Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Wahi

Ask Gfk - www.askgfk.pl

Recommended Posts

Nie wiem czy to dobry dział - lepszego nie znalazłem.

https://www.askgfk.pl  (zapraszanie znajomych zawieszone, więc daje main)

płacą za wypełnianie ankiet.

Odebrałęm już dwie karty do orange 50 pln każda i bon 100 pln do empiku. Potwierdzam, działa.

Jedyny minus? Wolno - zbierałem to 3 lata około - jest to za to bardzo mało czasochłonne. Raz na jakiśczas ankieta.

polecam jako miły dodatek

Tylko te 3 lata :o Jeśli ktoś jest tak cierpliwy to może spróbować :)

Czyli malutki dodatkowy biznesik dla cierpliwych. Warto tu promować troszkę bardziej ambitne programy. Zbieranie takiej kwoty w takim czasie mija się z ideą zarabiania.

Zgadzam się @amberus. Zależy jeszcze czego ktoś oczekuję i ile i w jakim czasie chce zarobić. Jeśli liczy na dodatkowe drobne lub doładowanie to czemu nie :)

Mi tutaj kompletnie nie idzie. Nie dostaję ankiet niestety. A w innych mam pełno do wypełnienia. Ciekawe od czego to zalezy. 

Może zbyt krótko działasz w programie. @Wahi na efekt pracował 3 lata, może ankiety przychodzą tak rzadko - spytaj założyciela tematu

Ponad rok jestem we wszystkich możliwych panelach badawczych. Są takie gdzie co trochę dostaje ankiety, w innych rzadziej, a tutaj nic. Ot takie numery :)

@panda jakbym miał wyciągnąć średnią, to mam 1 ankietę na miesiąc. Nie ma ich dużo i sądobrze profilowano (z 2 kolejne mam, które kończą się 10 pkt za złą grupę docelową).

Fakt, że to nie jest zarobek, ale miło raz na rok przytulić gratisowe 75zł (średnio)

Wbrew pozorom to jest zarobek. Zacząłem rok temu, wyciągnąłem 250 zł. Kolejne kilkaset złotych czeka na wypłatę już teraz. Szkoda, że Ci mi nie przysyłają. 

@panda daj proszę linki do innych ciekawych tego typu co płącą :)