć promocję na forum kursu inwestycyjnego, który bardzo dobrze przygotowuje nam fundament do skutecznego inwestowania i odnajdywania się w świecie (szczególnie tym on-line) pełnym pułapek inwestycyjnych.

 

Osobiście wszelkie kursy inwestycyjne kojarzą mi się z zestawieniem papki marketingowej albo z wciskaniem produktów inwestycyjnych pod płaszczem intelektualnym. Dlatego też zanim postanowiłem zaoferować naszym forumowiczom ten kurs edukacyjny, szczegółowo zweryfikowałem jego wartość edukacyjną i merytoryczną. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy w trakcie lektury dosyć często odnajdywałem tam swoją historię i swoje doświadczenie. Te same błędy, te same straty i podobne wnioski. Ile to człowiek byłby mądrzejszy, gdyby taki kurs przeczytał zanim wyda jakąkolwiek złotówke czy to w hyipy, mlmy czy nawet w fundusze inwestycyjne?

 

Wiele razy myślałem o napisaniu własnego e-booka, ale ponieważ tak mocno utożsamiam się z historią napisaną w kursie "inwestycyjne przebudzenie", a jednocześnie doceniając zgrabną formę przekazu tej historii, chciałbym uczynić tę pozycję firmowym e-bookiem HyipForum, które jakże często jednoczy osoby, które na swoich inwestycjach straciły. Które wpadały w pułapkę utraty majątku życia i bankructwa, co często wiąże się również z dramatami rodzinnymi i załamaniem nerwowym. Odpowiednie przygotowanie edukacyjne może zapobiec takim tragicznym sytuacjom. Stąd nasza propozycja.

 

Smiało mogę porównać ten kurs do biblii inwestora i uznać za obowiązkową pozycją dla każdego potencjalnego ale i również doświadczonego inwestora. Autentyczność bohatera i umiejętność przekazywania swoich doświadczeń i emocji tworzy wręcz formę powieści, którą czyta się jednym tchem.

 

W kursie poznajemy historię Pawła oraz jego ścieżkę poszukiwania wolności finasowej. Ścieżka ta jest bardzo kręta, często też bohater tego kursu próbuje iść na skróty, często trafia w ślepą uliczkę. Paweł Nazaruk opowiada w "Inwestycyjnym Przebudzeniu" swoją historię od momentu gdy założył własny sklep internetowy i pracował po 12-14h dziennie, po inwestycję gdy miesięcznie zarabiał 50 000 zł. Kurs to nie tylko nauka tego jak zarządzać swoimi pieniędzmi ale zawiera również przesłanie ideologiczne, które jest wynikiem osobistych doświadczeń autora. Czy utożsamiasz się z odkrytym i ukształtowanym przez życie światopoglądem bohatera kursu? Jak ta historia się rozwija i jaki jest jej epilog? Tego dowiesz się w trakcie odbywania kursu.

 

 

Założeniem kursu jest edukacja w kierunku: "jak nie stracić pieniędzy i jakich inwestycji szukać? Jak odnaleźć się na mapie wielu propozycji i ofert inwestycyjnych i jak na nich zarabiać?"

 

Kurs trwa nieco ponad miesiąc i ma formę mailingu.

 

Koszt kursu to 25 zł, a więc wartość kilku piw. Cena została ustalona na tak niską wartość, aby każdy mógł sobie pozwolić na zapoznanie się z kursem. Podzielony jest on na 12 części, które dostajemy raz na ~3 dni. Dodatkowo otrzymujemy pliki audio MP3 z usystematyzowanym omówieniem różnych tematów finansowych w formie serii rzeczowych pytań i odpowiedzi Pawła. 

Historia wraz z omówieniem uzupełniona jest o doskonałe narzędzie: skodyfikowaną listę ponad 100 zasad mądrego inwestora.

 

Zdecydowanie polecam, co czynie wyjątkowo rzadko :)

 

 

BEZPOŚREDNI LINK DO KURSU

MAILING (z darmowymi materiałami odnośnie inwestowania)

Edited by Egzekutor

Share this post


Link to post
Share on other sites

No miałem kupić... ale jak wspomniałeś o piwach to trochę szkoda tych 25 zł :)


A tak na poważnie, warto korzystać z takiej wiedzy a w dolarach książka kosztuje mniej niż 10$ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwestia perspektywy.... w przeliczeniu mogą to być, np. 2. paczki moich ulubionych "Chesterfield'ów" ;)

Jako pośrednik fin.-ubezp. z ok.15. letnim stażem i całą masą szkoleń wszelakich "na grzbiecie", mogę powiedzieć, że jeśli znajdziesz tam choć jedno zdanie, które z kolei zmieni Twoje podejście przynajmniej w 1% w stos. do pieniądza, to na pewno warto wydać tę kwotę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alduviel, ten kurs ma sprawić, żeby w dłuższej perspektywie kupić sobie skrzynkę ;)

@RobertL, parę zdań sobie wypisałem, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Uwaga: 

Dodałem drugi link, czyli bezpośredni link do kursu.
Ten poprzedni dawał dostęp do subskrypcji gdzie czytelnik otrzymuje 4 maile z darmowymi materiałami odnośnie inwestowania (teraz jest jako drugi).

Przepraszam za zamieszanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to opłaciłem kurs. Zdam relacje z pierwszych wrażeń. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przelałem pieniążki - już jakiegoś maila dostałem - idę przestudiować  :knuppel2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna pierwsza część - w Pawle widziałem samego siebie na początku przygody z ponziakami - dobrze, że mam już to za sobą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zakupiłem kurs. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem, choć cena jest zbyt mała za taką zawartość (na naszą korzyść). ;)

 

Pierwsza część za mną, świetnie wszystko opisane i nie umiem się doczekać kolejnej części.

 

Każdy świadomy inwestor i poszukiwacz pieniędzy, powinien jak najszybciej zapoznać się z tym kursem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

25 zł to kilka egzemplarzy mojego ulubionego tygodnika i tak jak do każdego numeru wracam kilka razy, tak część pierwszą przeczytałam już dwa razy, czekam z niecierpliwością na kolejne i chyba w tym oczekiwaniu przeczytam sobie jeszcze raz, bo naprawdę warto :-) Dla początkujących, takich jak ja lektura obowiązkowa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim!

Na początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać na tym zacnym forum i podziękować Egzekutorowi, że zgodził się aby Inwestycyjne Przebudzenie mogło trafić właśnie do Was. Dzięki wielkie  :)

 

Cieszę się bardzo, że Lewica, FrantiC i Alduviel napisali tutaj opinię o szkoleniu (mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko abyśmy udostępnili je na stronie z ofertą?).

 

Chcecie żeby Wasi koledzy z forum jak i poza przestali tracić pieniądze w systemach, które są stworzone żeby właśnie tak się działo?! Jeśli tak to napiszcie tutaj swoje wnioski/opinie zarówno na temat 4 darmowych nagraniach video jak i o płatnej części szkolenia! Co Wam dał ten kurs?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Kropek :)
Podczas pierwszych 5 lekcji może nie dowiedziałem się zbyt wiele ale utwierdziłem swoje poglądy oraz udoskonaliłem je o punkt widzenia Piotra. Jako Paweł jesteś wzorowym przykładem napalonego inwestora, który zwykle traci aby inni mogli zyskać. 

Uśmiech na twarzy przy czytaniu "nie wsadzaj wszystkich jajek do jednego koszyka" - bezcenny :) To jest największa mądrość, którą kieruje się codziennie.
Brakuje mi bardzo jednej rzeczy - budowanie kapitału od początku. Ja na zabawy z hyipami wpłaciłem jako student trochę wolnych pieniędzy w wysokości 200$. Przegrałem i po przerwie, w której bardzo dużo czytałem wpłaciłem 30$ na procesor płatniczy Liberty Reserve.

Aktualnie po ponad roku pomnożyłem swój początkowy budżet (30$) o 3000% co jest dla mnie bardzo dużym osiągnięciem. Poznałem wielu ludzi z całego globu. Chciałbym z kursu się dowiedzieć jak dalej pomnażać tą stosunkowo niewielką kwotę. Rozmowy Pawła z Piotrem, gdzie rozmawiają o inwestycjach rzędu kilku tysięcy dolarów trochę przerażają.

Świetnie, że są poruszane kwestie psychologicznie.

 

Zatem czekam na rozkręcenie kursu:)

pozdrawiam i dziękuje za udostępnienie wartościowej lektury. Mam nadzieję, że nie będzie tłumaczona na obce języki - w końcu ktoś musi przegrać żeby ktoś wygrał, dążmy do tego aby zwycięzcami byli rodacy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Alduviel za komentarz w gwoli ścisłości nie ja jestem autorem kursu. A jedynie menadżerem całego produktu, w którego skład w najbliższym czasie wejdą jeszcze inne szkolenia również z tematyki inwestycyjnej :)

 

Celowo nie poruszaliśmy tematu budowania kapitału na początku - każdy ma inną drogę, jeden pojedzie na wakacje do Niemiec, drugi oszczędza, trzeci otrzyma od rodziców w celu inwestycji. Zresztą Twój przykład najlepiej pokazuje, że można w HYIP'ach brać udział nie mając zbyt dużej kwoty (200$) i przed utratą teoretycznie niewielkich pieniędzy chcemy uchronić naszych rodaków.

 

Jestem pod wrażeniem, że 30$ pomnożyłeś 3000% - robi wrażenie! Dróg do pomnożenia tej kwoty też jest kilka (zresztą jak przy budowaniu kapitału). Możesz wpłacać do HYIP'ów co widzę robisz z dużym powodzeniem, można próbować samemu grać np. na forexie, można wpłacić....... na lokatę. Co do HYIP'ów, schematów Ponziego itd. pozostaje kwestia moralna. Czy chcemy zarabiać pieniądze w systemach, które z natury mają być zyskiem wyłącznie dla administratorów (mam świadomość, że część jest faktycznie rentowna dla śmiertelników, ale jak wiecie jest to szukanie igły w stogu siana).

 

Póki co nie mamy w planach tłumaczenia lektury, za to prowadzimy rozmowy aby każda osoba, która spełni określone warunki mogła zacząć inwestować pieniądze w sposób profesjonalny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiałem się nad zakupem kursu, a po przeczytaniu opinii jestem pewien, że warto w niego zainwestować :) Mam nadzieję, że znajdę tam coś dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłem jakiś czas temu i tam szczerze powiedziawszy to nic wiele o do tej pory się dowiedziałem nie było dla czymś nowym. Wkurzalo mnie w tym to, że kurs jest wysyłany co kilka dni po rozdziale. Wg mojej opinii to jest pozycja dla osób bardziej początkujący aby uniknąć wielu błędów popełnianych na poczatku przygody z zarabianiem w sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@piotrskrzypczak jestem mało obiektywny ponieważ ja odpowiadam za ten produkt, ale według mnie 25zł za tą wiedzę jest to kwota śmieszna :) Jeśli się zdecydowałeś to napisz swoją opinię.

 

@PanInwestor kurs jest celowo wysyłany co kilka dni żeby ludzi nie zarzucić zbyt dużą ilością wiedzy do zapoznania w jednym momencie (z doświadczenia wiemy, że wtedy kursy są przerzucane do archiwum poczty i tak leżą nie ruszane). A nam zależy żeby Inwestycyjne Przebudzenie zostało przerobione od deski do deski.

Jest możliwość otrzymania wszystkich części w jednym momencie (kilka osób z forum już z tego skorzystało). Napisz w tej sprawie na biuro@strategie-rozwoju.pl to wtedy również wyślemy Ci wszystko za jednym razem.

Początek jest wprowadzeniem dla ludzi nie doświadczonych, którzy nie wiedzą nic o rynku inwestycyjnym. Pod koniec Paweł się rozpędza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@piotrskrzypczak jestem mało obiektywny ponieważ ja odpowiadam za ten produkt, ale według mnie 25zł za tą wiedzę jest to kwota śmieszna :) Jeśli się zdecydowałeś to napisz swoją opinię.

 

Jak dla mnie świetny materiał :) Mimo iż miałem jakieś tam pojęcie o HYIP-ach i inwestycjach w produkty finansowe, to widzę iż wiedza tam przekazywana w pewnym stopniu nawiązuje do myślenia oraz podejścia prezentowanego na MMI. O niektórych rzeczach nie miałem pojęcia i dla mnie to plus, że jest to prezentowane właśnie z perspektywy "zwykłego człowieka", który krok po kroku się rozwija, zdobywa doświadczenie i się uczy :) Bardzo dobrze ten schemat do mnie przemawia. Fajnie są też pokazane i wyjaśnione pewne schematy myślenia, czy zachowania ludzi. Niby takie oczywiste, a większość i tak powtarza błędny schemat.

Na początku też się trochę zirytowałem, że nie dostałem całego produktu :) Natomiast z perspektywy tygodnia widzę, że tak lepiej to działa. Jak otrzymuję maila z linkiem do kolejnej dawki wiedzy, to od razu otwieram i czytam, robię notatki. Jak dla mnie bomba. Dało mi to też do myślenia pod kątem swojego produktu, który będę wypuszczał w wakacje.

Odnośnie ceny, to jestem mile zaskoczony podejściem Pawła i Piotra. Wiem, że dzięki niej produkt dotrze do większego grona osób i ich uświadomi przed pewnymi niebezpieczeństwami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Piotrze za feedback! Cieszę się, że produkt spełnił Twoje oczekiwania! 

Oczywiście cena została przez nas celowo ustalona na tak niską żeby jak najwięcej Polaków skorzystało z tej wiedzy (co jak widać było słusznym posunięciem ;)).

 

Zdradzając trochę nasze plany w ciągu najbliższych 2 miesięcy pojawią się 2 bardzo ciekawe propozycję (jedna odnośnie rynku forex, druga odnośnie innego typu inwestycji)! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również skorzystałem z kursu Inwestycyjne Przebudzenie.
Wielkim plusem jest pokazanie całej gry psychologicznej podczas inwestycji. Obojetnie, czy to jest bukmacherka, HYIPy, czy schematy ponziego można zauważyć ten sam schemat- widzę zysk - wkładam więcej kasy do tego worka. Za tą kwotę jak najbardziej polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pewien problem, gdy wchodzę na bezpośredni link to przekierowuje mnie do strony strategie rozwoju, na której mogę kupić jakieś "inspirujące" video i nie ma ani słowa o inwestycyjnym przebudzeniu.

Edited by kamugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kampania rozpowszechniania kursu została wstrzymana przez dystrybutora kilka dni temu.

Staramy się przywrócić możliwość odsprzedaży kursu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Egzekutor

    
    
    
   Opis kursu
    
   W internecie krąży wiele kursów, które mają na celu nauczyć zasad inwestowania na rynku finansowym. Jednak jedynie nieliczna ich część jest prowadzona przez praktyków, którzy sami potrafią swoją wiedzą pomnażać pieniądze. Taki właśnie ma charakter kurs pt: Globalny System Inwestowania, czyli półroczny program szkoleniowy połączony z mentoringiem.
    
    
   Jest to program, którego celem jest wprowadzić uczestników w świat poważnych inwestycji na światowych rynkach finansowych (forex - giełda walut, akcje, indeksy).
    
    Kurs prowadzony jest przez Piotra Głowackiego, licencjonowanego maklera giełdowego, który pracował jako Makler Papierów Wartościowych w Domu Maklerskim Penetrator SA.
    
   Kurs ma na celu sprawić, iż poznając odpowiednie mechanizmy i strategie sam będziesz mógł zarządzać swoimi pieniędzmi. 
   Inwestujesz nieskutecznie w programy inwestycyjne? Powierzasz pieniądze osobom, które zarządzają nimi nieudolnie? Weź sprawy w swoje ręcę i zainwestuj w siebie! Zacznij zarabiać bez pośrednictwa instytucji finansowych, które większość zysków z inwestycji zgarniają dla siebie jako prowizję.
    
    
   Kurs zaczyna się od poznania podstaw systemu, narzędzi, dalej psychologii i wskazówek z doświadczeń w inwestowaniu, które Piotr zdobywał przez ostatnie 10 lat. Wszystko w ułożonym i zaplanowanym schemacie, który mocno chwalą sobie uczestnicy poprzednich edycji.
    
    
   Atrakcyjność kursu polega na tym, że skoro ktoś za oceanem od 30 lat z powodzeniem stosuje daną strategię (Robert Miner), a w Polsce Piotr Głowacki, warto to wykorzystać bez czasochłonnego tworzenia własnych materiałów szkoleniowych. Organizatorzy kursu działają w Polsce od 5 lat jako spółka z o.o., która jest przedstawicielem R. Minera w Polsce.
    
    
   Zapytałem Piotra, dlaczego prowadzi szkolenia skoro jest skutecznym traderem (wyniki Piotra są podane na jego stronie). Piotr odpowiedział mi, że kilka lat temu po osiągnięciu niezależności finansowej nie musiał już pracować. Jednak poczuł wewnętrzną pustkę, i uznał wtedy, że należy do osób potrzebujących celu i większej idei. A taką jest stworzenie teamu traderów wyszkolonych przez niego, którzy osiągną niezależność finansową jak i decyzyjną.
   Powstał więc portal Infoinwestor będący „Dziennikiem Transakcji" Piotra, gdzie systematyzowaną jest jego wiedza, doświadczenie i podawane są zagrania przed zajęciem pozycji tak aby znajomi Piotra ale i inni Traderzy mogli w tym samych czasie razem  grać i inwestować na rynkach.
    
    
    
    
    
   Strategia Piotra
    
   Wszystkie Raporty tworzone są w oparciu o metodologię Mistrza Świata w tradingu Roberta Minera, autora książki High Probabitity Trading Strategies (wydanej pod polskim tytułem „Strategie Inwestycyjne o Wysokim Prawdopodobieństwie Sukcesu"), autora programu Dynamic Trader (1900 USD) i autorskiego wskaźnika DTosc.

   Zawarcie transakcji następuje jeśli cztery elementy systemu potwierdzają w tym samym czasie warunki do gry o Podwyższonym Prawdopodobieństwie Sukcesu.
    
    
    
    
    
   Zawartość kursu:
    
   Kurs zaczyna się od szkoleń Video (strategie sukcesu Robert Miner, Wielkość pozycji, Komplet Szkoleń MetaTrader i wskaźnik DTosc, Daytrading nie tylko dla Daytraderów, 24 lekcje e-learning), na których zdobywasz podstawową i rozszerzoną wiedzę. Po miesiącu organizowane są spotkania na sesjach "Live" (6 spotkań średnio po 1,5h) gdzie uczestnicy zadają pytania - celem jest zrozumienie metodologii. Na końcu - indywidualna sesja Skype, aby rozwiać wszelkie wątpliwości (czas zależnie od potrzeb, jednym wystarcza 30 minut innym 2h to mało. Jest tutaj elastyczność). 
    
   Ponadto przez 6 miesięcy codziennie otrzymujesz raporty analityczne z wybranego rynku (waluty, akcje, indeksy) oraz lekcje w ramach e-learningu z wyjaśnieniem najważniejszych problemów z jakimi spotyka się trader.
    
    
    
    
   Cena kursu:
    
   Wartość kursu jest oceniana na 6 697 zł. Cena półrocznego kursu to 3970 zł
   Cena kursu dla naszych forumowiczów to: 3670 zł (aby otrzymać cenę z rabatem, należy podać przy zakupie kod rabatowy: GSI). Możliwy jest również zakup kursu "na raty".
    
   Niestety, o kursie dowiedzieliśmy się dosyć późno, dlatego zostało tylko kilka dni na podjęcie decyzji (do 29 kwietnia)! Start kursu: 1 maj 2014 r.
    
   Gwarancję Satysfakcji. Jeśli kurs Ci się nie spodoba możesz w ciągu 30 dni od zakupu poprosić o zwrot pieniędzy (i to bez żadnych kłopotów). W takim razie nie ma tu miejsca na złą decyzje!
    
    
    
    
   Link do kursu:
    
   Globalny System Inwestowania
    
   Opcja "kup teraz" na górze strony, gdzie podajemy kod rabatowy GSI. 
    
   Zakup kursu na raty
    
    
    
    
   Przykładowe filmy:
    
   (pochodzą one z poprzedniej edycji Globalnego Systemu Inwestowania jesień 2013.

   Druga edycja Market Ekspert jest jeszcze lepsza, bo uczy o szczegółach każdego z rynków.)
    

    

    ×